نمایندگی رنو سفران

نمایندگی رنو سفران

نمایندگی رنو سفران در تهران خدمات متنوعی برای خودرو شما ارائه می‌دهد که از جمله آنها می‌توان به تنظیم موتور برای بهتر کارکردن موتور و همچنین کاهش مصرف بنزین، تعمیرات جلوبندی و سیستم تعلیق، تعویض روغن‌موتور به همراه فیلتر هوا و فیلتر روغن، شستشوی انژکتورها با دستگاه اشاره داشت. برای مراجعه به نمایندگی رنو سفران بهتر است ابتدا از طریق شماره‌تلفن‌های نوشته شده در پایین همین صفحه با ما تماس حاصل نمایید و روز و ساعتی که مایل هستید خودرو خودتان را به مجموعه ما بیاورید را تنظیم نمایید..

نمایندگی رنو سفران

بعضی از افراد در زمان‌ها و کیلومترهای مشخص شده در دفترچه راهنمای خودرو که باید برای انجام سرویس دوره‌ای به نمایندگی رنو سفران مراجعه کنند، این کار را انجام نمی‌دهند و این موضوع یعنی انجام نشدن سرویس‌های دوره‌ای به‌صورت منظم باعث می‌شود اگر خودروی شما دارای عیب کوچک باشد آن عیب را متوجه نشوید و این موضوع باعث ایجاد شدن عیب‌های دیگر در بخش‌های دیگر خودرو شود و اگر در زمانی که عیب جزئی بود آن را برطرف می‌کردیم با هزینه‌ای بسیار کم این موضوع برطرف می‌شد اما حالا که عیب بزرگ‌تر شده احتمال زیاد نیاز به هزینه بیشتری باشد.

به همین دلیل ما در نمایندگی رنو سفران همیشه به مشتریان خودمان توصیه می‌کنیم که حتماً برای بازدید دوره‌ای و انجام سرویس دوره‌ای به مجموعه ما که آدرس دقیق آن در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده مراجعه کنید.

در زمان بازدید از قطعات جلوبندی درصورتی‌که قطعه‌ای مانند طبق، کمک‌فنر و … خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد حتماً ماقبل از تعویض قطعه این موضوع را از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع می‌دهیم و در صورت موافقت شما این کار را انجام می‌دهیم.

ضمانت ما در نمایندگی رنو سفران

همچنین لازم به توضیح است که ما در نمایندگی رنو سفران فقط از قطعات اصلی و مورد تأیید شرکت سازنده خودرو استفاده می‌کنیم.

دررابطه‌با تنظیم موتور یک موضوع مهم شستشوی انژکتورها با دستگاه می‌باشد که این اقدام می‌تواند تا اندازه زیادی باعث افزایش راندمان موتور خودرو شما شود و همچنین مصرف بنزین را کاهش می‌دهد.

مشاهده  تعمیر جلوبندی رنو سفران

زمانی که شما خودروی خود را به نمایندگی رنو سفران می‌آورید ما با بازدید و بررسی کاملی که از قسمت‌های مختلف خودروی شما انجام می‌دهیم اگر عیب یا مشکلی در یکی از بخش‌های خودروی شما وجود داشته باشد و نیاز به انجام تعمیرات یا تعویض قطعه‌ای باشد ما حتماً این موضوع را با شما مطرح می‌کنیم و در صورت رضایت شما این اقدام را انجام می‌دهیم.

 

 

نمایندگی رنو سفران
نمایندگی رنو سفران، بهترین نمایندگی تعمیرات ماشین رنو

 

ما در نمایندگی رنو سفران همیشه توصیه می‌کنیم که در هر بار تعویض روغن‌موتور حتماً فیلتر روغن هم تعویض شود.

این موضوع تأثیر بسیار زیادی در افزایش طول عمر موتور خودروی شما دارد.

سرویس دوره‌ای

سرویس دوره‌ای خودرو یکی از مهم‌ترین کارهایی است که همواره باید انجام دهید.

اگر برای خودرو مشکلی رخ دهد آن‌گاه مجبور می‌شوید به تعمیرگاه مراجعه کرده و آن مشکل را بر طرف کنید. برای جلوگیری از این امر، بهتر است به‌صورت منظم به نمایندگی رنو مراجعه کنید و تمام موارد لازم برای خودرو را بررسی کنید تا در صورت نیاز آن‌ها را تعویض و تعمیر کنید.

مدت‌زمان سرویس دوره‌ای بستگی به مسافتی که با آن خودرو طی می‌کنید دارد. به همین دلیل بهتر است درصورتی‌که مدت‌زمان و مسافت لازم را طی کردید این امر توسط نمایندگی از طریق پیامک یا تماس به شما اطلاع داده شود تا پیش از اینکه مشکلی رخ دهد آن را رفع کنید.

تعویض لنت ترمز

لازم به توضیح است که اگر لنت‌های ترمز خودروی شما تمام شده است و یا ترمز دستی خودروی شما به‌درستی عمل نمی‌کند می‌توانید برای تعویض لنت‌های ترمز چرخ‌های عقب و جلو و همچنین رگلاژ ترمز دستی به نمایندگی رنو سفران که آدرس به‌صورت دقیق در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید.

 

نمایندگی رنو سفران

عیب دیگری که معمولاً در فصل تابستان بیشتر ایجاد می‌شود خراب‌شدن پمپ‌بنزین می‌باشد. در این حالت معمولاً موتور الکتریکی پمپ‌بنزین نیم‌سوز می‌شود و یا به طور کامل از کار می‌افتد.

مشاهده  تعمیرگاه تخصصی رنو سفران بررسی خدمات و مواردی که باید بدانید.

چون در این وضعیت دیگر بنزین به انژکتورها نمی‌رسد طبیعی است که موتور خودرو خاموش شود و هرچقدر استارت هم بزنیم روشن نشود.

اگر خودروی شما هم دچار این عیب شد می‌توانید به نمایندگی رنو سفران که آدرس آن به‌صورت دقیق در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

همان‌طور که اطلاع دارید درصورتی‌که s لنت‌های ترمز را به‌موقع تعویض نکنید این موضوع باعث می‌شود آهن انتهای لنت‌ها با دیسک ترمز برخورد کند و این وضعیت باعث خراب‌شدن دیسک‌های ترمز خودروی شما می‌شود؛ بنابراین حتماً به شما توصیه می‌کنیم که برای بازدید از لنت‌های ترمز به نمایندگی رنو سفران که آدرس آن در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

 

نمایندگی رنو سفران

 

بهترین زمان تعویض ضد یخ ماشین

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشیم تعویض به‌موقع ضدیخ می‌باشد.

یکی از مواردی که تعدادی از مشتریان ما به آن اشاره می‌کنند این است که در زمان ترمز گرفتن خودرو و فرمان خودرو به یک سمت کشیده می‌شود.

این موضوع به‌احتمال زیاد به سیستم ترمز ارتباط دارد و به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر خودروی شما هم دارای این مشکل می‌باشد حتماً در اولین فرصت ممکن به نمایندگی رنو سفران به آدرس نوشته شده در انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

بهترین زمان برای تعویض ضد یخ خودرو بصورت سالانه می باشد، بعضی از شرکتها ادعا میکنند که ضد یخ های تولید شده توسط آنها سالها قابل استفاده می‌باشد.

اما این ادعا به هیچ عنوان پایه علمی نداشته و حتی در بهترین سیستم های خنک کننده مدار باز چه در سیستم های مدار بسته عملکرد مایع و خاصیت های آن افول چشم گیری خواهد داشت. در این که بهترین زمان تعویض ضد یخ ماشین،

سالانه می باشد شکی نیست اما می توان گفت اگر از شرایط داخلی سیستم خنک کننده موتور ماشین اطمینان دارید و اصرار به تعویض دیر به دیر مایع ضد یخ دارید نهایتا دو سال بیشترین زمان امن نگهداری ضد یخ در سیستم خنک کننده می باشد، که به هیچ عنوان از سمت هیچ کارشناس خبره ای در سراسر جهان توصیه نمی شود.

مشاهده  تعمیرگاه تخصصی رنو سفران بررسی خدمات و مواردی که باید بدانید.

 

 

نکته مهم دیگری که دررابطه‌با نگهداری بهتر از خودرو می‌توانیم به آن اشاره داشته باشیم جابه‌جایی لاستیک‌ها در کیلومترهای مشخص می‌باشد که این موضوع باعث می‌شود فرسایش لاستیک‌ها به‌صورت یکسان انجام شود چون همان‌طور که اطلاع دارید لاستیک‌های جلو خودرو نسبت به لاستیک‌های عقب بیشتر مصرف می‌شوند و با دانستن این موضوع بهتر است بعد از مدتی لاستیک‌های جلو و عقب را جابه‌جا نماییم.و یا اینکه بهترین روش این است هر ۴ عدد لاستیک را جدید کنیم.

نمایندگی رنو سفران

اگر مدتی است که احساس می‌کنید شتاب خودروی شما کم شده است و همچنین مصرف بنزین خودروی شما زیاد شده است این موضوع نشان‌دهنده این است که موتور خودروی شما به‌درستی و با راندمان بالا کار نمی‌کند و نیاز به تنظیم موتور دارد.

شما می‌توانید برای انجام تنظیم موتور به نمایندگی رنو سفران که شماره‌تلفن‌ها و آدرس در پایین همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید.

 

نتیجه‌گیری

رنو تالیسمان یکی از محبوب‌ترین خودروهای موجود است. اما یکی از مشکلاتی که این خودرو دارد کم بودن نمایندگی و تعمیرگاه تخصصی رنو است. نمایندگی‌هایی که برای این خودرو وجود دارند تمام آنچه که شما نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهند. شما می‌توانید رنو تالیسمان را از نمایندگی فروش به‌صورت نقد یا اقساط بخرید. درصورتی‌که برای خودرو هر مشکلی رخ داد نمایندگی رنو تالیسمان خدمات موردنیاز ارائه می‌دهند. در صورت تمایل می‌توانید قطعات یدک تالیسمان را از نمایندگی آن با گارانتی دریافت کنید.

برای دریافت نمایندگی رنو سفران  می توانید به آدرس : بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

تعمیر جلوبندی رنو تالیسمان

4.2/5 - (5 امتیاز)

2 دیدگاه برای “نمایندگی رنو سفران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس