تعمیر جلوبندی رنو داستر

تعمیر جلوبندی رنو داستر

تعمیر جلوبندی رنو داستر به صورت حرفه ای و تخصصی در تعمیرگاه رنو انجام می شود. در صورتی که خودروی شما در قسمت سیستم تعلیق و فنربندی مشکل و یا عیبی دارد می توانید برای تعمیر جلوبندی رنو داستر به مجموعه ما که آدرس و شماره تلفن ها در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

لازم به توضیح است که زمانی که شما به تعمیرگاه تخصصی ما به‌صورت حضوری و با خودروی خودتان تشریف می‌آورید، بعد از پذیرش خودرو، به‌صورت کامل مشکل خودروی شما بررسی می‌شود و هزینه تعمیر جلوبندی رنو داستر به شما اعلام می‌شود و در صورت تأیید و رضایت شما، ما کار تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض قطعات معیوب را شروع می‌کنیم.

تعمیر جلوبندی رنو داستر

همان‌طور که اطلاع دارید ما در مجموعه خودمان فقط از قطعات اصلی و اورجینال شرکتی که مورد تأیید شرکت اصلی رنو می‌باشد برای خودروی شما استفاده می‌کنیم.

یکی از عیب‌هایی که برای سیستم جلوبندی خودرو به وجود می‌آید خراب‌شدن کمک‌فنرها می‌باشد که این موضوع بعضی اوقات با روغن زدن کمک‌فنر خودش را نشان می‌دهد.

و در این حالت به‌اصطلاح می‌گویند که کمک روغن‌زده است.

در این وضعیت اگر خرابی به‌گونه‌ای باشد که امکان عیب‌یابی داشته باشد، کمک‌فنر معیوب تعمیر می‌شود و اگر که انجام تعمیر کمک‌فنر امکان‌پذیر نباشد، با یک کمک‌فنر نو تعویض می‌شود.

یکی دیگر از مسائلی که برای سیستم تعلیق جلو خودرو ایجاد می‌شود و افراد برای تعمیر جلوبندی رنو داستر به تعمیرگاه تخصصی رنو ما مراجعه می‌کنند، خراب‌شدن طبق‌ها می‌باشد.

خراب‌شدن طبق‌ها معمولاً با معیوب شدن بوش‌های طبق اتفاق می‌افتد.

در این وضعیت هنگام عبور خودرو ازروی پستی‌وبلندی‌های جاده و یا خیابان، صدایی غیرطبیعی از جلوی خودرو به گوش می‌رسد و احساس می‌کنیم قطعه‌ای در حال باز شدن و افتادن بر روی سطح خیابان می‌باشد.

 

تعمیر جلوبندی رنو داستر

نمایندگی معتبر رنو داستر

اگر خودروی شما هم دچار چنین مشکلی شده است می‌توانید برای برطرف‌کردن این عیب‌ها به مجموعه ما که شماره‌تلفن‌ها و آدرس دقیق آن در انتهای همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

یکی دیگر از مشکلاتی که نیاز است برای تعمیر جلوبندی رنو داستر اقدام شود ، موضوع کشیدگی فرمان به یک طرف می باشد.

شاید تاکنون این عیب را تجربه کرده باشید ، در این وضعیت هنگام حرکت خودرو در مسیر مستقیم ، با رها کردن چند ثانیه ای فرمان ، فرمان خودرو به سمت راست و یا به سمت چپ متمایل می شود که به این مشکل به اصطلاح کشیدگی فرمان گفته می شود.

مشاهده  تعمیرگاه داستر | تعمیرگاه تخصصی رنو داستر

خودروهای زیادی تا این لحظه برای برطرف کردن مشکلاتی مانند مسائلی که در بالا توضیح داده شد به تعمیرگاه تخصصی ما مراجعه کرده اند.

شما هم می توانید در صورت تمایل برای تعمیر جلوبندی رنو داستر ابتدا از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید و در روز و ساعت دلخواه خودتان که با مجموعه ما هماهنگ میکنید به تعمیرگاه ما مراجعه کنید تا عیب خودروی شما را به صورت کامل برطرف کنیم و خودروی شما را مانند روز اول که کاملا سالم بوده به شما تحویل بدهیم.

خراب‌شدن کمک‌فنرها که در بالاتر مقداری در مورد آن توضیح دادیم در بعضی مواقع باعث خشک شدن سیستم تعلیق خودرو می‌شود، یعنی هنگام عبور از دست انداز ها دیگر نرمی قبل را احساس نمی‌کنیم و احساس می‌کنیم فنربندی خودرو بسیار سفت و شکننده شده است.

در این وضعیت بهتر است هر چه سریع‌تر برای تعمیر جلوبندی رنو داستر اقدام نماییم

برای انجام خدمات تعمیر رنو میتوانید خدمات تخصصی مارا نیز ببینید.

تغییر در ارتفاع خودرو

البته بعضی مواقع مشکلاتی که در سیستم جلوبندی خودرو به وجود می‌آید به دلیل ایجاد تغییرات غیراستاندارد بر روی سیستم تعلیق خودرو می‌باشد که به طور مثال ارتفاع خودرو را کم و یا در بعضی موارد زیاد می‌کنند و خودرو را از حالت استاندارد که توسط شرکت سازنده آن طراحی شده خارج می‌کنند.

تعمیر جلوبندی رنو داستر باتوجه‌به عیب یا عیب‌های خودرو و همچنین تعداد قطعات یدکی که نیاز است تا تعویض شوند می‌تواند هزینه‌های متفاوتی داشته باشد.

درصورتی‌که مایل هستید از هزینه تقریبی تعمیرات سیستم تعلیق خودرو خود اطلاع داشته باشید می‌توانید به همراه خودروی خود به مجموعه تخصصی ما به آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه مراجعه نمایید تا ما ضمن بررسی و مشاهده خودروی شما، هزینه تعمیر جلوبندی رنو داستر شما را اعلام نماییم و در صورت رضایت و موافقت شما شروع به انجام تعمیرات کنیم

معایب ارتفاع زدن ماشین

  • حواستان باشد با فاصله از جدول‌ها پارک کنید چرا که احتمالا در زمان گشودن درب‌ها با جدول برخورد خواهند کرد.
  • کاهش ارتفاع خشکی عملکرد سیستم تعلیق را در پی دارد.
  • سرپیچ در هنگام پیچیدن با کمترین سرعت لاستیک جلو با گلگیر برخورد می‌کند.
  • فشار بیشتری بر روی مجموعه‌ تعلیق وارد می‌شود و خرابی‌ها زودتر از موعد پدیدار می‌شوند.
مشاهده  تعمیر گیربکس اتوماتیک داستر در تعمیرگاه رنو داستر

مزایای ارتفاع زدن ماشین

  • زیبایی ظاهری خودرو
  • هتر شدن وضعیت آیرودینامیک خودرو و حالت باد شکنی آن
  • افزایش میزان فرمان پذیری و هندلینگ خودرو
  • بهبود عملکرد خودرو در پیچ‌های تند

 

 

همان طور که می دانید خراب بودن سیستم فنربندی و جلوبندی خودرو می تواند باعث آسیب دیدن لاستیک های خودرو شما بشود.

در حقیقت معیوب بودن قطعاتی از جلوبندی می تواند عمر مفید لاستیک های خودرو را به مقدار زیادی کاهش دهد.

به همین دلیل است که ما همیشه توصیه میکنیم اگر قطعه ای از جلوبندی خراب است هر چه زودتر برای تعمیر جلوبندی رنو داستر اقدام شود.

نمایندگی مرکزی داستر

انجام به موقع سرویس های دورهای

انجام به موقع سرویس های دورهای

درصورتی‌که سرویس‌های دوره‌ای خودرو خود را در زمان‌های مناسب انجام بدهید، اگر قطعه یا قطعاتی از قسمت جلوبندی خودرو شما آسیب‌دیده باشد، سریع‌تر متوجه می‌شویم و بنابراین می‌توانیم با هزینه‌ای بسیار کمتر آن مشکل را بر طرف نماییم.

اما درصورتی‌که تعمیر جلوبندی رنو داستر را به‌موقع انجام ندهیم، علاوه بر اینکه سلامت خودمان و دیگر سرنشینان خودرو را به خطر انداخته‌ایم، این موضوع می‌تواند باعث خرابی قطعات بیشتری از سیستم جلوبندی بشود.

یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود به تعمیر جلوبندی رنو داستر نیاز پیدا کنیم، زیاد بودن مقدار باد لاستیک‌ها می‌باشد.

زمانی که مقدار باد داخل لاستیک‌های خودرو بیشتر از حد مجاز تعیین شده توسط شرکت سازنده باشد، این موضوع باعث می‌شود لاستیک‌ها نرمی و انعطاف خود را هنگام عبور از دست‌اندازها از دست بدهند و این موضوع باعث می‌شود ضربه‌هایی هنگام عبور از پستی‌وبلندی‌های خیابان‌ها و جاده‌ها به قطعات مربوط به جلوبندی خودرو وارد شود.

در این وضعیت زودتر به تعمیر جلوبندی رنو دلستر نیاز پیدا می‌کنیم.

اما درصورتی‌که مقدار باد لاستیک‌ها در حد مجاز تعیین شده و توصیه شده باشد، در این حالت لاستیک‌ها بسیار نرم و انعطاف‌پذیر هستند و هنگام عبور از پستی‌وبلندی‌های سطح جاده، مقدار زیادی از ضربه‌ها را در خود جذب می‌کنند و اجازه نمی‌دهند که این ضربه‌ها به قطعات سیستم تعلیق و فنربندی به‌خصوص کمک‌فنرها وارد بشوند.

مشاهده  تعویض روغن گیربکس داستر در تعمیرگاه تخصصی داستر

بنابراین یکی از مواردی که می‌تواند از تعمیر جلوبندی رنو داستر جلوگیری کند این است که مقدار باد لاستیک ها را همیشه کنترل کنیم تا در حد مجاز باشند.

جمع‌بندی:

خودرو رنو داستر در سال ۲۰۱۰ به صورت مشترک توسط دو شرکت رنو و داچیا به هدف یک کراس اوور با قیمت پایین عرضه شد. در بازار های بین المللی رنو داستر به عنوان یک شاسی بلند اقتصادی و قیمت مناسب شناخته میشود. تولید این خودرو با نام های مختلفی انجام گرفته است؛ برای مثال در برخی کشورها به نام های نیسان یا داچیا شناخته میشود. به لطف قیمت رقابتی و بسیار کم، این خودرو در بازارهای جهانی موفق ظاهر شد و به خوبی خود را مطرح کرد. این خودرو که در دو تیپ محور جلو و چهار چرخ متحرک در بازار ایران پیدا میشه. برای این خودرو مدل گیربکس های ۶ دنده دستی و ۵ دنده اتوماتیک نیز موجود است. این خودرو روی پلتفرم ال ۹۰ و ساندرو تولید شده و نقطه اشتراک های زیادی با این دو خودرو داره.

رنو داستر ظرفیت ان را دارد تا ۵ نفر را در خود جای داده و شرایط بهتری را از نظر فضا برای شما ایجاد کند. این خودرو کیفیت بسیار بالایی دارد اما امکان دارد طی فرآیندهای خاصی با یک مجموعه مشکلاتی برخورد کند. در همچین شرایطی می توان احتیاج به تعمیرگاه تخصصی داستر را به صورت کامل احساس کرد. اما این نکته را نیز نمیتوان فراموش کرد که در انتخاب این مراکز توجه و دقت کافی را به کار گیرید.

اگر شما جزو افرادی هستید که به سلامت خودرو خود توجه بسیاری دارید، حتماً حتماً برای یکبار هم که شده از خدمات ما استفاده کنید تا با کادر متخصص و باتجربه خود شما را شگفت زده کنیم.

 

برای دریافت نمایندگی رنو سفران  می‌توانید به آدرس :

تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید..

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس