نمایندگی رنو لتیتود

نمایندگی رنو لتیتود

نمایندگی رنو لتیتود با تیم متخصص و حرفه ای خود در تهران آماده ارائه خدمات عیب یابی موتور ، جلوبندی ، سرویس های دوره ای شامل تعویض روغن ها و فیلتر ها ، بازدید تسمه های موتور ، کنترل سطح ضد یخ مدار خنک کاری موتور ، تعویض لنت های ترمز ، تنظیم موتور و شستشوی سوزن های انژکتور و … به شما می باشد. برای ارتباط با نمایندگی رنو لتیتود می توانید همین حالا با استفاده از اطلاعات تماس نوشته شده در پایین همین صفحه که شامل آدرس و تلفن های تماس می باشد اقدام نمایید.

به شما توصیه میکنیم حتما برای انجام سرویس های دوره ای در زمان مناسب خود به مجموعه ما تشریف بیاورید.

نمایندگی رنو لتیتود

در صورتی که همیشه برای انجام سرویس های دوره ای در کیلومتر های تعیین شده از سوی شرکت سازنده که در دفترچه خودروی شما نوشته شده است به نمایندگی رنو لتیتود مراجعه نمایید با این کار می توانید از هزینه های زیاد ناشی از انجام نشدن به موقع تعمیرات خودرو جلوگیری نمایید.

تعویض روغن موتور به همراه فیلتر هوا و فیلتر روغن یکی از مواردی است که در هر بار سرویس دوره ای انجام می شود.

البته بعضی اوقات ممکن است فیلتر هوا خودرو شما تمیز باشد و نیاز به تعویض نداشته باشد.

بازدید و کنترل مقدار درصد باقی مانده لنت های ترمز جلو و عقب خودروی شما نیز یکی دیگر از خدمات نمایندگی رنو لتیتود می باشد.

پیشنهاد میکنیم قبل از مراجعه حضوری از طریق تماس تلفنی ، روز و ساعت مورد نظر خودتان را با ما تنظیم نمایید تا در زمان مراجعه شما به مجموعه ما ، در کمترین زمان ممکن کارهای لازم برای خودروی شما انجام شود.

در صورتی که درباره هزینه و قیمت قطعات و یا خدمات سوال دارید نیز می توانید همین حالا با ما تماس حاصل نمایید.

لازم به توضیح است که تلفن های نمایندگی رنو لتیتود در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است.

برای اعلام هزینه دقیق نیاز است به صورت حضوری خودرو خود را به مجموعه ما که آدرس آن در پایین همین صفحه برای شما نوشته شده است بیاورید.

زمانی که شما به نمایندگی لتیتود مراجعه می‌کنید ما به صورت دقیق و کامل بررسی می‌کنیم و با توجه به قطعات لازم و تعمیراتی که نیاز است تا انجام بشود، هزینه را به شما اطلاع می‌دهیم و در صورت تمایل شما شروع به کار می‌کنیم.

کم شدن قدرت و شتاب خودرو، زیاد شدن غیر طبیعی مصرف بنزین، صداهای غیر طبیعی و … از جمله نشانه‌های خرابی این بخش مهم از خودرو شما می‌تواند باشد.

نمایندگی رنو لتیتود

کمک فنرها

یکی از قطعات جلوبندی که معمولا بیشتر از بخش های دیگر سیستم تعلیق دچار عیب می شود ، کمک فنر ها هستند.

خراب شدن کمک فنر ها معمولا خودش را با نوسان بیش از اندازه خودرو بعد از عبور از دست اندازها نشان می دهد.

مورد دیگری که خراب شدن آن باعث می شود خودرو در میان راه یا جاده خاموش شود و دیگر توان حرکت کردن نداشته باشد ، پمپ بنزین برقی می باشد.

نمایندگی رنو لتیتود

 

معمولا توصیه می شود اجازه ندهید تا حد امکان باک بنزین خیلی خالی شود ، به اندازه ای که هشدار کم بودن بنزین در صفحه پشت آمپر روشن شود.

دلیل این موضوع این است که زمانی که بنزین در باک خودروی شما کم باشد ، موتور الکتریکی پمپ بنزین برقی دیگر با بنزین در تماس نخواهد بود و این موضوع باعث عدم خنک کاری موتور الکتریکی می شود.

 

برای ارتباط با نمایندگی رنو لتیتود همین حالا می توانید از شماره تلفن ها و آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

البته این به آن صورت نیست که بلافاصله بعد از کم شدن بنزین در باک ، پمپ بنزین بسوزد و از کار بیفتد.

اما توصیه می شود این موضوع را تا حد امکان رعایت کنیم..

با این حال اگر پمپ برقی بنزین خودروی شما دچار مشکل شد ، می توانید برای تعمیر یا تعویض آن به نمایندگی رنو لتیتود ما در تهران که آدرس آن در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه بفرمایید.

نمایندگی رنو لتیتود

نکته مهم :

خیلی از افرادی که خودروی رنو لتیتود دارند وقتی به مجموعه تخصصی ما در تهران مراجعه میکنند درباره زمان تعویض تسمه تایم سوال می پرسند ، توجه بفرمایید که این خودرو دارای تسمه تایم نمی باشد.

مسئله ی بسیار مهم دیگر درباره زمان تعویض لنت های ترمز می باشد.

نمایندگی رنو لتیتود به شما پیشنهاد میکند همیشه در زمان مناسب اقدام به تعویض لنت های ترمز نمایید.

دلیل این تاکید این موضوع آن است که در صورتی که لنت ترمز خودروی شما به اتمام برسد و همچنان به رانندگی با خودرو خود ادامه بدهید ، این اقدام می تواند باعث خراب شدن دیسک های ترمز شود که تعویض دیسک های ترمز هم هزینه ی اضافی برای شما ایجاد خواهد کرد.

برای کاهش مصرف سوخت یکی از کارهایی که بسیار تاثیر گذار است ، تنظیم موتور و شستشوی انژکتور ها می باشد.

برای انجام تنظیم موتور تخصصی در نمایندگی رنو لتیتود همین امروز اقدام نمایید.

اشتباهات متداول

اگر تعمیر خودرو را به تأخیر بیندازید و با همین وضعیت به استفاده از خودرو ادامه دهید، این کار باعث خراب شدن قطعات بیشتر و در نتیجه هزینه بیشتر برای شما می‌شود.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم در اولین زمان ممکن برای عیب یابی و درست کردن این بخش مهم به نمایندگی تخصصی رنو لتیتود مراجعه نمایید.

 

ماشین رنو لتیتیود بسیار خودرو با کیفیت از نظر فنی می‌باشد این اتومبیل در ایران بسیار کم می‌باشد خیلی‌ها به دلیل کم بودن تعمیرکار این ماشین و کمبود قطعات، طرف‌دار زیادی ندارد. مکانیک خوب باید تخصص خودرو رنو لتیتود را داشته باشد تا بتواند بهترین کیفیت کارها را ارائه دهد تعمیر این اتومبیل برای اکثر تعمیرکاران دشوار می‌باشد سرویس‌های رنو لتیتود را حتماً سر کیلومتر تعیین شده انجام دهید

تلفن های تماس و آدرس ما در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است.

تسم تایم ال۹۰

در مراحل انجام تنظیم موتور ، فیلتر بنزین که وظیفه جدا کردن ناخالصی های داخل بنزین را قبل از ورود به موتور بر عهده دارد ، مورد کنترل و بررسی قرار می گیرد تا اگر زمان تعویض آن فرا رسیده است ، با هماهنگی با شما آن را تعویض نماییم.

نکته مهم دیگر این است که ما در نمایندگی رنو لتیتود در صورتی که برای انجام تعمیرات و عیب یابی خودروی شما نیاز به استفاده از قطعات یدکی باشد ، فقط از قطعات اصلی و شرکتی که مورد تایید شرکت سازنده خودرو می باشد ، استفاده میکنیم.

نمایندگی رنو لتیتود

ما چه خدماتی به رنو لتیتود ارائه می‌دهیم؟

 •  تعمیر موتور
 • تعمیرات گیربکس اتوماتیک
 • تعمیرات جلوبندی
 • تعویض روغن گیربکس اتوماتیک
 • تعویض روغن موتی
 • تعمیر تبت فرمان
 • تعمیر پمپ هیدرولیک
 • دستگاه دیاگ تخصصی رنو
 • عیب‌یابی نشتی آب و رنج آن
 • عیب‌یابی نشتی روغن ترشح آن
 • تعویض شاسی موتور
 • تعویض لنت ترمز تعویض بلبرینگ چرخ‌ها

 

خودرو نیمه لوکس لتیتود

خودرو نیمه لوکس لتیتود که زیبای ناشناخته رنو در ایران معرفی می‌شود، خودرویی است که در سطحی بالاتر از سفران و پایین‌تر از تالیسمان قرار می‌گیرد. لتیتود که از محصولات مشترک نیسان و رنو است، با ظاهر جذاب و کابین پرامکاناتش، خودرویی محبوب و پرفروش در سطح جهانی است. اما در ایران، به دلیل تعدد محصولات در این کلاس، شناخته‌تر بودن رقبا و قیمت‌گذاری نامناسب وارد کننده چندان موفق نبود. رنو لتیتود با موتور قوی و حجیم خود و گیربکس با کیفیتش، شتاب ۸.۴ ثانیه یا را برای بدنه ۱.۶ تنی خود ارائه می‌کند که رقم قابل توجهی است. رنو لتیتود (renault latitude) از سال ۲۰۱۰ در کشور فرانسه تولید شد.

استارت لتیتود ۲۰۱۲ دکمه‌ای است، سقف پانوراما دارد، صندلی‌ها چرمی بوده و دو صندلی جلو به گرمکن مجهز هستند، صندلی‌های عقب با سیستم ایزو فیکس همراه شده و قفل مرکزی را در این خودرو در اختیار داریم. علاوه بر این‌ها سیستم کروز کنترل، آینه وسط الکترو کرومیک، آینه‌های جانبی برقی، سیستم صوتی با ورودی USB ، چراغ راهنما روی آینه‌های جانبی، چرخش اتوماتیک چراغ‌های جلو در پیچ، تنظیم صندلی راننده در ۸ جهت، ماساژور صندلی، سنسور باران و برف، برف‌پاک‌کن اتوماتیک، سیستم عقب رانده شدن صندلی حین پیاده شدن، تکنولوژی مدیریت پیمایش، سیستم تهویه مطبوع و… در این خودرو قرار داده شده‌اند

جمع بندی 

همان طور که توضیح داده شد در نمایندگی رنو لتیتود به صورت تخصصی انواع خدمات برای خودروی شما ارائه می شود.

برای مراجعه حضوری می توانید از آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

انجام سرویس دوره ای به صورت منظم و به موقع در نمایندگی رنو لتیتود می تواند هزینه های تعمیرات و عیب یابی را بسیار کاهش دهد.

تعویض روغن موتور مطابق با کیلومتر های تعیین شده از سوی شرکت سازنده که در دفترچه ی راهنمای خودروی شما به آن اشاره شده است می تواند نقش بسیار زیاد و موثری در افزایش طول عمر موتور خودروی شما داشته باشد.

در صورتی که در سیستم تعلیق جلو و یا عقب خودرو شما مشکلی وجود دارد می توانید برای رفع آن به نمایندگی رنو لتیتود در تهران که آدرس دقیق آن در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

در صورتی که نیاز به استفاده از قطعات یدکی برای خودرو شما باشد ما فقط از قطعات اصلی و مورد تایید شرکت سازنده خودرو استفاده میکنیم.

بنابراین اگر در هر قسمت از خودروی خود مانند ترمز دستی و … مشکلی مشاهده کردید حتما با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما

برای دریافت نمایندگی رنو لتیتود می‌توانید به آدرس :

تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

4.9/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ در واتس اپ بپرسید!