تعمیر جلوبندی رنو کپچر

تعمیر جلوبندی رنو کپچر

تعمیر جلوبندی رنو کپچر به صورت حرفه ای و تخصصی در تعمیرگاه رنو انجام می شود. در صورتی که خودروی شما در قسمت سیستم تعلیق و فنربندی مشکل و یا عیبی دارد می توانید برای تعمیر جلوبندی رنو کپچر به مجموعه ما که آدرس و شماره تلفن ها در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

لازم به توضیح است که زمانی که شما به تعمیرگاه تخصصی ما به صورت حضوری و با خودروی خودتان تشریف می آورید، بعد از پذیرش خودرو ، به صورت کامل مشکل خودروی شما بررسی می شود و هزینه تعمیر جلوبندی رنو کپچر به شما اعلام می شود و در صورت تایید و رضایت شما ، ما کار تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض قطعات معیوب را شروع میکنیم.

تعمیر جلوبندی رنو کپچر

همان طور که اطلاع دارید ما در مجموعه خودمان فقط از قطعات اصلی و ارجینال شرکتی که مورد تایید شرکت اصلی رنو می باشد برای خودروی شما استفاده میکنیم.

یکی از عیب هایی که برای سیستم جلوبندی خودرو بوجود می آید خراب شدن کمک فنر ها می باشد که این موضوع بعضی اوقات با روغن زدن کمک فنر خودش را نشان می دهد.

و در این حالت به اصطلاح می گویند که کمک روغن زده است.

در این وضعیت اگر خرابی به گونه ای باشد که امکان عیب یابی داشته باشد ، کمک فنر معیوب تعمیر می شود و اگر که انجام تعمیر کمک فنر امکان پذیر نباشد ، با یک کمک فنر نو تعویض می شود.

یکی دیگر از مسائلی که برای سیستم تعلیق جلو خودرو ایجاد می شود و افراد برای تعمیر جلوبندی رنو کپچر به تعمیرگاه تخصصی رنو ما مراجعه میکنند ، خراب شدن طبق ها می باشد.

خراب شدن طبق ها معمولا با معیوب شدن بوش های طبق اتفاق می افتد.

در این وضعیت هنگام عبور خودرو از روی پستی و بلندی های جاده و یا خیابان ، صدایی غیر طبیعی از جلوی خودرو به گوش می رسد و احساس میکنیم قطعه ای در حال باز شدن و افتادن بر روی سطح خیابان می باشد.

توجه داشته باشید که در تعمیرگاه‌های تخصصی قطعات اورجینال و شرکتی مورد تأیید خودروساز می‌بایست به‌کارگیری شود.

خراب‌شدن کمک‌فنرها یکی از مشکلاتی است که برای سیستم جلوبندی خودرو به وقوع می‌پیوندد و اصولاً خود را با روغن زدن کمک‌فنر نمایش می‌دهد. از این مشکل کمک‌فنر جلوبندی رنو کپچر اصولاً به‌عنوان روغن زدن یاد می‌کنند.

کمک‌فنر در این حالت اغلب در این مدل خرابی‌ها عیب‌یابی و تعمیر می‌گردد و در غیر این صورت با قطعات اورجینال و شرکتی رنو کپچر در نمایندگی تخصصی تعویض می‌شود.

تعمیر جلوبندی رنو کپچر

رفع مشکلات توسط خدمات رنوکار

اگر خودروی شما هم دچار چنین مشکلی شده است می توانید برای برطرف کردن این عیب ها به مجموعه ما که شماره تلفن ها و آدرس دقیق آن در انتهای همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

مشاهده  تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کپچر

یکی دیگر از مشکلاتی که نیاز است برای تعمیر جلوبندی رنو کپچر اقدام شود، موضوع کشیدگی فرمان به یک طرف می باشد.

شاید تاکنون این عیب را تجربه کرده باشید ، در این وضعیت هنگام حرکت خودرو در مسیر مستقیم ، با رها کردن چند ثانیه ای فرمان ، فرمان خودرو به سمت راست و یا به سمت چپ متمایل می شود که به این مشکل به اصطلاح کشیدگی فرمان گفته می شود.

خودروهای زیادی تا این لحظه برای برطرف کردن مشکلاتی مانند مسائلی که در بالا توضیح داده شد به تعمیرگاه تخصصی ما مراجعه کرده اند.

شما هم می توانید در صورت تمایل برای تعمیر جلوبندی رنو کپچر ابتدا از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید و در روز و ساعت دلخواه خودتان که با مجموعه ما هماهنگ میکنید به تعمیرگاه ما مراجعه کنید تا عیب خودروی شما را به صورت کامل برطرف کنیم و خودروی شما را مانند روز اول که کاملا سالم بوده به شما تحویل بدهیم.

خراب شدن کمک فنر ها که در بالاتر مقداری در مورد آن توضیح دادیم در بعضی مواقع باعث خشک شدن سیستم تعلیق خودرو می شود ، یعنی هنگام عبور از دست انداز ها دیگر نرمی قبل را احساس نمیکنیم و احساس میکنیم فنربندی خودرو بسیار سفت و شکننده شده است.

تعمیر جلوبندی رنو کپچر

در این وضعیت بهتر است هر چه سریع تر برای تعمیر جلوبندی رنو کپچر اقدام نماییم.

سیبک فرمان رنو کپچر

 

سیبک فرمان یکی از قطعات جلوبندی خودرو است که وظیفه آن باتوجه‌به شکل و فرم خاصی که دارد این است که در هنگام رانندگی و چرخش چرخ‌ها، آنها را در مدار قرار دهد و همچنین در مسیر و جاده‌های ناهموار و کوهستانی که تکان‌های زیاد به ماشین وارد می‌شود باعث منتقل نشدن آنها به اتاقک ماشین می‌شود تا راننده و سرنشینان با آرامش بیشتر به مسیر خود ادامه دهند.

سیبک فرمان باید از مواد مرغوب و مقاوم ساخته شود و همچنین نصب و قرارگیری آن در ماشین از دیگر عوامل مهم است زیرا سیبک فرمان همواره در برابر فشارهای حاصله به ماشین است و باید به‌گونه‌ای باشد که تحمل و مقاومت زیادی داشته باشد و قابلیت چرخش به‌تمامی جهات را داشته باشد بنابراین در ساخت آن از تکنیک گوی و کاسه حایل که توسط یک دسته بازویی کامل شده استفاده شده است که جنس این گوی از فولاد است و توسط یک‌لایه پلاستیکی پوشانده شده و این قطعه پلاستیکی امکان چرخش به گوی داخل را می‌دهد.

چگونگی آسیب سیبک فرمان

در گذر زمان و استفاده زیاد از ماشین لاستیک اطراف گوی خراب می‌شود از بین می‌رود

رانندگی در مسیرهای ناهموار و پر از چاله که تکان‌های زیاد به ماشین وارد می‌شود باعث ترک‌خوردگی و شکستن گوی و بازویی می‌شود

زنگ زدن قطعات داخلی سیبک فرمان

مشاهده  تعمیر توربو شارژر رنو کپچر

اصطکاک و خرابی دیگر قطعات جلوبندی

 

علایم تعویض سیبک فرمان

کج و راست شدن بی‌مورد فرمان خودرو

اصطکاک و فرسودگی لاستیک خودرو

صداهای ناهنجار و بی‌مورد در جلوبندی خودرو

منحرف شدن خودرو در مسیر

نچرخیدن فرمان خودرو در پیچ‌ها

نکات مهم خرید سیبک فرمان

 

سیبک فرمان را باید از نمایندگی‌های مجاز رنو کپچر خریداری کنید زیرا قطعات اورجینال را به شما عرضه می‌کنند. در بازار افراد سودجو سیبک‌های قدیمی و ازکارافتاده را تعمیر کرده و مجدداً می‌فروشند و باعث ایجاد خسارت‌های بیشتر به خودرو شما می‌شود.

 

تغییر در ارتفاع خودرو

البته بعضی مواقع مشکلاتی که در سیستم جلوبندی خودرو بوجود می آید به دلیل ایجاد تغییرات غیر استاندارد بر روی سیستم تعلیق خودرو می باشد که به طور مثال ارتفاع خودرو را کم و یا در بعضی موارد زیاد میکنند و خودرو را از حالت استاندارد که توسط شرکت سازنده آن طراحی شده خارج میکنند.

تعمیر جلوبندی رنو کپچر با توجه به عیب یا عیب های خودرو و همچنین تعداد قطعات یدکی که نیاز است تا تعویض شوند می تواند هزینه های متفاوتی داشته باشد.

در صورتی که مایل هستید از هزینه تقریبی تعمیرات سیستم تعلیق خودرو خود اطلاع داشته باشید می توانید به همراه خودروی خود به مجموعه تخصصی ما به آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه مراجعه نمایید تا ما ضمن بررسی و مشاهده خودروی شما ، هزینه تعمیر جلوبندی رنو کپچر شما را اعلام نماییم و در صورت رضایت و موافقت شما شروع به انجام تعمیرات کنیم.

اغلب جوانانی که مالک رنو کپچر هستند علاقه وافری به پایین آوردن ارتفاع خودرو دارند که از عوامل خرابی جلوبندی رنوکپچر می‌باشد.

یکی از مشکلات عدیده در خرابی جلوبندی رنوکپچر باتوجه‌به استانداردهایی که این خودرو در نمایندگی دارد می‌بایست با دقت ارتفاع تنظیم شده وگرنه کمی پایین‌تر باشد ایراد به وجود خواهد آمد.

محدوده مجاز برای تغییر ارتفاع را طبیعتاً می‌بایست از متخصص سؤال نمایید قبل از اقدام به تنظیم ارتفاع.

مشکلات و خرابی طبق‌های کمک‌فنر

عیب‌دار شدن بوش‌های طبق از خرابی‌های شایع کمک طبق‌های کمک‌فنر می‌باشد. ایرادی بزرگ که چالش عجیبی در خراب‌شدن کمک‌فنرهای جلوبندی رنو کپچر می‌باشد. عیب کمک‌فنر می‌بایست برای برطرف شدن چنین ایرادی مرتفع شود.

فنربندی خودرو زمانی نرم نمی‌باشد که کمک‌فنرها خراب بوده و باعث خشک شدن سیستم تعلیق گردد و خودرو هنگام گذر از ناهمواری‌ها سیستم تعلیق آن خشک بوده و متوجه ناهمواری می‌شوید.

لاستیک رنو کچپر هنگامی دچار صدمه جدی می‌شود که جلوبندی معیوب باشد.

سیستم فرمان خودرو در جلوبندی رنو کپچر

وقتی فرمان خودرو به یک‌جهت کشیده شود این یکی از علامت‌های معیوب بودن جلوبندی رنو کپچر است.

همان طور که می دانید خراب بودن سیستم فنربندی و جلوبندی خودرو می تواند باعث آسیب دیدن لاستیک های خودرو شما بشود.

در حقیقت معیوب بودن قطعاتی از جلوبندی می تواند عمر مفید لاستیک های خودرو را به مقدار زیادی کاهش دهد.

مشاهده  تعمیرگاه رنو کپچر تمامی نکات تخصصی که باید بدانید.

به همین دلیل است که ما همیشه توصیه میکنیم اگر قطعه ای از جلوبندی خراب است هر چه زودتر برای تعمیر جلوبندی رنو کپچر اقدام شود.

تعمیر جلوبندی رنو کپچر

 

انجام به موقع سرویس های دوره ای

در صورتی که سرویس های دوره ای خودرو خود را در زمان های مناسب انجام بدهید ، اگر قطعه یا قطعاتی از قسمت جلوبندی خودرو شما آسیب دیده باشد ، سریع تر متوجه می شویم و بنابراین می توانیم با هزینه ای بسیار کمتر آن مشکل را بر طرف نماییم.

اما در صورتی که تعمیر جلوبندی رنو کپچر را به موقع انجام ندهیم ، علاوه بر اینکه سلامت خودمان و دیگر سرنشینان خودرو را به خطر انداخته ایم ، این موضوع می تواند باعث خرابی قطعات بیشتری از سیستم جلوبندی بشود.

 

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود به تعمیر جلوبندی رنو کپچر نیاز پیدا کنیم ، زیاد بودن مقدار باد لاستیک ها می باشد.

زمانی که مقدار باد داخل لاستیک های خودرو بیشتر از حد مجاز تعیین شده توسط شرکت سازنده باشد ، این موضوع باعث می شود لاستیک ها نرمی و انعطاف خود را هنگام عبور از دست انداز ها از دست بدهند و این موضوع باعث می شود ضربه هایی هنگام عبور از پستی و بلندی های خیابان ها و جاده ها به قطعات مربوط به جلوبندی خودرو وارد شود.

در این وضعیت زودتر به تعمیر جلوبندی رنو کپچر نیاز پیدا میکنیم.

اما در صورتی که مقدار باد لاستیک ها در حد مجاز تعیین شده و توصیه شده باشد ، در این حالت لاستیک ها بسیار نرم و انعطاف پذیر هستند و هنگام عبور از پستی و بلندی های سطح جاده ، مقدار زیادی از ضربه ها را در خود جذب میکنند و اجازه نمی دهند که این ضربه ها به قطعات سیستم تعلیق و فنر بندی به خصوص کمک فنر ها وارد بشوند.

بنابراین یکی از مواردی که می تواند از تعمیر جلوبندی رنو کپچر جلوگیری کند این است که مقدار باد لاستیک ها را همیشه کنترل کنیم تا در حد مجاز باشند.

شما میتوانید با مراجعه به لینک روبرو لیتسی از تعمیرات رنو کپچر را مشاهده کنید.

بررسی جلوبندی رنو کپچر

مشکلات سیستم تعلیق و فنربندی و عیب‌یابی خودروی رنو کپچر اغلب در تعمیرگاه‌های تخصصی برای تعمیر جلوبندی انجام می‌شود. در تعمیرگاه‌های تخصصی رنو کپچر اغلب هزینه‌های تعمیر خودروی رنو کپچر و تعمیرات جلوبندی و قطعات معیوب آن بررسی و به مالک خودرو اعلام می‌گردد.

تماس با ما

برای دریافت خدمات تعمیر جلوبندی رنو کپچر می‌توانید به آدرس :

تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

3.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ در واتس اپ بپرسید!