تعمیرگاه رنو فلوئنس | تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس

تعمیر توربو شارژر رنو کپچر

تعمیرگاه رنو فلوئنس | تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس انواع خدمات مربوط به این خودرو که شامل تعمیرات موتور ، جلوبندی ، تنظیم موتور ، سرویس های دوره ای ، تعویض روغن ها و فیلتر ها ، شستشوی انژکتورها با دستگاه تخصصی ، تعویض لنت ترمز ها و در صورت نیاز رگلاژ ترمز دستی و …

می باشد را به شما ارائه می دهد. برای ارتباط با تعمیرگاه رنو فلوئنس می توانید از تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

لازم به توضیح است که این خودرو دارای تسمه تایم نمی باشد.

به شما توصیه میکنیم که سرویس های دوره ای خودرو خود را در زمان ها و کیلومتر های تعیین شده توسط شرکت سازنده که در دفترچه راهنمای خودروی شما نوشته شده است انجام بدهید.

تعمیرگاه رنو فلوئنس | تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس انواع خدمات مربوط به این خودرو که شامل تعمیرات موتور ، جلوبندی ، تنظیم موتور ، سرویس های دوره ای ، تعویض روغن ها و فیلتر ها ، شستشوی انژکتورها با دستگاه تخصصی ، تعویض لنت ترمز ها و در صورت نیاز رگلاژ ترمز دستی و … می باشد را به شما ارائه می دهد. برای ارتباط با تعمیرگاه رنو فلوئنس می توانید از تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

لازم به توضیح است که این خودرو دارای تسمه تایم نمی باشد.

به شما توصیه میکنیم که سرویس های دوره ای خودرو خود را در زمان ها و کیلومتر های تعیین شده توسط شرکت سازنده که در دفترچه راهنمای خودروی شما نوشته شده است انجام بدهید.

تعمیرگاه رنو فلوئنس

در صورتی که دفترچه راهنمای خودروی خود را در اختیار ندارید و نمی دانید که چه زمانی باید تعویض روغن خودروی خود را انجام بدهید ، می توانید به راحتی و در اولین فرصت ممکن به تعمیرگاه رنو فلوئنس در تهران که آدرس آن در انتهای همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید تا ما با بررسی که برای خودرو شما انجام می دهیم به شما توضیح بدهیم که آیا در حال حاضر نیاز به تعویض روغن و فیلتر ها می باشد و یا نیاز نمی باشد.

همچنین با بازدیدی که تیم حرفه ای و متخصص تعمیرگاه رنو فلوئنس از خودروی شما انجام می دهند ، اگر نیاز به سرویس یا تعویض قطعه ای باشد ، حتما این موضوع را به شما اطلاع می دهند.

اگر مدت زیادی است که از خودروی خود استفاده می کنید و تاکنون برای تنظیم موتور و شستشوی انژکتورها اقدام نکرده اید ، به احتمال زیاد الان موتور خودروی شما با حداکثر راندمان و بازدهی کار نمیکند و در این وضعیت حتما مصرف بنزین خودرو شما افزایش پیدا کرده است.

مشاهده  تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس | تعمیر جلوبندی رنو فلوئنس

پیشنهاد ما به شما این است که در اولین زمان ممکن خودروی خود را به تعمیرگاه رنو فلوئنس بیاورید تا ما یک تنظیم موتور تخصصی برای شما انجام بدهیم.

علاوه بر شستشوی انژکتورها با دستگاه ، بازدید فیلتر بنزین ، فیلتر هوا ، مدار سوخت رسانی از باک تا موتور و … از جمله مواردی هستند که در تنظیم موتور مورد کنترل و بررسی قرار می گیرند.

برای مراجعه به تعمیرگاه رنو فلوئنس بهتر است ابتدا از طریق تماس تلفنی هماهنگی لازم برای روز و ساعت دلخواه خود را انجام بدهید و سپس به صورت حضوری مراجعه نمایید.

با این اقدام در زمان مراجعه ی حضوری شما ، ما می توانیم در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات لازم برای خودرو شما را انجام بدهیم.

دلیل اینکه همیشه توصیه می شود که روغن موتور را به موقع تعویض نمایید این است که روغن موتور بعد از مدتی کار کردن در دمای بالا ، خاصیت های مهم و اصلی خود را از دست می دهد.

تعمیرگاه رنو فلوئنس

 

در این حالت روغن موجود در موتور خودروی شما نمی تواند از قطعات بسیار مهم مانند میل لنگ ، یاتاقان ها و … در برابر حرارت بالا و اصطکاک ایجاد شده محافظت نماید و اگر با همین روغن بی کیفیت مدت زیادی رانندگی کنید ، ممکن است موتور خودروی شما نیاز به تعمیرات اساسی پیدا کند که این موضوع می تواند هزینه های زیادی را برای شما ایجاد نماید.

بنابراین خیلی بهتر می باشد که در کیلومتر های تعیین شده توسط شرکت سازنده خودرو ، اقدام به تعویض روغن و فیلتر روغن نمایید.

عیب یابی، سرویس و تعمیرات تخصصی جعبه فرمان

از خدمات اصلی ما میتوان به عیب یابی ، سرویس و تعمیرات جعبه فرمان نیز اشاره داشت.

در صورتی که احساس میکنید فرمان خودروی شما مدتی است که سفت شده است و دیگر مانند قبل عمل نمیکند ، می توانید برای عیب یابی به تعمیرگاه رنو فلوئنس به آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه مراجعه نمایید.

ما به شما این تضمین را میدهیم که در صورتی که برای خودروی شما نیاز به استفاده از قطعات یدکی باشد ، فقط از قطعات اصلی و شرکتی استفاده میکنیم.

این خودرو دارای کیسه هوای جلو ، جانبی برای سرنشین جلو و پرده ای می باشد تا امنیت لازم را برای افراد داخل خودرو ایجاد نماید.

همچنین چراغ های زنون ، سانروف ، نمایش میزان باد لاستیک ، کروز کنترل ، استارت دکمه ای ، فرمان برقی ، سنسور باران و … تعدادی از امکانات این خودرو نیز هستند.

در صورتی که خودروی شما در هر کدام از بخش های بالا دچار عیب شده است می توانید برای تعمیرات و عیب یابی آن به تعمیرگاه رنو فلوئنس به آدرس نوشته شده در انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

مشاهده  تعمیر جلوبندی رنو فلوئنس

نکته مهم :

اگر در زمان ترمز گرفتن صدایی مانند ساییدگی آهن به آهن شنیدید ، این صدای غیر طبیعی و آزار دهنده به دلیل تمام شدن لنت ترمز خودروی شما می باشد ، در این حالت برای جلوگیری از آسیب دیدن دیسک های ترمز ، بهتر است از رانندگی با خودرو صرف نظر کنید.

نقطه قوت های رنو فلوئنس

رنو فلوئنس دارای آپشن و قابلیت های بسیار جذابی است.

 

سیستم تعلیق رنو فلوئنس عملکرد بسیار خوبی دارد.

 

نقطه ضعف‌های رنو فلوئنس

استفاده از پلاستیک خشک در رنوفلوئنس ۲۰۱۶ – بازار ضعیفی برای خودرو های دست دوم رنو فلوئنس

 

تسمه تایم داستر

 

تعمیرگاه رنو فلوئنس

روغن سوزی

روغن سوزی موتور مشکلی است که نشانه آن خارج شدن دود آبی از اگزوز خودرو می باشد.

نشانه دیگر روغن سوزی این است که موتور خودرو شما به صورت متوالی روغن کم میکند و شما مجبور هستید روزانه یا هر چند روز یکبار مقداری روغن به داخل موتور خودروی خود اضافه نمایید.

برای برطرف کردن این عیب می توانید به تعمیرگاه رنو فلوئنس به آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه مراجعه نمایید.

دلایلی که باعث ایجاد روغن سوزی در موتور می شوند عبارتند از : کم بودن مقدار روغن داخل موتور ، دیر تعویض کردن روغن موتور ، تعویض نکردن فیلتر روغن در هر بار تعویض روغن ، استفاده از روغن های بی کیفیت و …

در فصل تابستان سوختن واشر سرسیلندر بیشتر از فصل زمستان رخ میدهد.

در صورت آسیب دیدن واشر سرسیلندر در اثر گرمای بیش از اندازه ، مسیر های روغن موتور و آب موتور به همدیگر راه پیدا میکنند و این موضوع میتواند به قطعات داخلی موتور آسیب برساند.

کم بودن آب رادیاتور ، از کار افتادن فن خنک کننده آب رادیاتور و … از مهم ترین دلایل جوش آوردن موتور و سوختن واشر سرسیلندر هستند.

برای ارتباط با تعمیرگاه رنو فلوئنس از شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

توضیحاتی درباره رنو فلوئنس

رنو فلوئنس (Renault Fluence) یک خودرویی با سایز متوسط است که از سال ۲۰۰۹ توسط شرکت رنو طراحی و تولید شده است. شرکت رنو این خودرو را از سال ۲۰۰۹ تا سال ۲۰۱۶ در تولیدی به نام اویاک رنو که واقع در شهر بورسیه در ترکیه بود، تولید می‌کرد.

همان‌طور که گفته شد شرکت رنو این خودرو را در آگوست سال ۲۰۰۹ معرفی و رونمایی کرد. موتور خودرو رنو فلوئنس، موتوری تک دیفرانسیل است که با همکاری دو شرکت خودروساز یعنی شرکت رنو و نیسان تولید شده است. خودرو رنو فلوئنس در بازارهای کشورهای دیگر مانند سانتا ایزابل واقع در آرژانتین، هند، مالزی، روسیه و کره جنوبی نیز مونتاژ شده (هند، مالزی، روسیه) و به فروش رسانده می‌شود.

مشاهده  تعمیر جلوبندی رنو فلوئنس

رنو فلوئنس در بازار کره جنوبی توسط شرکت رنو سامسونگ موتورز معرفی و در عناوین فروش قرار داده شد. اولین معرفی و رونمایی از خودرو رنو فلوئنس توسط شرکت رنو سامسونگ موتورز در کره جنوبی در سال ۲۰۰۹ رویداد.

ورود خودرو رنو فلوئنس به ایران

این خودرو یعنی خودرو رنو فلوئنس تقریباً از سال ۲۰۱۲ با همکاری شرکت نگین خودرو به خاک ایران وارد شد. در اوایل ورود خودرو رنو فلوئنس به ایران، این خودرو نتوانست طرف‌دار و فروش چندانی کسب کند. می‌توان گفت شاید علت فروش کم این خودرو، عرضه آن به قیمت بالا و طرح کلی که مردم زیادی از آن استقبال نمی‌کردند، باشد. اما بعدها ورق برگشت و رشد خوبی در فروش آن ایجاد شد.

در سال ۲۰۱۲ یعنی زمانی که خودرو رنو فلوئنس به ایران توسط شرکت نگین خودرو وارد شد، این خودرو دو تیپ برای فروش وجود داشت. دو تیپ آن‌یکی E2 و دیگری E4 بود. تفاوت اصلی این دو تیپ خودرو رنو فلوئنس در امکانات رفاهی بود.

خودروهای رنو فلوئنس در بازار ایران در سه تیپ اتوماتیک، دستی و نیمه اتوماتیک وجود دارد. البته موتور این سه تیپ هیچ فرقی با هم ندارد. هر سه اینها از یک موتور ۲ لیتری ۱۴۳ اسب بخار استفاده می‌کنند. مصرف سوخت خودرو رنو فلوئنس با باکی با حجم ۶۰ لیتر به‌صورت ترکیبی چیزی حدود ۷/۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. همچنین خودرو رنو فلوئنس از استاندارد آلایندگی Euro 5 استفاده می‌کند.

در ایران‌خودرو رنو فلوئنس در تیپ دستی به استهلاک پایین‌تر و کیفیت قطعات بالاتر نسبت به باقی تیپ‌ها موردتوجه و فروش بیشتر قرار گرفته است.

اگر بخواهیم از قابلیت‌ها و امکانات خودرو رنو فلوئنس بگوییم، می‌توان گفت رنو فلوئنس از قابلیت‌هایی همچون سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه، فرمان برقی، سیستم هشداردهنده موانع عقب، صندلی عقب با سیستم ایزو فیکس است. همچنین دارای ویژگی‌های دیگری مانند آینه‌های جانبی برقی، سیستم نمایش میزان باد لاستیک، سانروف، ورودی USB و iPod، چراغ چشمک‌زن (راهنما) بر روی آینه‌های جانبی، فعال‌شدن اتوماتیک فلاشرها هنگام ترمز ناگهانی، برف‌پاک‌کن اتوماتیک مجهز به سنسور باران می‌باشد.

تماس با ما

برای دریافت تعمیرگاه رنو فلوئنس می‌توانید به آدرس :

تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

5/5 - (4 امتیاز)

2 دیدگاه برای “تعمیرگاه رنو فلوئنس | تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس

  1. ___ گفته:

    Having read this I believed it was very informative. I appreciate you spending some time and effort to put this informative article together.
    I once again find myself spending a lot of time both reading
    and commenting. But so what, it was still worth it!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس