نمایندگی رنو تالیسمان

نمایندگی-رنو-تالیسمان

نمایندگی رنو تالیسمان در تهران خدمات متنوعی برای خودرو شما ارائه می دهد که از جمله آنها میتوان به تنظیم موتور برای بهتر کار کردن موتور و همچنین کاهش مصرف بنزین ، تعمیرات جلوبندی و سیستم تعلیق ، تعویض روغن موتور به همراه فیلتر هوا و فیلتر روغن ، شستشوی انژکتورها با دستگاه اشاره داشت. برای مراجعه به نمایندگی رنو تالیسمان بهتر است ابتدا از طریق شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه با ما تماس حاصل نمایید و روز و ساعتی که مایل هستید خودرو خودتان را به مجموعه ما بیاورید را تنظیم نمایید.

نمایندگی رنو تالیسمان به شما خدمات بسیاری را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید برای خریدوفروش خودرو با گارانتی، تعمیر و نگه‌داری، خدمات پس از فروش، خرید قطعات یدکی به نمایندگی رنو مراجعه کنید و از خدماتی که آن‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند استفاده کنید..

در صورتی که خودرو شما دچار هر گونه مشکل شد، می‌توانید برای انجام تمام تعمیرات موردنیاز برای خودرو به نمایندگی تالیسمان مراجعه کنید. آن‌ها تمام آنچه که شما برای اصلاح خودرو رنو تالیسمان نیاز دارید را ارائه می‌دهند.

نمایندگی رنو تالیسمان

بعضی از افراد در زمان ها و کیلومتر های مشخص شده در دفترچه راهنمای خودرو که باید برای انجام سرویس دوره ای به نمایندگی رنو تالیسمان مراجعه کنند ، این کار را انجام نمیدهند و این موضوع یعنی انجام نشدن سرویس های دوره ای به صورت منظم باعث می شود اگر خودروی شما دارای عیب کوچک باشد آن عیب را متوجه نشوید و این موضوع باعث ایجاد شدن عیب های دیگر در بخش های دیگر خودرو شود و اگر در زمانی که عیب جزئی بود آنرا برطرف میکردیم با هزینه ای بسیار کم این موضوع برطرف میشد اما حالا که عیب بزرگتر شده احتمال زیاد نیاز به هزینه بیشتری باشد.

به همین دلیل ما در نمایندگی رنو تالیسمان همیشه به مشتریان خودمان توصیه میکنیم که حتما برای بازدید دوره ای و انجام سرویس دوره ای به مجموعه ما که آدرس دقیق آن در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده مراجعه کنید.

در زمان بازدید از قطعات جلوبندی در صورتی که قطعه ای مانند طبق ، کمک فنر و … خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد حتما ما قبل از تعویض قطعه این موضوع را از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع میدهیم و در صورت موافقت شما این کار را انجام میدهیم.

ضمانت در نمایندگی رنو تالیسمان

همچنین لازم به توضیح است که ما در نمایندگی رنو تالیسمان فقط از قطعات اصلی و مورد تایید شرکت سازنده خودرو استفاده میکنیم.

در رابطه با تنظیم موتور یک موضوع مهم شستشوی انژکتورها با دستگاه می باشد که این اقدام می تواند تا اندازه زیادی باعث افزایش راندمان موتور خودرو شما شود و همچنین مصرف بنزین را کاهش میدهد.

زمانی که شما خودروی خود را به نمایندگی رنو تالیسمان می آورید ما با بازدید و بررسی کاملی که از قسمت های مختلف خودروی شما انجام میدهیم اگر عیب یا مشکلی در یکی از بخش های خودروی شما وجود داشته باشد و نیاز به انجام تعمیرات یا تعویض قطعه ای باشد ما حتما این موضوع را با شما مطرح میکنیم و در صورت رضایت شما این اقدام را انجام میدهیم.

ما در نمایندگی رنو تالیسمان همیشه توصیه میکنیم که در هر بار تعویض روغن موتور حتما فیلتر روغن هم تعویض شود.

نمایندگی-رنو-تالیسمان
نمایندگی رنو تالیسمان همیشه توصیه میکنیم که در هر بار تعویض روغن موتور حتما فیلتر روغن هم تعویض شود.

 

این موضوع تاثیر بسیار زیادی در افزایش طول عمر موتور خودروی شما دارد.

خدمات تعمیر رنو تالیسمان

هنگامی که خودرو خود را به نمایندگی رنو می‌برید، تعمیرکاران و متخصصان آن را بررسی می‌کنند. پس از بررسی اگر که قطعات خودرو نیاز به تعویض و یا تعمیر داشته باشند آن‌ها  به شما اطلاع می‌دهند و سپس اقدامات لازم بر خودرو انجام می‌شود.

نمایندگی رنو تمام خدمات تعمیرات را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید در صورت مواجه با هرگونه مشکل در جلوبندی خودرو به نمایندگی مراجعه کرده و آن را رفع نمایید.

نمایندگی تالیسمان تمام قطعات خودرو را هم برای فروش و هم تعویض با گارانتی ارائه می‌کند. به همین دلیل درصورتی‌که نیاز به تعویض یکی از قطعات مانند لنت ترمز، فیلتر روغن، فیلتر بنزین، تسمه تایم داشتید به نمایندگی رنو مراجعه کنید و از قطعات ارائه شده استفاده کنید.

از جمله مهم‌ترین خدمات تعمیراتی که نمایندگی رنو ارائه می‌دهد می‌توان به تعمیرات جلوبندی، تعمیر جعبه‌دنده، تعمیر سیستم تعلیق، شستشوی انژکتور، تعویض روغن‌موتور، تعویض روغن ترمز، تعویض لنت ترمز، تعویض ضد یخ، تعویض فیلتر هوا، تعویض فیلتر روغن، تعویض فیلتر بنزین، تنظیم باد لاستیک و تعویض تسمه تایم می‌باشند.

یکی از اصلی‌ترین مشکلاتی که معمولاً رنو تالیسمان با آن روبه‌رو می‌شود کوبش آن است. شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی رنو تالیسمان صدای کوبش را تا جایی که ممکن است کاهش دهید.

قسمت‌های الکتریکی خودرو تالیسمان بسیار حساس هستند، به همین دلیل بهتر است که اگر در بخش برقی آن مشکلی رخ داد به متخصصانی که در نمایندگی در اختیارتان قرار می‌دهند کمک بگیرید.

تعویض لنت ترمز

لازم به توضیح است که اگر لنت های ترمز خودروی شما تمام شده است و یا ترمز دستی خودروی شما به درستی عمل نمیکند میتوانید برای تعویض لنت های ترمز چرخ های عقب و جلو و همچنین رگلاژ ترمز دستی به نمایندگی رنو تالیسمان که آدرس به صورت دقیق در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید.

نمایندگی-رنو-تالیسمان

عیب دیگری که معمولا در فصل تابستان بیشتر ایجاد میشود خراب شدن پمپ بنزین می باشد. در این حالت معمولا موتور الکتریکی پمپ بنزین نیم سوز می شود و یا به طور کامل از کار می افتد.

چون در این وضعیت دیگر بنزین به انژکتورها نمی رسد طبیعی است که موتور خودرو خاموش شود و هر چقدر استارت هم بزنیم روشن نشود.

اگر خودروی شما هم دچار این عیب شد میتوانید به نمایندگی رنو تالیسمان که آدرس آن

به صورت دقیق در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

 

اگر شما نیز برای تعمیر جلوبندی رنو تالیسمان نیاز به مشاور دارید،حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نمایندگی-رنو-تالیسمان

همان طور که اطلاع دارید در صورتی که لنت های ترمز را به موقع تعویض نکنید این موضوع باعث میشود آهن انتهای لنت ها با دیسک ترمز برخورد کند و این وضعیت باعث خراب شدن دیسک های ترمز خودروی شما میشود. بنابراین حتما به شما توصیه میکنیم که برای بازدید از لنت های ترمز به نمایندگی رنو تالیسمان که آدرس آن در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

 

تعویض به موقع ضدیخ

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشیم تعویض به موقع ضدیخ می باشد.

یکی از مواردی که تعدادی از مشتریان ما به آن اشاره میکنند این است که در زمان ترمز گرفتن خودرو و فرمان خودرو به یک سمت کشیده میشود. حتما پیشنهاد میکنم ویدویی زیر را بادقت ببینید.

 

این موضوع به احتمال زیاد به سیستم ترمز ارتباط دارد و به شما پیشنهاد میکنیم که اگر خودروی شما هم دارای این مشکل می باشد حتما در اولین فرصت ممکن به نمایندگی رنو تالیسمان به آدرس نوشته شده در انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

نکته مهم دیگری که در رابطه با نگهداری بهتر از خودرو میتوانیم به آن اشاره داشته باشیم جابجایی لاستیک ها در کیلومترهای مشخص می باشد که این موضوع باعث میشود فرسایش لاستیک ها به صورت یکسان انجام شود چون همان طور که اطلاع دارید لاستیک های جلو خودرو نسبت به لاستیک های عقب بیشتر مصرف می شوند و با دانستن این موضوع بهتر است بعد از مدتی لاستیک های جلو و عقب را جابجا نماییم.

اگر مدتی است که احساس میکنید شتاب خودروی شما کم شده است و همچنین مصرف بنزین خودروی شما زیاد شده است این موضوع نشان دهنده این است که موتور خودروی شما به درستی و با راندمان بالا کار نمیکند و نیاز به تنظیم موتور دارد.

شما می توانید برای انجام تنظیم موتور به نمایندگی رنو تالیسمان که شماره تلفن ها و آدرس در پایین همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید.

تعمیر جلوبندی رنو فلوئنس

رنو تالیسمان

واردات این خودرو از سال ۱۳۹۴ شروع شد، مدل‌های موجود رنو تالیسمان شامل مدل­های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ است.

این خودرو دیفرانسیل جلو بوده و شامل گیربکس ۷ دندهٔ اتومات است، دارای حجم موتور ۱.۶ لیتری، ۴ سیلندر توربو شارژ است.

اگر بخواهیم به عملکرد فنی این خودرو نگاهی داشته باشیم، می­توانیم به گشتاور ۲۶۰ نیوتن بر متری و قدرت ۱۹۰ اسب بخاری آن اشاره کنیم.

شتاب این خودرو ۷.۷ ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن در حالت طبیعی ۲۲۵ کیلومتر بر ساعت است.

میانگین مصرف این خودرو ۶.۲ لیتر در هر صد کیلومتر است که این مصرف برای یک سدان متوسط، می­تواند مقدار مناسبی باشد برای دارندگان این خودروی لوکس و زیبا.

از آپشن­ها یا قابلیت­های این اتومبیل می­توانیم به سیستم کروز کنترل، اتو پارک (سیستم پارک کنندهٔ خودکار اتومبیل)، تعلیق الکترونیکی و حالت ECO برای تعویض دستی دنده اشاره کرد.

این خودرو شامل سیستم‌های آلارمی (هشداردهنده) بسیاری است مثل:

۱.سنسور جلو و عقب

۲.سنسور باران

۳.سنسور باد تایر

۴.رادار برای نقاط کور اتومبیل

۵.سنسور برای تشخیص شیء متحرک

 

نگاهی اجمالی به تالیسمان از نظر مزیت­ها و معایب

 

یکی از مزیت­های این اتومبیل کیفیت خوب تولید آن است، و مزایای دیگری که کارشناسان خودرو دربارهٔ این خودرو گفتند شتاب و عملکرد فنی آن است.

این خودرو در تیپ خود یک ماشین با امکانات رفاهی و آپشن­های مناسبی معرفی شده و هماهنگی گیربکس با موتور در رنو تالیسمان بسیار فوق‌العاده است.

یکی دیگر از نکات مهم این خودرو عایق­بندی بدنهٔ خودرو است که می­تواند، نظر خریداران این خودرو را جلب کند.

یکی از عیب­هایی که می­توانیم به آن اشاره کنیم، متأسفانه کیفیت پایین سوخت پیشرانهٔ این موتور را تحت‌تأثیر قرار می­دهد، و دلیل آن حساسیت این خودرو نسبت به بنزین کم‌کیفیت است.

سیستم تعلیق به سبک اسپرت نیز، می­تواند یکی از دلایلی باشد که برای مصرف‌کنندگان عیب به شمار بیاید.

مورد بعدی که کارشناسان خودرو آن را ایراد می­دانند محدودیت ارتفاع برای سرنشینان عقب خودرو است، طبق طراحی که انجام شده افراد با قد بالا ۱۷۵ سانتی‌متر دچار مشکل می­شوند.

 

 

نتیجه‌گیری

رنو تالیسمان یکی از محبوب‌ترین خودروهای موجود است. اما یکی از مشکلاتی که این خودرو دارد کم بودن نمایندگی و تعمیرگاه تخصصی رنو است. نمایندگی‌هایی که برای این خودرو وجود دارند تمام آنچه که شما نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهند. شما می‌توانید رنو تالیسمان را از نمایندگی فروش به‌صورت نقد یا اقساط بخرید. درصورتی‌که برای خودرو هر مشکلی رخ داد نمایندگی رنو تالیسمان خدمات موردنیاز ارائه می‌دهند. در صورت تمایل می‌توانید قطعات یدک تالیسمان را از نمایندگی آن با گارانتی دریافت کنید.

برای دریافت نمایندگی رنو تالیسمان می توانید به آدرس : تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس