تعمیرگاه مجاز رنو

تعمیرگاه مجاز رنو

در تعمیرگاه مجاز رنو انواع خدمات تخصصی مانند تعمیر موتور ، تعمیر گیربکس اتوماتیک، تعویض روغن گیربکس اتوماتیک با دستگاه، بازدید و سرویس دوره ای ، تنظیم موتور و شستشوی انژکتورها با دستگاه،دیاگ، تعویض لنت چرخ های جلو و عقب ، تعمیر جلوبندی و در صورت نیاز تعویض قطعات جلوبندی مانند

طبق، کمک فنر، میل موجگیر ، تعویض واشر سرسیلندر ، تعویض روغن موتور به همراه فیلتر روغن و فیلتر هوا برای انواع خودروهای رنو مانند رنو سیمبل، داستر، ساندرو، ال ۹۰ یا همان تندر نود ، مگان و … انجام می شود.

برای مراجعه به تعمیرگاه مجاز رنو می توانید همین حالا با مراجعه به پایین همین صفحه با شماره تلفن های نوشته شده تماس حاصل نمایید و در زمان مناسب خودروی خود را برای عیب یابی ، سرویس دوره ای و یا انجام تعمیرات تخصصی به تعمیرگاه مجاز رنو بیاورید.

همانطور که میدانید رنو شامل چندین برند میباشد که تمامی برندهای رنو را مجموعه رنو کار به صورت حرفه ای  با دارای تیم متخصص تعمیر میکند.

خب بخشی از این برندها شامل موارد زیر میباشد: و به صورت خلاصه نیز توضیح داده شده است.

تعمیرگاه مجاز رنو

لازم به توضیح است که ما در تعمیرگاه مجاز رنو در صورتی که خودروی شما به قطعات یدکی نیاز داشته باشد فقط از قطعات اصلی و شرکتی استفاده میکنیم.

به شما توصیه میکنیم برای اینکه بهتر از خودروی خود استفاده کنید و هزینه های تعمیرات و عیب یابی را کاهش دهید به صورت منظم به تعمیرگاه مجاز رنو مراجعه کنید تا سرویس های دوره ای خودرو شما انجام شود.

در سرویس های دوره ای تمام قسمت های مهم و اصلی خودرو مانند روغن موتور و فیلتر ها ، روغن گیربکس اتوماتیک و فیلتر آن ، لنت ترمز چرخ های جلو و عقب ، قطعات جلوبندی و سیستم تعلیق جلو و عقب ، فیلتر بنزین ، مایع خنک کننده رادیاتور از نظر مقدار کافی بودن و درصد لازم ضد یخ ، سیستم کولر و بخاری و … بررسی و کنترل می شود.

تعمیر گیربکس اتوماتیک

مواردی مانند تعویض دنده با ضربه ، کم شدن قدرت و شتاب خودرو به خصوص در سربالایی ها و … از جمله رایج ترین مسائلی هستند که برای گیربکس های اتوماتیک به وجود می آیند.

تعمیرگاه مجاز رنو

لازم به توضیح است که ما در تعمیرگاه مجاز رنو در صورتی که خودروی شما به قطعات یدکی نیاز داشته باشد فقط از قطعات اصلی و شرکتی استفاده میکنیم.

به شما توصیه میکنیم برای اینکه بهتر از خودروی خود استفاده کنید و هزینه های تعمیرات و عیب یابی را کاهش دهید به صورت منظم به تعمیرگاه مجاز رنو مراجعه کنید تا سرویس های دوره ای خودرو شما انجام شود.

در سرویس های دوره ای تمام قسمت های مهم و اصلی خودرو مانند روغن موتور و فیلتر ها ، روغن گیربکس اتوماتیک و فیلتر آن ، لنت ترمز چرخ های جلو و عقب ، قطعات جلوبندی و سیستم تعلیق جلو و عقب ، فیلتر بنزین ، مایع خنک کننده رادیاتور از نظر مقدار کافی بودن و درصد لازم ضد یخ ، سیستم کولر و بخاری و … بررسی و کنترل می شود.

عیب‌یابی باتری خودرو

اگر ایراد خودرو رنو شما مربوط به باتری بود در ابتدا باید توسط تعمیرکار دیده و تأیید شود و در صورت نیاز به تعویض باتری جدید برای خودرو شما نصب می‌شود. طول عمر باتری‌های خودرو ۵ سال است ولی در شهرها و مناطقی که آب‌وهوای گرم دارند طول عمر باتری خودرو کمتر می‌شود

در ابتدا تعمیرکاران کابل‌های باتری خودرو را از نظر خوردگی، خرابی و رسوب گرفتگی به طور کامل بررسی می‌کنند زیرا باتری خودرو یکی از اجزای مهم است که وظیفه رساندن نیرو الکتریکی به موتوردار دارد.

مشاهده  تعمیرگاه رنو | تعمیرگاه تخصصی رنو

طی فواصل زمانی معین می‌توانید به‌وسیلهٔ مولتی متر ولتاژ و آمپر دوسر باتری خودرو را بررسی کرده تا از سالم بودن باتری اطمینان حاصل کرده و در صورت بروز خطا به تعمیرگاه مراجعه کنید.

عیب‌یابی چراغ‌های خودرو

یکی دیگر از مواردی که سیستم برقی خودرو آن را کنترل می‌کند چراغ خودرو است که از مهم‌ترین اجزا خودرو است.

چراغ راهنما

چراغ ترمز

چراغ جلو

موارد بالا اجزایی از خودرو هستند که ایمنی شما و سرنشینان را در جاده و مسیرهای تاریک تضمین می‌کند و همچنین روشنایی چراغ‌های داخلی خودرو اطمینان از امن بودن محیط داخلی خودرو در محیط‌های تاریک می‌دهد.

درصورتی‌که چراغ خودرو شروع به کم‌نور شدن و یا خاموش شدن می‌کنند مشکل از معیوب بودن سیستم الکتریکی خودرو است و همچنین کم‌نور شدن چراغ خودرو خبر از عملکرد ناقص شارژ و ولتاژ پایین سیستم الکتریکی خودرو می‌دهد و دیگر علت آن می‌تواند خاموش شدن باتری خودرو، معیوب بودن تسمه دینام خودرو و یا شل شدن سیم‌های دینام باشد

روشن شدن چراغ کنترل موتور در صفحه کیلومتر خودرو خبر از مشکل که می‌تواند مشکلی جزئی و یا عمده باشد که نیاز به تعمیر برق خودرو است می‌دهد و در صورت روشن شدن چراغ کنترل موتور فوراً به تعمیرگاه مراجعه کنید تا خسارت‌های بیشتری به خودرو شما وارد نشود و بعد از تعمیر و برطرف‌شدن مشکل این چراغ خاموش می‌شود.

 

رنو سفران

بعضی از افراد در زمان‌ها و کیلومترهای مشخص شده در دفترچه راهنمای خودرو که باید برای انجام سرویس دوره‌ای به نمایندگی رنو سفران مراجعه کنند، این کار را انجام نمی‌دهند و این موضوع یعنی انجام نشدن سرویس‌های دوره‌ای به‌صورت منظم باعث می‌شود اگر خودروی شما دارای عیب کوچک باشد آن عیب را متوجه نشوید و این موضوع باعث ایجاد شدن عیب‌های دیگر در بخش‌های دیگر خودرو شود و اگر در زمانی که عیب جزئی بود آن را برطرف می‌کردیم با هزینه‌ای بسیار کم این موضوع برطرف می‌شد اما حالا که عیب بزرگ‌تر شده احتمال زیاد نیاز به هزینه بیشتری باشد.

به همین دلیل ما در نمایندگی رنو سفران همیشه به مشتریان خودمان توصیه می‌کنیم که حتماً برای بازدید دوره‌ای و انجام سرویس دوره‌ای به مجموعه ما که آدرس دقیق آن در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده مراجعه کنید.

در زمان بازدید از قطعات جلوبندی درصورتی‌که قطعه‌ای مانند طبق، کمک‌فنر و … خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد حتماً ماقبل از تعویض قطعه این موضوع را از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع می‌دهیم و در صورت موافقت شما این کار را انجام می‌دهیم.

رنو فلوئنس

بعضی از افراد در زمان‌ها و کیلومترهای مشخص شده در دفترچه راهنمای خودرو که باید برای انجام سرویس دوره‌ای به نمایندگی رنو فلوئنس مراجعه کنند، این کار را انجام نمی‌دهند و این موضوع یعنی انجام نشدن سرویس‌های دوره‌ای به‌صورت منظم باعث می‌شود اگر خودروی شما دارای عیب کوچک باشد آن عیب را متوجه نشوید و این موضوع باعث ایجاد شدن عیب‌های دیگر در بخش‌های دیگر خودرو شود و اگر در زمانی که عیب جزئی بود آن را برطرف می‌کردیم با هزینه‌ای بسیار کم این موضوع برطرف می‌شد اما حالا که عیب بزرگ‌تر شده احتمال زیاد نیاز به هزینه بیشتری باشد.

به همین دلیل ما در نمایندگی رنو فلوئنس همیشه به مشتریان خودمان توصیه می‌کنیم که حتماً برای بازدید دوره‌ای و انجام سرویس دوره‌ای به مجموعه ما که آدرس دقیق آن در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده مراجعه کنید.

در زمان بازدید از قطعات جلوبندی در صورتی که قطعه‌ای مانند طبق، کمک‌فنر و … خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد حتماً ماقبل از تعویض قطعه این موضوع را از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع می‌دهیم و در صورت موافقت شما این کار را انجام می‌دهیم

مشاهده  تعمیرگاه تخصصی رنو

رنو تالیسمان

بعضی از افراد در زمان ها و کیلومتر های مشخص شده در دفترچه راهنمای خودرو که باید برای انجام سرویس دوره ای به نمایندگی رنو تالیسمان مراجعه کنند ، این کار را انجام نمیدهند و این موضوع یعنی انجام نشدن سرویس های دوره ای به صورت منظم باعث می شود اگر خودروی شما دارای عیب کوچک باشد آن عیب را متوجه نشوید و این موضوع باعث ایجاد شدن عیب های دیگر در بخش های دیگر خودرو شود و اگر در زمانی که عیب جزئی بود آنرا برطرف میکردیم با هزینه ای بسیار کم این موضوع برطرف میشد اما حالا که عیب بزرگتر شده احتمال زیاد نیاز به هزینه بیشتری باشد.

به همین دلیل ما در نمایندگی رنو تالیسمان همیشه به مشتریان خودمان توصیه میکنیم که حتما برای بازدید دوره ای و انجام سرویس دوره ای به مجموعه ما که آدرس دقیق آن در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده مراجعه کنید.

در زمان بازدید از قطعات جلوبندی در صورتی که قطعه ای مانند طبق ، کمک فنر و … خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد حتما ما قبل از تعویض قطعه این موضوع را از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع میدهیم و در صورت موافقت شما این کار را انجام میدهیم.

رنو اسکالا

بعضی از افراد در زمان‌ها و کیلومترهای مشخص شده در دفترچه راهنمای خودرو که باید برای انجام سرویس دوره‌ای به نمایندگی رنو اسکالا مراجعه کنند، این کار را انجام نمی‌دهند و این موضوع یعنی انجام نشدن سرویس‌های دوره‌ای به‌صورت منظم باعث می‌شود اگر خودروی شما دارای عیب کوچک باشد آن عیب را متوجه نشوید و این موضوع باعث ایجاد شدن عیب‌های دیگر در بخش‌های دیگر خودرو شود و اگر در زمانی که عیب جزئی بود آن را برطرف می‌کردیم با هزینه‌ای بسیار کم این موضوع برطرف می‌شد اما حالا که عیب بزرگ‌تر شده احتمال زیاد نیاز به هزینه بیشتری باشد. پس سعی کنید برای عیب یابی خودرو خود نظیر: خرابی دسته موتور و دسته گیربکس ها، کار نکردن برف پاک کن، بالا بودن مصرف سوخت، و هرگونه مشکل دیگری به نمایندگی رنو اسکالا تشریف بیارید.

به همین دلیل ما در نمایندگی رنو اسکالا همیشه به مشتریان خودمان توصیه می‌کنیم که حتماً برای بازدید دوره‌ای و انجام سرویس دوره‌ای به مجموعه ما که آدرس دقیق آن در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده مراجعه کنید.

در زمان بازدید از قطعات جلوبندی درصورتی‌که قطعه‌ای مانند طبق، کمک‌فنر و … خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد حتماً ماقبل از تعویض قطعه این موضوع را از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع می‌دهیم و در صورت موافقت شما این کار را انجام می‌دهیم.

رنو کولیوس

تعمیر جلوبندی رنو کولیوس به صورت حرفه ای و تخصصی در تعمیرگاه رنو انجام می شود. در صورتی که خودروی شما در قسمت سیستم تعلیق و فنربندی مشکل و یا عیبی دارد می توانید برای تعمیر جلوبندی رنو کولیوس به مجموعه ما که آدرس و شماره تلفن ها در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

لازم به توضیح است که زمانی که شما به تعمیرگاه تخصصی ما به صورت حضوری و با خودروی خودتان تشریف می آورید ، بعد از پذیرش خودرو ، به صورت کامل مشکل خودروی شما بررسی می شود و هزینه تعمیر جلوبندی رنو کولیوس به شما اعلام می شود و در صورت تایید و رضایت شما ، ما کار تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض قطعات معیوب را شروع میکنیم.

مشاهده  خدمات رنو در تعمیرگاه مرکزی رنو | تعمیرگاه تخصصی رنو

رنو کولیوس یک خودروی شاسی بلند (SUV) ساخت شرکت فرانسوی رنو است که از آن در نمایشگاه خودروی ژنو در سال ۲۰۰۰ و پس از آن در نمایشگاه خودروی پاریس در سال ۲۰۰۶ رونمایی شد.

اولین نسل از رنو کولیوس توسط مهندسین رنو طراحی و با همکاری شریک تجاری این شرکت یعنی نیسان ژاپن توسعه داده شد. بخش عمده تولید این خودرو در سایت تولیدی رنو سامسونگ موتورز در پوسان کره جنوبی انجام می‌شد. این مدل بین سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶ توسط این شرکت فرانسوی و شرکای تجاریش تولید و به بازار عرضه شد. رنو کولیوس در سایت‌های بوسان (۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶) در کره جنوبی، چنای هند (۲۰۱۰ تا ۲۰۱۶) و مسکو در روسیه (۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴) تولید می‌شد.

رنو فلوئنس

اگر خودروی شما هم دچار چنین مشکلی شده است می توانید برای برطرف کردن این عیب ها به مجموعه ما که شماره تلفن ها و آدرس دقیق آن در انتهای همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

یکی دیگر از مشکلاتی که نیاز است برای تعمیر جلوبندی رنو فلوئنس اقدام شود ، موضوع کشیدگی فرمان به یک طرف می باشد.

شاید تاکنون این عیب را تجربه کرده باشید ، در این وضعیت هنگام حرکت خودرو در مسیر مستقیم ، با رها کردن چند ثانیه ای فرمان ، فرمان خودرو به سمت راست و یا به سمت چپ متمایل می شود که به این مشکل به اصطلاح کشیدگی فرمان گفته می شود.

خودروهای زیادی تا این لحظه برای برطرف کردن مشکلاتی مانند مسائلی که در بالا توضیح داده شد به تعمیرگاه تخصصی ما مراجعه کرده اند.

شما هم می توانید در صورت تمایل برای تعمیر جلوبندی رنو فلوئنس ابتدا از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید و در روز و ساعت دلخواه خودتان که با مجموعه ما هماهنگ میکنید به تعمیرگاه ما مراجعه کنید تا عیب خودروی شما را به صورت کامل برطرف کنیم و خودروی شما را مانند روز اول که کاملا سالم بوده به شما تحویل بدهیم.

خراب شدن کمک فنر ها که در بالاتر مقداری در مورد آن توضیح دادیم در بعضی مواقع باعث خشک شدن سیستم تعلیق خودرو می شود ، یعنی هنگام عبور از دست انداز ها دیگر نرمی قبل را احساس نمیکنیم و احساس میکنیم فنربندی خودرو بسیار سفت و شکننده شده است.

در این وضعیت بهتر است هر چه سریع تر برای تعمیر جلوبندی رنو فلوئنس اقدام نماییم.

 

تعدادی از خدمات تعمیرات که در تعمیرگاه مجاز رنو انجام می شود :

  • تنظیم موتور مگان
  • تعمیر موتور ال ۹۰ یا همان تندر نود
  • تعویض روغن موتور ساندرو، داستر، ال نود، رنو سیمبل، مگان و …
  • تعمیر گیربکس اتوماتیک ال۹۰ ، ساندرو، رنو سیمبل ، مگان و …
  • تعویض فیلتر بنزین برای تندر ۹۰، مگان، داستر، رنو سیمبل، ساندرو و …
  • تعویض تسمه تایم و …

همان طور که اطلاع دارید انجام تنظیم موتور به صورت دوره ای و منظم باعث می شود موتور خودروی شما عملکرد بهتری داشته باشد و مصرف بنزین هم کاهش پیدا کند.

تعمیرگاه مجاز رنو

در تعمیرگاه مجاز رنو تعویض و یا در صورت امکان تعمیر هیدرولیک فرمان ال ۹۰ ، ساندرو هم به صورت تخصصی انجام می شود.

بنابراین در صورتی که احساس میکنید فرمان خودروی شما سفت شده است می توانید با ما در ارتباط باشید.

تسمه تایم داستر

برای دریافت خدمات جلوبندی رنو سیمبل می توانید به آدرس :

تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

 

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ در واتس اپ بپرسید!