تعمیر جلوبندی رنو سفران

تعمیر جلوبندی رنو سفران

تعمیر جلوبندی رنو سفران به صورت حرفه ای و تخصصی در تعمیرگاه رنو انجام می شود. در صورتی که خودروی شما در قسمت سیستم تعلیق و فنربندی مشکل و یا عیبی دارد می توانید برای تعمیر جلوبندی رنو سفران به مجموعه ما که آدرس و شماره تلفن ها در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

لازم به توضیح است که زمانی که شما به تعمیرگاه تخصصی ما به صورت حضوری و با خودروی خودتان تشریف می آورید

، بعد از پذیرش خودرو ، به صورت کامل مشکل خودروی شما بررسی می شود و هزینه تعمیر جلوبندی رنو سفران به شما اعلام می شود و در صورت تایید و رضایت شما ، ما کار تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض قطعات معیوب را شروع میکنیم.

وظایف جلوبندی رنو سفران

وظیفه جلوبندی در خودرو محافظت از تکان‌ها و ارتعاشان خودرو در زمانی که خودرو در حین حرکت روی دست‌انداز یا چاله‌ای می‌رود و از خودرو در برابر این تکان‌ها محافظت می‌کند تا خودرو شما آسیب جدی نبیند.
جلوبندی این تکان‌ها و ارتعاشات رنو سفران را در خود جلب می‌کند و نمی‌گذارد کابین خیلی تکان بخورد و نیز در هنگام رانندگی اگر ترمز کنید یا در حال عبور از پیچ جاده‌ها باشید عملکرد مناسبی را از خود نشان می‌دهد و در این مواقع وظیفه هدایت‌پذیری خودرو با جلوبندی است.
متأسفانه خیلی از افراد فکر می‌کنند که جلوبندی خودرو نیاز به چک کردن توسط تعمیرکار ندارد و مانند قطعات دیگر خودرو مثل گیربکس لزومی ندارد هرچند وقت یکبار بررسی و سرویس شود، درصورتی‌که جلوبندی نقش بسیار مهمی در سالم ماندن رنو سفران و قطعات داخلی خودرو دارد.

تعمیر جلوبندی رنو سفران

همان طور که اطلاع دارید ما در مجموعه خودمان فقط از قطعات اصلی و ارجینال شرکتی که مورد تایید شرکت اصلی رنو می باشد برای خودروی شما استفاده میکنیم.

یکی از عیب هایی که برای سیستم جلوبندی خودرو بوجود می آید خراب شدن کمک فنر ها می باشد که این موضوع بعضی اوقات با روغن زدن کمک فنر خودش را نشان می دهد.

و در این حالت به اصطلاح می گویند که کمک روغن زده است.

در این وضعیت اگر خرابی به گونه ای باشد که امکان عیب یابی داشته باشد ، کمک فنر معیوب تعمیر می شود و اگر که انجام تعمیر کمک فنر امکان پذیر نباشد ، با یک کمک فنر نو تعویض می شود.

یکی دیگر از مسائلی که برای سیستم تعلیق جلو خودرو ایجاد می شود و افراد برای تعمیر جلوبندی رنو سفران به تعمیرگاه تخصصی رنو ما مراجعه میکنند ، خراب شدن طبق ها می باشد.

خراب شدن طبق ها معمولا با معیوب شدن بوش های طبق اتفاق می افتد.

 

در این وضعیت هنگام عبور خودرو از روی پستی و بلندی های جاده و یا خیابان ، صدایی غیر طبیعی از جلوی خودرو به گوش می رسد و احساس میکنیم قطعه ای در حال باز شدن و افتادن بر روی سطح خیابان می باشد.

مشاهده  تعمیرگاه تخصصی رنو سفران بررسی خدمات و مواردی که باید بدانید.

دقت نمایید که در نمایندگی‌های تعمیر قطعات اورجینال و شرکتی مورد تأیید خودروساز بوده باشد قبل از استفاده جای‌گذاری در خودروی شما.

مهم‌ترین علائم خرابی رنو سفران

در این قسمت مقاله می‌خواهیم به چند علائم مهم که نشان می‌دهد جلوبندی رنو سفران شما دچار مشکل است بپردازیم.

علائم خرابی جلوبندی رنو سفران شامل موارد ذیل است:

  • نشتی روغن یا روغن زدگی در بخش‌هایی مثل کمک‌فنر:
    اگر شرایط چک کردن سیستم تعلیق و جلوبندی رنو سفران را دارید پیشنهاد می‌کنیم حتماً کمک‌فنرها رو چک بکنید، و اگر متوجه نشتی روغن شدید حتماً آن را به تعمیرگاه تخصصی رنو سفران ببرید تا قطعاتی که روغن زدگی دارند تعویض شود و حتماً در نظر داشته باشید تعمیرگاهی را انتخاب کنید که از اصل بودن قطعات آن اطمینان دارید.
  • کشیده شدن خودرو در پیج‌های جاده‌ای

اگر در هنگام پیچیدن در جاده‌های پیچ‌دار احساس کردید که خودرو دارد برخلاف فرمان کشیده می‌شود به‌احتمال زیاد جلوبندی خودرو شما دچار مشکل است، چون این علت یکی از مهم‌ترین دلایل خرابی جلوبندی رنو سفران است.

  • انتقال ناهمواری‌ها به کابین خودرو

سواری خشک و خشن از عمده دلایل خرابی جلوبندی رنو سفران شما است و در زمانی که در جاده پردست‌انداز رانندگی می‌کنید احساس می‌کنید که جلوبندی ماشین ارتعاشات و تکان‌ها را جذب نمی کندو آنها را به کابین خودرو انتقال می‌دهد.

  • ساییدگی ناهموار بر روی آج لاستیک

برای اطمینان از سالم بودن جلوبندی ماشین آج‌های روی لاستیک آن را بررسی کنید. اگر متوجه ناهمگون بودن ساییدگی روی لاستیک شدین به‌احتمال خیلی زیاد جلوبندی رنو سفران شما دچار خرابی است و چون سیستم تعلیق نتوانسته خودرو را در حالت بالانس و متعادل نگه دارد به همین علت موجب فشار نامتعادل بر روی لاستیک‌ها شده که همین مسئله باعث ساییدگی ناهمگون بر روی آج لاستیک می شود.

عیب‌یابی کمک‌فنرها

خرابی کمک‌فنرها از عیوب شایع سیستم جلوبندی خودرو می‌باشد که در بررسی‌ها با روغن زدن کمک‌فنر مشاهده می‌شود. کمک روغن می‌زند و ایراد کمک‌فنرها در سیستم جلوبندی رنو سفران را نشان می‌دهد.

کمک‌فنر معیوب اغلب در حالتی که امکان تعمیر داشته باشد رفع عیب می‌گردد در غیر این صورت با یک کمک‌فنر نو می‌بایست آن را تعویض نمود.

خرابی کمک‌فنر علت اصلی خشک شدن سیستم تعلیق در مسیرهای ناهموار در حین حرکت می‌باشد که احساس اولیه از این مشکل حاکی از عدم نرمی و سفت شکننده بودن فنربندی خودرو می‌باشد.

خرابی طبق‌های کمک‌فنر

خرابی طبق‌ها از جمله علل شایع خرابی کمک‌فنر خودروها در سیستم جلوبندی رنو سفران می‌باشد. به عیب افتادم بوش‌های طبق معمولاً عامل اصلی خرابی طبق می‌باشد. صداهای غیرطبیعی (آویزان بودن و حس در حال افتادن یک شیء و قطعه‌ای متصل به خودرو) در مسیرهای ناهموار به علت خرابی طبق‌های کمک‌فنر می‌باشد.

تعمیر جلوبندی رنو سفران

اگر خودروی شما هم دچار چنین مشکلی شده است می توانید برای برطرف کردن این عیب ها به مجموعه ما که شماره تلفن ها و آدرس دقیق آن در انتهای همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

مشاهده  نمایندگی رنو سفران

یکی دیگر از مشکلاتی که نیاز است برای تعمیر جلوبندی رنو سفران اقدام شود ، موضوع کشیدگی فرمان به یک طرف می باشد.

شاید تاکنون این عیب را تجربه کرده باشید ، در این وضعیت هنگام حرکت خودرو در مسیر مستقیم ، با رها کردن چند ثانیه ای فرمان ، فرمان خودرو به سمت راست و یا به سمت چپ متمایل می شود که به این مشکل به اصطلاح کشیدگی فرمان گفته می شود.

خودروهای زیادی تا این لحظه برای برطرف کردن مشکلاتی مانند مسائلی که در بالا توضیح داده شد به تعمیرگاه تخصصی ما مراجعه کرده اند.

شما هم می توانید در صورت تمایل برای تعمیر جلوبندی رنو سفران ابتدا از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید و در روز و ساعت دلخواه خودتان که با مجموعه ما هماهنگ میکنید به تعمیرگاه ما مراجعه کنید تا عیب خودروی شما را به صورت کامل برطرف کنیم و خودروی شما را مانند روز اول که کاملا سالم بوده به شما تحویل بدهیم.

تعمیر جلوبندی رنو سفران

خراب شدن کمک فنر ها که در بالاتر مقداری در مورد آن توضیح دادیم در بعضی مواقع باعث خشک شدن سیستم تعلیق خودرو می شود ، یعنی هنگام عبور از دست انداز ها دیگر نرمی قبل را احساس نمیکنیم و احساس میکنیم فنربندی خودرو بسیار سفت و شکننده شده است.

در این وضعیت بهتر است هر چه سریع تر برای تعمیر جلوبندی رنو سفران اقدام نماییم.

تغییر در ارتفاع خودرو

البته بعضی مواقع مشکلاتی که در سیستم جلوبندی خودرو بوجود می آید به دلیل ایجاد تغییرات غیر استاندارد بر روی سیستم تعلیق خودرو می باشد که به طور مثال ارتفاع خودرو را کم و یا در بعضی موارد زیاد میکنند و خودرو را از حالت استاندارد که توسط شرکت سازنده آن طراحی شده خارج میکنند.

تعمیر جلوبندی رنو سفران با توجه به عیب یا عیب های خودرو و همچنین تعداد قطعات یدکی که نیاز است تا تعویض شوند می تواند هزینه های متفاوتی داشته باشد.

تعمیر جلوبندی رنو سفران

در صورتی که مایل هستید از هزینه تقریبی تعمیرات سیستم تعلیق خودرو خود اطلاع داشته باشید می توانید به همراه خودروی خود به مجموعه تخصصی ما به آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه مراجعه نمایید تا ما ضمن بررسی و مشاهده خودروی شما ، هزینه تعمیر جلوبندی رنو سفران شما را اعلام نماییم و در صورت رضایت و موافقت شما شروع به انجام تعمیرات کنیم.

 

همان طور که می دانید خراب بودن سیستم فنربندی و جلوبندی خودرو می تواند باعث آسیب دیدن لاستیک های خودرو شما بشود.

در حقیقت معیوب بودن قطعاتی از جلوبندی می تواند عمر مفید لاستیک های خودرو را به مقدار زیادی کاهش دهد.

به همین دلیل است که ما همیشه توصیه میکنیم اگر قطعه ای از جلوبندی خراب است هر چه زودتر برای تعمیر جلوبندی رنو سفران اقدام شود.

برای دیدن تمامی خدمات رنوکار میتوانید کلیک کنید.

تعمیرات تخصصی فرمان رنو سفران

وقتی فرمان به یک طرف کشیده می‌گردد می‌بایست فوراً بابت بازدید و بررسی مشکل خودرو را به تعمیرگاه تخصصی برد. این مشکل از خرابی‌های شایع جلوبندی رنو سفران می‌باشد. اغلب در هنگام رانندگی وقتی فرمان خودرو را ول می‌کنید در مسیر سرراست لحظاتی فرمان به راست و چپ کج می‌شود که اغلب از آن به‌عنوان کشیدگی فرمان یاد می‌گردد.

مشاهده  تعمیرگاه تخصصی رنو سفران بررسی خدمات و مواردی که باید بدانید.

انجام به موقع سرویس های دوره ای

در صورتی که سرویس های دوره ای خودرو خود را در زمان های مناسب انجام بدهید ، اگر قطعه یا قطعاتی از قسمت جلوبندی خودرو شما آسیب دیده باشد ، سریع تر متوجه می شویم و بنابراین می توانیم با هزینه ای بسیار کمتر آن مشکل را بر طرف نماییم.

اما در صورتی که تعمیر جلوبندی رنو سفران را به موقع انجام ندهیم ، علاوه بر اینکه سلامت خودمان و دیگر سرنشینان خودرو را به خطر انداخته ایم ، این موضوع می تواند باعث خرابی قطعات بیشتری از سیستم جلوبندی بشود.

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود به تعمیر جلوبندی رنو سفران نیاز پیدا کنیم ، زیاد بودن مقدار باد لاستیک ها می باشد.

تعمیر جلوبندی رنو سفران

 

زمانی که مقدار باد داخل لاستیک های خودرو بیشتر از حد مجاز تعیین شده توسط شرکت سازنده باشد ، این موضوع باعث می شود لاستیک ها نرمی و انعطاف خود را هنگام عبور از دست انداز ها از دست بدهند و این موضوع باعث می شود ضربه هایی هنگام عبور از پستی و بلندی های خیابان ها و جاده ها به قطعات مربوط به جلوبندی خودرو وارد شود.

در این وضعیت زودتر به تعمیر جلوبندی رنو سفران نیاز پیدا میکنیم.

اما در صورتی که مقدار باد لاستیک ها در حد مجاز تعیین شده و توصیه شده باشد ، در این حالت لاستیک ها بسیار نرم و انعطاف پذیر هستند و هنگام عبور از پستی و بلندی های سطح جاده ، مقدار زیادی از ضربه ها را در خود جذب میکنند و اجازه نمی دهند که این ضربه ها به قطعات سیستم تعلیق و فنر بندی به خصوص کمک فنر ها وارد بشوند.

بنابراین یکی از مواردی که می تواند از تعمیر جلوبندی رنو سفران جلوگیری کند این است که مقدار باد لاستیک ها را همیشه کنترل کنیم تا در حد مجاز باشند.

بررسی و تشریح چگونگی تعمیر جلوبندی رنو سفران

اغلب تعمیرات تخصصی و عیب‌یابی در بخش‌های سیستم تعلیق و فنربندی در تعمیر جلوبندی رنو سفران در مجموعه‌های تعمیرگاهی تخصصی رنو صورت می‌پذیرد. هزینه‌های تعمیرات و تعویض قطعات اورجینال و یا شرکتی اغلب پیش از تعمیرات و پس از بررسی و عیب‌یابی با مالک خودرو هماهنگ می‌گردد.

تماس با ما

برای دریافت تعمیر جلوبندی رنو سفران می‌توانید به آدرس :

تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

همه چیز در مورد تسمه تایم ال ۹۰

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ در واتس اپ بپرسید!