نمایندگی رنو اسکالا

نمایندگی رنو اسکالا

نمایندگی رنو اسکالا در تهران خدمات متنوعی برای خودرو شما ارائه می‌دهد که از جمله آنها می‌توان به تنظیم موتور برای بهتر کارکردن موتور و همچنین کاهش مصرف بنزین، تعمیرات جلوبندی و سیستم تعلیق، تعویض روغن‌موتور به همراه فیلتر هوا و فیلتر روغن، شستشوی انژکتورها با دستگاه اشاره داشت. برای مراجعه به نمایندگی رنو اسکالا بهتر است ابتدا از طریق شماره‌تلفن‌های نوشته شده در پایین همین صفحه با ما تماس حاصل نمایید و روز و ساعتی که مایل هستید خودرو خودتان را به مجموعه ما بیاورید را تنظیم نمایید.

نمایندگی رنو اسکالا

نمایندگی رنو اسکالا

بعضی از افراد در زمان‌ها و کیلومترهای مشخص شده در دفترچه راهنمای خودرو که باید برای انجام سرویس دوره‌ای به نمایندگی رنو اسکالا مراجعه کنند، این کار را انجام نمی‌دهند و این موضوع یعنی انجام نشدن سرویس‌های دوره‌ای به‌صورت منظم باعث می‌شود اگر خودروی شما دارای عیب کوچک باشد آن عیب را متوجه نشوید و این موضوع باعث ایجاد شدن عیب‌های دیگر در بخش‌های دیگر خودرو شود و اگر در زمانی که عیب جزئی بود آن را برطرف می‌کردیم با هزینه‌ای بسیار کم این موضوع برطرف می‌شد اما حالا که عیب بزرگ‌تر شده احتمال زیاد نیاز به هزینه بیشتری باشد. پس سعی کنید برای عیب یابی خودرو خود نظیر: خرابی دسته موتور و دسته گیربکس ها، کار نکردن برف پاک کن، بالا بودن مصرف سوخت، و هرگونه مشکل دیگری به نمایندگی رنو اسکالا تشریف بیارید.

به همین دلیل ما در نمایندگی رنو اسکالا همیشه به مشتریان خودمان توصیه می‌کنیم که حتماً برای بازدید دوره‌ای و انجام سرویس دوره‌ای به مجموعه ما که آدرس دقیق آن در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده مراجعه کنید.

در زمان بازدید از قطعات جلوبندی درصورتی‌که قطعه‌ای مانند طبق، کمک‌فنر و … خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد حتماً ماقبل از تعویض قطعه این موضوع را از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع می‌دهیم و در صورت موافقت شما این کار را انجام می‌دهیم.

کار و قطعات در نمایندگی رنو اسکالا

همچنین لازم به توضیح است که ما در نمایندگی رنو اسکالا فقط از قطعات اصلی و مورد تأیید شرکت سازنده خودرو استفاده می‌کنیم.

دررابطه‌با تنظیم موتور یک موضوع مهم شستشوی انژکتورها با دستگاه می‌باشد که این اقدام می‌تواند تا اندازه زیادی باعث افزایش راندمان موتور خودرو شما شود و همچنین مصرف بنزین را کاهش می‌دهد و در آخر شما از خدمات ما لذت میبرید.

مشاهده  تعمیر گیربکس ال90

زمانی که شما خودروی خود را به نمایندگی رنو اسکالا می‌آورید ما با بازدید و بررسی کاملی که از قسمت‌های مختلف خودروی شما انجام می‌دهیم اگر عیب یا مشکلی در یکی از بخش‌های خودروی شما وجود داشته باشد و نیاز به انجام تعمیرات یا تعویض قطعه‌ای باشد ما حتماً این موضوع را با شما مطرح می‌کنیم و در صورت رضایت شما این اقدام را انجام می‌دهیم.

ما در نمایندگی رنو اسکالا همیشه توصیه می‌کنیم که در هر بار تعویض روغن‌موتور حتماً فیلتر روغن هم تعویض شود.

 

این موضوع تأثیر بسیار زیادی در افزایش طول عمر موتور خودروی شما دارد.

 

تعویض لنت ترمز

لازم به توضیح است که اگر لنت‌های ترمز خودروی شما تمام شده است و یا ترمز دستی خودروی شما به‌درستی عمل نمی‌کند می‌توانید برای تعویض لنت‌های ترمز چرخ‌های عقب و جلو و همچنین رگلاژ ترمز دستی به نمایندگی رنو اسکالا که آدرس به‌صورت دقیق در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید.

عیب دیگری که معمولاً در فصل تابستان بیشتر ایجاد می‌شود خراب‌شدن پمپ‌بنزین می‌باشد. در این حالت معمولاً موتور الکتریکی پمپ‌بنزین نیم‌سوز می‌شود و یا به طور کامل از کار می‌افتد.

چون در این وضعیت دیگر بنزین به انژکتورها نمی‌رسد طبیعی است که موتور خودرو خاموش شود و هرچقدر استارت هم بزنیم روشن نشود.

اگر خودروی شما هم دچار این عیب شد می‌توانید به نمایندگی رنو اسکالا که آدرس آن به‌صورت دقیق در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

همان‌طور که اطلاع دارید درصورتی‌که لنت‌های ترمز را به‌موقع تعویض نکنید این موضوع باعث می‌شود آهن انتهای لنت‌ها با دیسک ترمز برخورد کند و این وضعیت باعث خراب‌شدن دیسک‌های ترمز خودروی شما می‌شود؛ بنابراین حتماً به شما توصیه می‌کنیم که برای بازدید از لنت های ترمز به نمایندگی رنو اسکالا که آدرس آن در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

لنت ترمز چقدر عمر میکند؟

عمر مفید لنت ترمز که بسته به شرایط مختلف و برند محصول خریداری شده متفاوت می‌باشد.

مشاهده  تعمیرگاه رنو کپچر تمامی نکات تخصصی که باید بدانید.

عمر مفید لنت ترمز ۷۵۰۰۰ کیلومتر می‌باشد و بعد از طی کردن این مسافت به منظور جلوگیری از حادثه و خسارت‌های آن بهتر است اقدام به تعویض لنت ترمز کنید را تعویض کنید.

عوامل موثر بر طول عمر لنت ترمز

  • رانندگی در ترافیک
  • وزن خودرو
  • تعداد دفعات ترمز گرفتن
  • نحوه رانندگی
  • منطقه آب وهوایی

برای تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا به این صفحه مراجعه کنید.

 

 

تعویض به موقع ضدیخ

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشیم تعویض به موقع ضدیخ می باشد.

یکی از مواردی که تعدادی از مشتریان ما به آن اشاره میکنند این است که در زمان ترمز گرفتن خودرو و فرمان خودرو به یک سمت کشیده میشود.

این موضوع به احتمال زیاد به سیستم ترمز ارتباط دارد و به شما پیشنهاد میکنیم که اگر خودروی شما هم دارای این مشکل می باشد حتما در اولین فرصت ممکن به نمایندگی رنو اسکالا به آدرس نوشته شده در انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

نکته مهم دیگری که در رابطه با نگهداری بهتر از خودرو میتوانیم به آن اشاره داشته باشیم جابجایی لاستیک ها در کیلومترهای مشخص می باشد که این موضوع باعث میشود فرسایش لاستیک ها به صورت یکسان انجام شود چون همان طور که اطلاع دارید لاستیک های جلو خودرو نسبت به لاستیک های عقب بیشتر مصرف می شوند و با دانستن این موضوع بهتر است بعد از مدتی لاستیک های جلو و عقب را جابجا نماییم.

اگر مدتی است که احساس میکنید شتاب خودروی شما کم شده است و همچنین مصرف بنزین خودروی شما زیاد شده است این موضوع نشان دهنده این است که موتور خودروی شما به درستی و با راندمان بالا کار نمیکند و نیاز به تنظیم موتور دارد.

 

تعمیر گیربکس رنو فلوئنس

گیربکس این خودرو CVT است،  گیربکس CVT اتومات بوده و این سبک گیربکس­ها علاوه بر مزیت­هایی که دارند، باید در سرویس و نگهداری آن­ها کوشا باشیم.

برای تعمیر و سرویس گیربکس این اتومبیل به شما کمک خواهیم کرد.

برای سرویس و تعمیر گیربکس رنو فلوئنس این موارد قابل‌اجرا است:

۱.بازدید گیربکس از لحاظ فنی

مشاهده  تعمیر گیربکس اتوماتیک ال90

۲.تعویض روغن گیربکس

۳.رعایت سرویس­های دوره­ای

۴. اشکال در اتصالات و بررسی آن در گیربکس

۵.سیستم برقی گیربکس و عیب‌یابی

۶.استفاده از فیلتر روغن نو برای گیربکس

دربارهٔ رنو اسکالا

این خودرو به‌صورت کلی یک سال واردات داشته و مدل‌های موجود آن در بازار، در بازهٔ ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ است.

اتومبیل اسکالا دیفرانسیل جلو بوده و دارای گیربکس CVT است، حجم موتور این خودرو ۱.۶ لیتری و پیشرانهٔ آن به‌صورت ۴ سیلندر است.

از لحاظ فنی رنو اسکالا دارای قدرتی برابر ۱۱۵ اسب بخار بوده و گشتاور آن ۱۵۶ نیوتن بر متر است، حداکثر سرعت این اتومبیل به ۱۷۵ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

شتاب این وسیلهٔ نقلیه ۱۲ ثانیه و مصرف میانگین سوخت آن در حال نرمال ۶.۴ لیتر در هر صد کیلومتر است.

این خودرو در تیپ هاچ بک و شاسی آن از نوع یکپارچه یا به‌اصطلاح یکدست است.

این اتومبیل برای کمک بیشتر به راننده دارای آپشن­های کروز کنترل، سنسور عقب و سنسور باران است و دارای سیستم ترمز ضد قفل و کمکی است.

رنو اسکالا داری چراغ دی لایت (Daylight)و اتولایت بوده، و در عقب و جلوی اتومبیل مه‌شکن‌هایی برای آن تعبیه شده است.

بررسی اجمالی رنو اسکالا و نگاهی به مزیت­ها و معایب آن

به دلیل اینکه بدنهٔ این مدل، نسل سوم یا هاچبک مگان است، قطعات آن ساده‌تر به دست می­آید.

اتومبیل رنو اسکالا عملکرد فنی نسبت حجم موتور خود نشان داده، و به هدف کاربری خود در تولید رسیده است.

از معایب این اتومبیل می‌توانیم به واردات محدود آن اشاره کنیم و تعداد کمی که در ایران وجود دارد، همین امر باعث پایین آمدن قدرت خریدوفروش این اتومبیل شده است.

محدود بودن در تغییرات نیز بعد از فیس لیفت شدن این خودرو کاملاً محرز شد، تغییر امکانات خودرو در رنو اسکالا سخت‌تر انجام می‌گیرد.

برای دریافت نمایندگی رنو اسکالا می توانید به آدرس : تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید..

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

اگر که رنو شما تالیسمان است پس به نمایندگی رنو تالیسمان مراجعه کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس