نمایندگی رنو فلوئنس

نمایندگی رنو فلوئنس

نمایندگی رنو فلوئنس در تهران خدمات متنوعی برای خودرو شما ارائه می‌دهد که از جمله آنها می‌توان به تنظیم موتور برای بهتر کارکردن موتور و همچنین کاهش مصرف بنزین، تعمیرات جلوبندی و سیستم تعلیق، تعویض روغن‌موتور به همراه فیلتر هوا و فیلتر روغن، شستشوی انژکتورها با دستگاه اشاره داشت. برای مراجعه به نمایندگی رنو فلوئنس بهتر است ابتدا از طریق شماره‌تلفن‌های نوشته شده در پایین همین صفحه با ما تماس حاصل نمایید و روز و ساعتی که مایل هستید خودرو خودتان را به مجموعه ما بیاورید را تنظیم نمایید.

نمایندگی رنو فلوئنس

بعضی از افراد در زمان‌ها و کیلومترهای مشخص شده در دفترچه راهنمای خودرو که باید برای انجام سرویس دوره‌ای به نمایندگی رنو فلوئنس مراجعه کنند، این کار را انجام نمی‌دهند و این موضوع یعنی انجام نشدن سرویس‌های دوره‌ای به‌صورت منظم باعث می‌شود اگر خودروی شما دارای عیب کوچک باشد آن عیب را متوجه نشوید و این موضوع باعث ایجاد شدن عیب‌های دیگر در بخش‌های دیگر خودرو شود و اگر در زمانی که عیب جزئی بود آن را برطرف می‌کردیم با هزینه‌ای بسیار کم این موضوع برطرف می‌شد اما حالا که عیب بزرگ‌تر شده احتمال زیاد نیاز به هزینه بیشتری باشد.

به همین دلیل ما در نمایندگی رنو فلوئنس همیشه به مشتریان خودمان توصیه می‌کنیم که حتماً برای بازدید دوره‌ای و انجام سرویس دوره‌ای به مجموعه ما که آدرس دقیق آن در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده مراجعه کنید.

در زمان بازدید از قطعات جلوبندی در صورتی که قطعه‌ای مانند طبق، کمک‌فنر و … خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد حتماً ماقبل از تعویض قطعه این موضوع را از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع می‌دهیم و در صورت موافقت شما این کار را انجام می‌دهیم.

گزارش کار در نمایندگی رنو فلوئنس

همچنین لازم به توضیح است که ما در نمایندگی رنو فلوئنس فقط از قطعات اصلی و مورد تأیید شرکت سازنده خودرو استفاده می‌کنیم.

دررابطه‌با تنظیم موتور یک موضوع مهم شستشوی انژکتورها با دستگاه می‌باشد که این اقدام می‌تواند تا اندازه زیادی باعث افزایش راندمان موتور خودرو شما شود و همچنین مصرف بنزین را کاهش می‌دهد.

زمانی که شما خودروی خود را به نمایندگی رنو فلوئنس می‌آورید ما با بازدید و بررسی کاملی که از قسمت‌های مختلف خودروی شما انجام می‌دهیم اگر عیب یا مشکلی در یکی از بخش‌های خودروی شما وجود داشته باشد و نیاز به انجام تعمیرات یا تعویض قطعه‌ای باشد ما حتماً این موضوع را با شما مطرح می‌کنیم و در صورت رضایت شما این اقدام را انجام می‌دهیم پس بابت همه چیز خیالتان کاملا راحت باشد.

 

نمایندگی رنو فلوئنس

ما در نمایندگی رنو فلوئنس همیشه توصیه می‌کنیم که در هر بار تعویض روغن‌موتور حتماً فیلتر روغن هم تعویض شود.

اگر شما هم میخواهید که در مورد روغن گیربکس اتوماتیک تندر  ۹۰ کلیک کنید.، که ما در این مقاله کاملا در مورد تغییر روغن گیر بکس ال۹۰ توضیح داده‌ایم.همچنین اگر که وسیله نقلیه شما اگر داستر باشد میتوانید برای تعویض روغن گیربکس داستر خود  مقاله پربازدید مارا نیز مطالعه کنید

تعویض روغن موتور تأثیر بسیار زیادی در افزایش طول عمر موتور خودروی شما دارد.

تعویض لنت ترمز

لازم به توضیح است که اگر لنت‌های ترمز خودروی شما تمام شده است و یا ترمز دستی خودروی شما به‌درستی عمل نمی‌کند می‌توانید برای تعویض لنت‌های ترمز چرخ‌های عقب و جلو و همچنین رگلاژ ترمز دستی به نمایندگی رنو فلوئنس که آدرس به‌صورت دقیق در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید.

عیب دیگری که معمولاً در فصل تابستان بیشتر ایجاد می‌شود خراب‌شدن پمپ‌بنزین می‌باشد. در این حالت معمولاً موتور الکتریکی پمپ‌بنزین نیم‌سوز می‌شود و یا به طور کامل از کار می‌افتد.

 

تعویض لنت ترمز

چون در این وضعیت دیگر بنزین به انژکتورها نمی‌رسد طبیعی است که موتور خودرو خاموش شود و هرچقدر استارت هم بزنیم روشن نشود.

اگر خودروی شما هم دچار این عیب شد می‌توانید به نمایندگی رنو فلوئنس که آدرس آن به‌صورت دقیق در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

همان‌طور که اطلاع دارید در صورتی که لنت‌های ترمز را به‌موقع تعویض نکنید این موضوع باعث می‌شود آهن انتهای لنت‌ها با دیسک ترمز برخورد کند و این وضعیت باعث خراب‌شدن دیسک‌های ترمز خودروی شما می‌شود؛ بنابراین حتماً به شما توصیه می‌کنیم که برای

بازدید از لنت‌های ترمز به نمایندگی رنو فلوئنس که آدرس آن در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

 

تعویض به‌موقع ضدیخ

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشیم تعویض به‌موقع ضدیخ می‌باشد.

یکی از مواردی که تعدادی از مشتریان ما به آن اشاره می‌کنند این است که در زمان ترمز گرفتن خودرو و فرمان خودرو به یک سمت کشیده می‌شود.

 

 

این موضوع به‌احتمال زیاد به سیستم ترمز ارتباط دارد و به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر خودروی شما هم دارای این مشکل می‌باشد حتماً در اولین فرصت ممکن به نمایندگی رنو فلوئنس به آدرس نوشته شده در انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

نکته مهم دیگری که دررابطه‌با نگهداری بهتر از خودرو می‌توانیم به آن اشاره داشته باشیم جابه‌جایی لاستیک‌ها در کیلومترهای مشخص می‌باشد که این موضوع باعث می‌شود فرسایش لاستیک‌ها به‌صورت یکسان انجام شود چون همان‌طور که اطلاع دارید لاستیک‌های جلو خودرو نسبت به لاستیک‌های عقب بیشتر مصرف می‌شوند و با دانستن این موضوع بهتر است بعد از مدتی لاستیک‌های جلو و عقب را جابه‌جا نماییم.

 

اگر مدتی است که احساس می‌کنید شتاب خودروی شما کم شده است و همچنین مصرف بنزین خودروی شما زیاد شده است این موضوع نشان‌دهنده این است که موتور خودروی شما به‌درستی و با راندمان بالا کار نمی‌کند و نیاز به تنظیم موتور دارد.

شما می‌توانید برای انجام تنظیم موتور به نمایندگی رنو فلوئنس که شماره‌تلفن‌ها و آدرس در پایین همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید.

تعمیر گیربکس رنو فلوئنس

 

گیربکس این خودرو CVT است،  گیربکس CVT اتومات بوده و به‌جای استفاده از چرخ‌دنده‌ها، از یک جفت قطعه (پولی گیربکس) و یک تسمه از جنس فولاد استفاده می­کند.

گیربکس­هایی به این شکل درست است که مزایای بالایی دارند اما نکتهٔ قابل‌توجه این است که نیازمند سرویس و مراقبت بیشتری هستند.

برای تعمیر و سرویس گیربکس این اتومبیل به شما کمک خواهیم کرد.

برای سرویس و تعمیر گیربکس رنو فلوئنس این موارد قابل‌اجرا است:

 

۱.بازدید گیربکس از لحاظ فنی

 

در ابتدا شناسایی مشکل پیش‌آمده و یا سرویس موردنیاز برای گیربکس، توسط متخصصین و کارشناس مربوطه انجام می­شود.

 

۲.تعویض روغن گیربکس

 

روغن مناسب و سالم یکی از نکاتی است که در این مورد باید در انتخاب آن دقت کافی را به خرج دهید.

 

۳.رعایت سرویس­های دوره­ای

 

به دلیل نیازمند بودن این سبک گیربکس به مراقبت­ها و سرویس­های دوره­ای، از انجام به‌موقع آن غافل نشوید و سر تایم آن را به نمایندگی رنو فلوئنس برسانید.

 

۴. اشکال در اتصالات و بررسی آن در گیربکس

 

یکی از اشکالاتی که ممکن است برای گیربکس اتومبیل شما پیش بیاید، به‌هم‌ریختن اتصالات گیربکس شما است که در رنوکار کارشناسان و متخصصین ما می­توانند این عیب را تشخیص داده و آن را رفع کنند.

 

۵.سیستم برقی گیربکس و عیب‌یابی

 

برای اینکه در سیستم دنده دهی و اتصالات آن با سیستم ماشین، به مسئله‌ای بر نخورید حتماً این گزینه را در سرویس­های دوره­ای رنو فلوئنس مورد بررسی قرار دهید.

 

۶.استفاده از فیلتر روغن نو برای گیربکس

 

تعویض فیلتر روغن گیربکس کهنه به عملکرد بهینهٔ گیربکس کمک شایانی کرده و طول عمر گیربکس را افزایش می­دهد.

توضیحاتی درباره رنو فلوئنس

رنو فلوئنس (Renault Fluence) یک خودرویی با سایز متوسط است که از سال ۲۰۰۹ توسط شرکت رنو طراحی و تولید شده است. شرکت رنو این خودرو را از سال ۲۰۰۹ تا سال ۲۰۱۶ در تولیدی به نام اویاک رنو که واقع در شهر بورسیه در ترکیه بود، تولید می‌کرد.

همان‌طور که گفته شد شرکت رنو این خودرو را در آگوست سال ۲۰۰۹ معرفی و رونمایی کرد. موتور خودرو رنو فلوئنس، موتوری تک دیفرانسیل است که با همکاری دو شرکت خودروساز یعنی شرکت رنو و نیسان تولید شده است. خودرو رنو فلوئنس در بازارهای کشورهای دیگر مانند سانتا ایزابل واقع در آرژانتین، هند، مالزی، روسیه و کره جنوبی نیز مونتاژ شده (هند، مالزی، روسیه) و به فروش رسانده می‌شود.

رنو فلوئنس در بازار کره جنوبی توسط شرکت رنو سامسونگ موتورز معرفی و در عناوین فروش قرار داده شد. اولین معرفی و رونمایی از خودرو رنو فلوئنس توسط شرکت رنو سامسونگ موتورز در کره جنوبی در سال ۲۰۰۹ رویداد.

ورود خودرو رنو فلوئنس به ایران

این خودرو یعنی خودرو رنو فلوئنس تقریباً از سال ۲۰۱۲ با همکاری شرکت نگین خودرو به خاک ایران وارد شد. در اوایل ورود خودرو رنو فلوئنس به ایران، این خودرو نتوانست طرف‌دار و فروش چندانی کسب کند. می‌توان گفت شاید علت فروش کم این خودرو، عرضه آن به قیمت بالا و طرح کلی که مردم زیادی از آن استقبال نمی‌کردند، باشد. اما بعدها ورق برگشت و رشد خوبی در فروش آن ایجاد شد.

در سال ۲۰۱۲ یعنی زمانی که خودرو رنو فلوئنس به ایران توسط شرکت نگین خودرو وارد شد، این خودرو دو تیپ برای فروش وجود داشت. دو تیپ آن‌یکی E2 و دیگری E4 بود. تفاوت اصلی این دو تیپ خودرو رنو فلوئنس در امکانات رفاهی بود.

خودروهای رنو فلوئنس در بازار ایران در سه تیپ اتوماتیک، دستی و نیمه اتوماتیک وجود دارد. البته موتور این سه تیپ هیچ فرقی با هم ندارد. هر سه اینها از یک موتور ۲ لیتری ۱۴۳ اسب بخار استفاده می‌کنند. مصرف سوخت خودرو رنو فلوئنس با باکی با حجم ۶۰ لیتر به‌صورت ترکیبی چیزی حدود ۷/۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. همچنین خودرو رنو فلوئنس از استاندارد آلایندگی Euro 5 استفاده می‌کند.

در ایران‌خودرو رنو فلوئنس در تیپ دستی به استهلاک پایین‌تر و کیفیت قطعات بالاتر نسبت به باقی تیپ‌ها موردتوجه و فروش بیشتر قرار گرفته است.

اگر بخواهیم از قابلیت‌ها و امکانات خودرو رنو فلوئنس بگوییم، می‌توان گفت رنو فلوئنس از قابلیت‌هایی همچون سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه، فرمان برقی، سیستم هشداردهنده موانع عقب، صندلی عقب با سیستم ایزو فیکس است. همچنین دارای ویژگی‌های دیگری مانند آینه‌های جانبی برقی، سیستم نمایش میزان باد لاستیک، سانروف، ورودی USB و iPod، چراغ چشمک‌زن (راهنما) بر روی آینه‌های جانبی، فعال‌شدن اتوماتیک فلاشرها هنگام ترمز ناگهانی، برف‌پاک‌کن اتوماتیک مجهز به سنسور باران می‌باشد.

برای دریافت نمایندگی رنو فلوئنس  می توانید به آدرس : بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶ مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس