نمایندگی رنو کپچر

نمایندگی رنو کپچر

نمایندگی رنو کپچر انواع خدمات مربوط به این خودرو که شامل تعمیرات موتور ، جلوبندی ، تنظیم موتور ، سرویس های دوره ای ، تعویض روغن ها و فیلتر ها ، شستشوی انژکتورها با دستگاه تخصصی ، تعویض لنت ترمز ها و در صورت نیاز رگلاژ ترمز دستی و … می باشد را به شما ارائه می دهد. برای ارتباط با نمایندگی رنو کپچر می توانید از تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

لازم به توضیح است که این خودرو دارای تسمه تایم نمی باشد.

به شما توصیه میکنیم که سرویس های دوره ای خودرو خود را در زمان ها و کیلومتر های تعیین شده توسط شرکت سازنده که در دفترچه راهنمای خودروی شما نوشته شده است انجام بدهید.

عیب یابی، سرویس و تعمیرات تخصصی جعبه فرمان

 

موتور رنو کپچر

از خدمات اصلی ما میتوان به عیب یابی، سرویس و تعمیرات جعبه فرمان نیز اشاره داشت.

در صورتی که احساس میکنید فرمان خودروی شما مدتی است که سفت شده است و دیگر مانند قبل عمل نمیکند ، می توانید برای عیب یابی به نمایندگی رنو کپچر به آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه مراجعه نمایید.

ما به شما این تضمین را میدهیم که در صورتی که برای خودروی شما نیاز به استفاده از قطعات یدکی باشد ، فقط از قطعات اصلی و شرکتی استفاده میکنیم.

این خودرو دارای کیسه هوای جلو ، جانبی برای سرنشین جلو و پرده ای می باشد تا امنیت لازم را برای افراد داخل خودرو ایجاد نماید.

همچنین چراغ های زنون، سانروف، نمایش میزان باد لاستیک، کروز کنترل، استارت دکمه ای، فرمان برقی، سنسور باران و … تعدادی از امکانات این خودرو نیز هستند.

نمایندگی رنو کپچر

 

در صورتی که دفترچه راهنمای خودروی خود را در اختیار ندارید و نمی دانید که چه زمانی باید تعویض روغن خودروی خود را انجام بدهید ، می توانید به راحتی و در اولین فرصت ممکن به نمایندگی رنو کپچر در تهران که آدرس آن در انتهای همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید تا ما با بررسی که برای خودرو شما انجام می دهیم به شما توضیح بدهیم که آیا در حال حاضر نیاز به تعویض روغن و فیلتر ها می باشد و یا نیاز نمی باشد.

همچنین با بازدیدی که تیم حرفه ای و متخصص نمایندگی رنو کپچر از خودروی شما انجام می دهند، اگر نیاز به سرویس یا تعویض قطعه ای باشد ، حتما این موضوع را به شما اطلاع می دهند.

اگر مدت زیادی است که از خودروی خود استفاده می کنید و تاکنون برای تنظیم موتور و شستشوی انژکتورها اقدام نکرده اید ، به احتمال زیاد الان موتور خودروی شما با حداکثر راندمان و بازدهی کار نمیکند و در این وضعیت حتما مصرف بنزین خودرو شما افزایش پیدا کرده است.

پیشنهاد ما به شما این است که در اولین زمان ممکن خودروی خود را به نمایندگی رنو کپچر بیاورید تا ما یک تنظیم موتور تخصصی برای شما انجام بدهیم.

علاوه بر شستشوی انژکتورها با دستگاه ، بازدید فیلتر بنزین ، فیلتر هوا ، مدار سوخت رسانی از باک تا موتور و … از جمله مواردی هستند که در تنظیم موتور مورد کنترل و بررسی قرار می گیرند.

نمایندگی رنو کپچر

برای مراجعه به نمایندگی رنو کپچر بهتر است ابتدا از طریق تماس تلفنی هماهنگی لازم برای روز و ساعت دلخواه خود را انجام بدهید و سپس به صورت حضوری مراجعه نمایید.

با این اقدام در زمان مراجعه ی حضوری شما ، ما می توانیم در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات لازم برای خودرو شما را انجام بدهیم.

دلیل اینکه همیشه توصیه می شود که روغن موتور را به موقع تعویض نمایید این است که روغن موتور بعد از مدتی کار کردن در دمای بالا ، خاصیت های مهم و اصلی خود را از دست می دهد.

تعمیرات رنو کپچر

نمایندگی رنو کپچر

 

در این حالت روغن موجود در موتور خودروی شما نمی تواند از قطعات بسیار مهم مانند میل لنگ ، یاتاقان ها و … در برابر حرارت بالا و اصطکاک ایجاد شده محافظت نماید و اگر با همین روغن بی کیفیت مدت زیادی رانندگی کنید ، ممکن است موتور خودروی شما نیاز به تعمیرات اساسی پیدا کند که این موضوع می تواند هزینه های زیادی را برای شما ایجاد نماید.

بنابراین خیلی بهتر می باشد که در کیلومتر های تعیین شده توسط شرکت سازنده خودرو ، اقدام به تعویض روغن و فیلتر روغن نمایید.

نمایندگی رنو کپچر

 

 

تعمیرات رنوکپچر شما در نمایندگی رنو کار

 

 

در صورتی که خودروی شما در هر کدام از بخش های بالا دچار عیب شده است می توانید برای تعمیرات و عیب یابی آن به نمایندگی رنو کپچر به آدرس نوشته شده در انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

نکته مهم :

اگر در زمان ترمز گرفتن صدایی مانند ساییدگی آهن به آهن شنیدید ، این صدای غیر طبیعی و آزار دهنده به دلیل تمام شدن لنت ترمز خودروی شما می باشد ، در این حالت برای جلوگیری از آسیب دیدن دیسک های ترمز ، بهتر است از رانندگی با خودرو صرف نظر کنید.

 

رنو کپچر نیازمند چه سرویس رسانی هایی است ؟

 

روغن گیربکس اتوماتیک باید هر ۵۰۰۰۰ هزار کیلومتر تعویض گردد .

 

روغن موتور به همراه فیلترها باید هر ۷۰۰۰ هزار کیلومتر  تعویض گردد.

 

فیلتر کابین باید هر ۵۰۰۰۰ هزار کیلومتر تعویض گردد.

 

شمع باید هر ۴۰۰۰۰ هزار کیلومتر تعویض گردد.

 

موتور هر ۴۰۰۰۰ هزار کیلومتر  باید تنظیم شود.

 

هر ۳۰۰۰۰ هزار کیلومتر باید آچار کشی کامل صورت بگیرد.

 

اگر سرویس ها در زمان مقرر انجام نشود خودرو شما دچار مشکلاتی میشود زیرا که خودروهای شرکت رنو فرانسه از نظر فنی بسیار مناسب و قدرتمند هستند ولی تنها مشکلی که دارند این میباشد که حتما باید سرویس های دوره ای را در کیلومتر مشخص شده انجام شوند بسیاری از افراد به این موارد هیچگونه اهمیتی نمیدهند چون که هر کسی یه چیزی به آنها گفته است.

 

برخی اعتقاد دارند ماشین‌های فرانسه اصلاً نیازی به تعمیر شدن ندارند ولی اصلاً همچون حرفی صحیح نیست هر ماشینی نیازمند به یکسری تعمیرات دارند که در کیلومتر مشخص شده باید انجام شوند.

 

جمع بندی :

در این مطلب درباره خدمات تخصصی که در نمایندگی رنو کپچر انجام می شود توضیحات کاملی ارائه شد.

روغن سوزی موتور مشکلی است که نشانه آن خارج شدن دود آبی از اگزوز خودرو می باشد.

نشانه دیگر روغن سوزی این است که موتور خودرو شما به صورت متوالی روغن کم میکند و شما مجبور هستید روزانه یا هر چند روز یکبار مقداری روغن به داخل موتور خودروی خود اضافه نمایید.

برای برطرف کردن این عیب می توانید به نمایندگی رنو کپچر به آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه مراجعه نمایید.

دلایلی که باعث ایجاد روغن سوزی در موتور می شوند عبارتند از : کم بودن مقدار روغن داخل موتور ، دیر تعویض کردن روغن موتور ، تعویض نکردن فیلتر روغن در هر بار تعویض روغن ، استفاده از روغن های بی کیفیت و …

در فصل تابستان سوختن واشر سرسیلندر بیشتر از فصل زمستان رخ میدهد.

در صورت آسیب دیدن واشر سرسیلندر در اثر گرمای بیش از اندازه ، مسیر های روغن موتور و آب موتور به همدیگر راه پیدا میکنند و این موضوع میتواند به قطعات داخلی موتور آسیب برساند.

کم بودن آب رادیاتور ، از کار افتادن فن خنک کننده آب رادیاتور و … از مهم ترین دلایل جوش آوردن موتور و سوختن واشر سرسیلندر هستند.

تماس با ما

برای دریافت نمایندگی رنو کپچر می‌توانید به آدرس :

تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

تعمیر گاه تخصصی رنوکار

4.6/5 - (5 امتیاز)
این نوشته در کپچر ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ در واتس اپ بپرسید!