تعمیرگاه رنو لتیتود و تعمیرگاه تخصصی رنو لتیتود

تعمیرگاه رنو لتیتود

تعمیرگاه رنو لتیتود | تعمیرگاه تخصصی رنو لتیتود | تعمیرگاه لتیتود به صورت تخصصی خدمات تعمیر و عیب یابی موتور ، جلوبندی ، تعویض روغن و فیلتر ها ، انجام سرویس های دوره ای ، تعویض لنت ترمز های عقب و جلو ، تنظیم موتور برای بهتر کار کردن موتور و کاهش مصرف بنزین و …

را برای خودرو شما ارائه می دهد. برای ارتباط با تعمیرگاه رنو لتیتود شما می توانید همین حالا با استفاده از آدرس و تلفن های موجود در انتهای همین صفحه اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که سرویس های دوره ای به صورت تخصصی در مجموعه ما انجام می شود

چه خدماتی در تعمیرگاه‌های رنو صورت می‌گیرد؟ 

شاید تابه‌حال به این فکر کرده باشید که نمایندگی خودرو رنو چه خدماتی را به مشتریان عرضه می‌کند، در نمایندگی‌های مجاز رنو لتیتود دارای تیم خبره و متخصص می‌باشد خدماتی نظیر عیب‌یابی موتور. سرویس دورهای که شامل سرویس‌های دوره‌ای شامل تعویض روغن‌ها و فیلترها، بازدید تسمه‌های موتور، کنترل سطح ضد یخ مدار خنک کاری موتور، تعویض لنت‌های ترمز باشد به شما ارائه می‌شود.

آیا تعمیرات رنو لتیتود کاری تخصصی است؟! تخصصی است؟!

 

رنو لتیتود توسط شرکت نیسان و رنو مشترک عرضه شده است به دلیل سخت و پیچیده بودن این خودرو بسیاری از تعمیرگاه‌ها حتی اسم این خودرو را هم بلد نیستند چه برسد به تعمیرات پس باید بدانید که نیاز است که شما به مرکز تخصصی تعمیرات رنو لتیتود مراجعه کنید زیرا قطعات اورجینال این خودرو توسط تعمیر کار آن به‌درستی تشخیص داده می‌شوند و قطعات و قسمت های مختلف خودرو را به درستی شناسایی می‌کند و در تعمیرات این خودرو با مشکلی مواجه نمی‌شوند.

 

اگر شما برای تعمیر یا انجام سرویس‌های دوره‌ای خودرو به تعمیرگاه‌های متفرقه که تخصص کافی را ندارند رو بیاورید بعد از تعمیر متوجه می‌شوید که خودرو شما دیگر مثل قبل نمی‌باشد زیرا تعمیرکار توانایی انجام این کار را نداشته و به درستی این کار را انجام نداده چون اصول تعمیر را بلد نبوده و در ماشین شما مشکلات زیادی به وجود آمده و شما باید هزینه های زیادی برای جبران خسارت وارد شده توسط تعمیر کاران ناشی پرداخت کنید.

تعمیرگاه رنو لتیتود

همیشه توصیه می شود برای افزایش عمر مفید قطعات داخلی و اصلی موتور ، روغن موتور به همراه فیلتر ها را به موقع تعویض نمایید.

ما این نکته را به این توصیه اضافه میکنیم که علاوه بر اینکه باید در زمان مناسب اقدام به تعویض روغن و فیلتر ها کرد ، باید از قطعات اصلی و شرکتی که مورد تایید شرکت سازنده خودرو هستند نیز استفاده بشود.

ما در تعمیرگاه رنو لتیتود این اطمینان و تضمین را به شما میدهیم که برای خودرو شما فقط از قطعات اصلی استفاده نماییم.

در صورتی که در زمان عبور از دست انداز ها و سطح ناهموار جاده و خیابان ها از قسمت جلوی خودرو صداهای اضافی و البته غیر طبیعی به گوش می رسد ، این موضوع ممکن است از قطعات جلوبندی و سیستم تعلیق مانند طبق ، کمک فنرها باشد.

همچنین صدا می تواند به علت وجود عیب در مجموعه جعبه فرمان و اهرم بندی های آن باشد.

در مرحله آخر بررسی ، این صدا ممکن است از لنت ها و یا بلبرینگ چرخ های جلو خودروی شما باشد. اما هیچ گونه جای نگرانی نیست.

یکی از نکاتی که موردتوجه است در صورتی خودروی شما نیاز به دستگاه دیاگ داشته باشدددرنمایندگی های مجاز نیاز این قابلیت فراهم است که دیاگ اصلی رنو رابهخودرو وصل می شو دوبه راحتی کدها خطا مشخص می‌شوند

به دلیل اینکه شما در هر نقطه از شهر تهران که باشید می توانید به سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن به تعمیرگاه رنو لتیتود که آدرس آن در پایین همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید و ما توسط تیم متخصص ، با تجربه و آموزش دیده خودمان در کمترین زمان ممکن مشکل خودرو شما را حل میکنیم.

البته برای صرفه جویی در زمان با ارزش شما ، بهتر است قبل از اینکه به مجموعه ما تشریف بیاورید ، به صورت تلفنی از طریق شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه ، زمان دقیق مراجعه خودتان را تعیین نمایید.

 

تعمیرگاه رنو لتیتود | تعمیرگاه تخصصی رنو لتیتود | تعمیرگاه لتیتود

مواردی که در هر بار سرویس دوره ای مورد بررسی و کنترل قرار می گیرند عبارتند از :

 • سطح روغن ترمز
 • مقدار درصد باقی مانده از لنت ترمز های جلو و عقب خودرو
 • سطح و کیفیت روغن موتور
 • قطعات سیستم تعلیق خودرو
 • مدار سوخت رسانی به موتور شامل فیلتر بنزین ، سوزن های انژکتور و …
 • مقدار آج لاستیک ها ، در صورتی که کمتر از حد مجاز باشد به مالک خودرو اطلاع داده می شود
 • تسمه های موتور شامل تسمه دینام ، کولر و … از نظر مقدار فرسودگی در تعمیرگاه رنو لتیتود بررسی و کنترل می شوند
 • تیغه های برف پاک کن از نظر سالم بودن و …

ممکن است شما خودروی خود را به تازگی و به صورت دست دوم خریداری کرده باشید.

در این حالت برای اینکه از هزینه های تعمیرات زیاد جلوگیری نمایید بهتر است در اولین زمان که شرایط آن را داشتید به تعمیرگاه رنو لتیتود به آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه مراجعه نمایید تا ما بررسی کامل و دقیق از قسمت ها و بخش های مهم خودروی شما انجام دهیم و در صورتی که نیاز به انجام تعمیرات و یا تعویض قطعه ای مصرفی بود ، با هماهنگی و تایید شما آن کار را انجام بدهیم.

تعمیرگاه رنو لتیتود

نکته مهم

در خودروی رنو لتیتود از تسمه تایم برای انتقال حرکت از میل لنگ به میل سوپاپ استفاده نشده است.

این نکته را برای این توضیح دادیم چون خیلی از افراد که این خودرو را دارند فکر میکنند دارای تسمه تایم می باشد.

تسمه تایم داستر

مسئله ای که در زمینه ی نگهداری از خودرو لازم و ضروری است که به آن توجه ویژه ای شود پمپ بنزین برقی می باشد.

برای ارتباط با تعمیرگاه رنو لتیتود در تهران می توانید همین حالا از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

تعمیرگاه رنو لتیتود

به این صورت که توصیه می شود تا حد امکان اجازه ندهید باک بنزین نزدیک به خالی شدن بشود.

چون در زمانی که باک بنزین نسبتا پر باشد ، پمپ بنزین برقی در بنزین شناور است و این موضوع باعث می شود موتور الکتریکی پمپ خنک شود و خنک باقی بماند.

تعمیرگاه رنو لتیتود

اما در حالتی که باک بنزین خالی باشد ، بنزین زیادی در ارتباط با پمپ بنزین نمی باشد و به احتمال زیاد دمای موتور الکتریکی آن بیش از اندازه بالا می رود.

اگر این موضوع در فصل گرما و تابستان اتفاق بیفتد ، به احتمال زیاد منجر به نیم سوز شدن یا سوختن پمپ بنزین می شود که در این حالت ممکن است ناگهان خودرو خاموش شود و با استارت زدن های متوالی هم روشن نشود.

در هر صورت اگر خودروی شما دچار این عیب و مشکل شد می توانید آن را به تعمیرگاه رنو لتیتود به آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه بیاورید.

 

مهم ترین مزیت های انجام به موقع تنظیم موتور و سرویس های دوره ای

 • افزایش قدرت و شتاب خودرو نسبت به قبل
 • کمتر شدن مصرف بنزین
 • بهتر کار کردن موتور در دورهای بالا و پایین
 • کاهش آلاینده های خروجی از اگزوز خودرو
 • عمر مفید قطعات موتور بیشتر می شود

عیب‌های شایع در لتیتود

یکی از قطعات جلوبندی که معمولاً بیشتر از بخش‌های دیگر سیستم تعلیق دچار عیب می‌شود، کمک‌فنرها هستند. خراب‌شدن کمک‌فنرها معمولاً خودش را با نوسان بیش از اندازه خودرو بعد از عبور از دست‌اندازها نشان می‌دهد. مورد دیگری که خراب‌شدن آن باعث می‌شود خودرو در میان راه یا جاده خاموش شود و دیگر توان حرکت کردن نداشته باشد، پمپ‌بنزین برقی می‌باشد.

 

معمولادرنمایندگی توصیه می‌شود که تاحدامکان اجازه ندهید باک بنزین خیلی خالی شود، به‌اندازه‌ای که هشدار کم بودن بنزین در صفحه پشت آمپر روشن شود. دلیل این امر این است که زمانی که باک خودروی‌تان خیلی خالی می‌شود موتور برقی پمپ‌بنزین با بنزین تماس نخواهد داشت همین مسئله موجب عدم خنک کاری در موتور الکتریکی می‌شود

نکته مهم

در صورتی که خودروی شما نیاز به عیب یابی با دستگاه دیاگ داشته باشد ، به دلیل اینکه ما در تعمیرگاه رنو لتیتود ، دیاگ اصلی رنو را در اختیار داریم ، می توانیم به راحتی کد های خطا را مشاهده نماییم.

جمع بندی :

همان طور که توضیح داده شد ما در تعمیرگاه رنو لتیتود انواع خدمات عیب یابی ، سرویس دوره ای و تعمیرات تخصصی را برای همه بخش های این خودرو ارائه می دهیم.

همچنین در صورتی که نیاز به تعویض قطعه ای باشد ، بعد از هماهنگی با شما آن قطعه را تعویض میکنیم و نکته مهم این است که فقط از قطعات اصلی و مورد تایید شرکت سازنده خودرو استفاده میکنیم.

تمام آنچه که شما از تعمیر رنو لتیتود باید بدانید

 

رنولتیتود رامی توان شاهکاری در سال ۲۰۱۱ دانست که توسط رنو فرانسه تولید عرضه شد رنولتیتود توانست در این سال این خودرو توانست بالاترین سطح ایمنی را کسب کند این خودرو فرانسوی را می‌توان جعبه‌ای از امکانات رفاهی دانست که  ظاهری نه‌چندان زیبا ولی ایمن دارد.

تماس با ما

برای دریافت تعمیرگاه رنو لتیتود می‌توانید به آدرس :

تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

نمایندگی رنو لتیتود

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه برای “تعمیرگاه رنو لتیتود و تعمیرگاه تخصصی رنو لتیتود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ در واتس اپ بپرسید!