تعمیرگاه مگان | تعمیرگاه تخصصی رنو مگان

تعمیرگاه مگان تعمیرگاه تخصصی رنو مگان

 

 نگاهی به مشکلات بسیار رایج رنو مگان

رنو مگان خودرویی است که از نظر فنی دارای پیچیدگی است و برای تعمیر و سرویس‌دهی این خودرو حتماً باید به تعمیرگاه مگان که تعمیر تخصصی رنو مگان را انجام می‌دهند سپرد.
اگرچه تشخیص مشکلات فنی یک خودرو کاری بسیار تخصصی خواهد بود چون تشخیص و برطرف‌کردن ایراد خودرویی مثل مگان کاری بسیار تخصصی است و شما با پیداکردن یک تعمیرگاه مطمئن و متخصص می‌توانید با خیال راحت خودرو خود را به آنها سپرده، و در اولین مراجعه تمام ایرادات خودرو شما رفع شود تا در هزینه خرید قطعات و دستمزد تعمیر صرفه‌جویی کرده باشید.
آشنایی با برخی از مشکلات شایع مگان رنو می‌تواند به مصرف کنندگان کمک کند که در زمان مشکل متوجه نیاز دستگاه خود شوند، زیرا تعمیر این ماشین بسیار حساس خواهد بود.
نمایندگی رنو کار با ۱۶ سال سابقه به همراه کادر مجرب که شامل مهندسین کارآزموده در زمینهٔ تعمیرات تخصصی رنو هستند فعالیت می‌کند، هدف رنو کار ارائه خدمات و جلب رضایت شما مشتریان عزیز است

محل تعمیرگاه خودرو مگان

 

تعمیر موتور ماشین:

موتور خودرو درست مثل مغز و فرمانده‌ی آن عمل می‌ماند، بنابراین یکی از حساس‌ترین بخش‌های آن محسوب خواهد شد. اگرچه قدرت موتور رنو مگان بسیار بالا خواهد بود. اما گاهاً چار مشکلاتی نیز می گردد؛ که نیاز مبرم به یک تعمیرگاه تخصصی مگان دیده شده است. خراب شدن موتور مگان  به هیچ وجه مسئله‌ی نبوده که به راحتی از کنار آن بی‌تفاوت عمل کرد؛ چراکه قطعات این خودروی پیشرفته تقریباً گران قیمت هستند و می‌بایست ایرادات کوچک را با کمک یک تعمیرگاه رنو مگان برطرف کرد. مشکلات ابتدایی را باید رفع کنید تا تبدیل به ایرادات بزرگ و خاص نگردد.

برای جلوگیری از مشکلات حداقل سالی یکبار موتورشویی و شستشوی موتور را در برنامه خود داشته باشید.

 • تعمیر گیربکس اتوماتیک مگان

گیربکس یکی از مهم‌ترین قطعات خودروها از جمله رنومگان، بشمار می‏رود. گیربکس نقش رابط را بین چرخ‌ها و موتور ماشین برعهده دارد. گیربکس با انتقال قدرت بین موتور و چرخ در حرکت ماشین موثر می باشد. سلامت این قسمت برای عملکرد کلی دستگاه بسیار اساسی می‎باشد.
نقش روغن در گیربگس اتوماتیک مگان بسیار مهم و حیاتی است به طوری در هر ۵۰ هزار کیلومتر باید تعویض شود و در زمان معین و بموقع اقدام به تعویض آن نکنید خودرو شما دچار مشکلات جدی و هزینه بری می باشد و اگر به موقع تعویض نگردد باعث افزایش دمای گیربکس اتوماتیک شده و عمر گیربکس را کاهش میدهد و این باور غلط که بغضی از افراد فکر میکنند روغن گیربکس نیاز به تعویض ندارد باعث می‌شود در آینده هزینه بسیاری برای تعمیر و یا حتی تعویض گیربکس خودرو مگان خود دهند.
در صورتی که گیربکس مگان شما دچار مشکل گردد،  تعمیر گیربکس اتوماتیک مگان ۲۰۰۰ خود را به یک تعمیرکار حرفه‌ای حتما تحویل دهید. تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک از گیربکس‌های دستی بسیارسخت بنظر می‎رسد.

 • تعمیرات جلوبندی خودرو خودرو مگان:

یکی از قسمت‏های بسیار مهم باید در نظر بگیرید؛ توجه به جلوبندی خودروی مگان می‏باشد. اگر شما به درستی  جلوبندی مگان و سلامت آن را در نظر داشته باشید، تا خد زیادی سلامت کلی ماشین را خواهید داشت. جلوبندی خودرو مستقیماً به سیستم فرمان، فنر و کمک فنر، سیستم تعلیق جلو و… ارتباط دارد و باید هرگونه احساس مشکل در این قسمت را به درستی بررسی کنید.
در صورت مشاهده نشانه‌هایی مثل: اختلالات فرمان خودرو، سواری خشک و سفت، روغنی بودن قطعات و… می‎بایست در اولین فرصت ماشین مگان خود را به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز این برند نشان دهید. افراد ماهر با عیب یابی درست در کمترین زمان با بهترین قیمت ماشین شما را تعمیر خواهند کرد.

 • تعمیر سیلندر:

سیلندر و سرسیلندرهای یک خودرو نقش تولید قدرت از سوخت خودرو را به دوش می کشند. مانند هر دستگاه و قطعه دیگر،  دچار مشکلاتی شود  که شایع‌ترین آن در خودروهایی مثل مگان سوزاندن واشر سر سیلندر به شمار می رود.

مشاهده  تعمیر گیربکس اتوماتیک مگان

یکی از نکات حائر اهمیت، این مورد می باشد که در صورت هرگونه مشکل برای سرسیلندرها و واشرها امکان خرابی موتور و از حرکت ایستادن خودرو مگان دیده می‎شود.

شاید بتوان اشاره کرد؛ چهار مورد اشاره شده در این متن، از حساس‌ترین بخش‌های ماشین دانست، اما خرابی‌های خودرو تنها مختص همین نقاط نیست.  و به طور کلی می‌بایست از خودرو مگان خود مراقبت‌هایی ویژه به عمل آوریدبیاید

اصول بستن تسمه تایم رنو مگان چگونه است؟

ازتسمه تایم یکی از مهم ترین اجزای موتور، ماشین مگان رنو نام برد. این قطعه برای متصل کردن میلنگ به میل سوپاپ استفاده می گردد. برای تعویض آن حتما باید با ابزارهای مخصوص و تجربه لازم در کنار افراد ماهر کمک بگیرید؛ تا بتوانید به درستی این کار را مدیریت کنید.

اگر تسمه تایم رنو مگان را اشتباه تایم گیری کنید، خودرو عملکرد درست خود را از دست می دهد و احتمالا کج شدن سوپاپ ها را به دنبال دارد.البته اگر تسمه بیش از اندازه سفت گردد نیز بعد از رانندگی چند کیلومتر شکستن واتر پمپ یا قسمت های دیگر تایم را به همراه خواهد داشت. برای تعویض این قسمت در تعمیرات رنو مگان باید از تعمیرگاه های مجاز کمک بگیرید.

تامین قطعات اورجینال لزوم تعمیر مگان

اگر تجربه‌ی مراجعه به تعمیرگاه نامناسب را داشته باشید؛ همیشه مشکلات پیش رو برای شما باعث اعصاب خوردی شده است. اما مراجعه به تعمیرگاه های مجاز مگان رنو تجربه ای خوبی را برای شما به همراه دارد.

قطعات اصلی با کیفیت و قیمت مطلوبی که به مشتریان ارائه می‎دهند؛ عملکرد مناسب دستگاه شما را به همراه دارند.

مشاهده  تعمیرگاه مرکزی رنو مگان | نمایندگی مجاز و تخصصی رنو مگان

ارائه‌ی قطعات با قیمت مناسب برای افراد متقاضی تعمیر خودرو نکته ای حائز اهمیت بشمار می‏رود. زیرا پیدا کردن جایگزین مناسب برای قطعات اصلی همیشه نگرانی‏هایی را به دنبال دارد.

از آنجایی که کشور ما، تولیدکننده خودروی مگان می‎باشد. در بهترین تعمیرگاه رنو مگان، این قطعات با کیفیت مطلوب دردسترس مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت. با انتخاب مناسب و البته توجه به لزوم افرادماهر در تعمیر ماشین مگان بسیاری از مشکلات آینده را از بین می‎برد.

خدمات تعمیرگاه مگان :

ما در تعمیرگاه مگان انواع خدمات رنو مگان شامل :

 • تعمیرات مربوط به موتور
 • تعمیر گیربکس دستی و تعمیرات گیربکس های اتوماتیک
 • تعویض روغن گیربکس اتوماتیک مگان
 • تنظیم موتور مگان برای کاهش مصرف سوخت
 • تعمیر جلوبندی و در صورت لزوم تعویض قطعات جلوبندی
 • دیاگ اصلی شرکت رنو
 • انجام سرویس های دوره ای
 • تعویض کیت کامل تسمه تایم مگان
 • تعویض لنت های جلو و عقب
 • تعمیر سرسیلندر
 • تعویض واشر سرسیلندر
 • تعویض روغن موتور، فیلتر روغن و فیلتر هوا

 

تعمیرگاه مگان :

توضیحاتی درباره ی خدمات رنو مگان

شما مالک محترم خودروی رنو مگان می توانید برای انجام هر کدام از خدماتی که در لیست بالا نام برده شد به تعمیرگاه رنو مگان مراجعه کنید.

فقط به این نکته توجه کنید که انجام سرویس های دوره ای مگان بسیار ضروری بوده و می بایست در کیلومتر های تعیین شده از سوی شرکت سازنده انجام شود.

سرویس دوره ای شامل مواردی از جمله بازدید چهار چرخ، بازدید جلوبندی، بازدید مایعات خودرو مانند ضدیخ، روغن موتور ، روغن گیربکس دستی یا اتوماتیک و … می باشد.

از جمله خدماتی که در تعمیرگاه مرکزی رنو توسط تعمیرکار مگان انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیرات موتور
 • تعمیر گیربکس اتوماتیک
 • رفع دود آبی از اگزوز ( رفع روغن سوزی موتور )
 • عیب یابی با دستگاه
 • شستشوی انژکتورها با دستگاه
 • تعویض شمع ها
 • رفع دود سیاه از اگزوز
 • رفع نشتی روغن از موتور و گیربکس
 • تعمیرات سر سلیندر و تعویض واشر سرسلیندر
 • تنظیم موتور
 • تعویض تسمه تایم
 • بازدید چهار چرخ و …

درباره خودرو

ماشین این روزها یکی از اساسی‎ترین نیاز برای کارهای روزانه می‎باشد. اگر شما نیز دارای یک عدد از خودروی مگان هستید؛ باید درنظر داشته باشید که، تعمیر و نگهداری درست خودروی مگان اهمیت بالایی دارد.

مشاهده  تعویض روغن گیربکس اتوماتیک مگان در تعمیرگاه تخصصی مگان

رنومگان یکی از خودرویی هایی می باشد که برای اولین بار توسط کارخانه رنو در فرانسه طراحی و و روانه بازار ایران شد. داشتن ویژگی های خاص و قابلیت های مناسب باعث شد که از این رو طرفداران خاص خود را داشته باشد. طرفداران زیاد در ادامه باعث منتاژ این خودرو توسط دو کشور ایران و ترکیه شدند.

در ایران نیز سایپا وظیفه منتاژ این خودرو را برعهده گرفته است. این وسیله نیز به مانند هر وسیله‏ای نیازمند به تعمیرات و نگهداری خواهد بود. برای حفظ عملکرد دستگاه باید تعمیرات آن را جدی گرفت. تشخیص درست و عیب‎‎یابی مناسب دستگاه منوط به مراجعه به افراد ماهر می‎باشد.

 

خودرو رنو مگان را بشناسیم

مگان یک نمونه از خودروهای ۴ سیلندری می‏باشد. این ماشین به صورت تمام اتوماتیک طراحی و ساخته شده است. از قابلیت‏های اساسی رنو مگان خودروی است که،  دارای موتوری قوی و آپشن‌های بسیار خاص مثل کیسه هوا، سیستم امنیت و حافظت، سیستم تهویه مطبوع، سیستم  پایداری و کمک راننده و… می‏باشد.
تمام موارد باعث جلب توجه بسیاری از افراد به رنو مگان شده است. از همین‏‌رو، در سال‎های گذشته تعداد زیادی از افراد مایل به خرید از این خودرو شده اند. با توجه به اینکه این روزها بازار خودرو دارای نوسانات شدید شده است، مراقبت و نگهداری از خودرویی که دارید بسیار اهمیت پیدا می‎کند.‏

کلام آخر

اگر شما صاحب خودرو مگان هستید پیشنهاد ما این است که حتماً برای تعمیر و سرویس زمان بدی شده خودرو خود حتماً به تعمیرگاه مگان معتبر مراجعه نمایید و از سپردن آن به دست تعمیرکاران متفرقه پرهیز نمایید چون نگهداری و تعمیر این خودرو کاری سخت و تخصصی است.
تعمیرگاه رنو کار یکی از بهترین تعمیرگاه‌های تهران جهت تعمیر و سرویس خودرو مگان است که در تمامی این سال‌ها همواره سعی کرده تا از باکیفیت‌ترین قطعات و دستگاه‌ها استفاده کند، همچنین در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتواند مشکل خودرو شما را تشخیص و رفع کند.
شما می‌توانید در تمامی ساعات اداری با مشاورین ما در ارتباط باشید، تا در زمینه فنی خودروی‌تان بتوانید از آنها مشاوره دریافت نمایید.
برای دریافت خدمات رنو مگان در تعمیرگاه مگان می توانید به آدرس :

تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

 

4.2/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ در واتس اپ بپرسید!