تعمیرگاه تخصصی رنو سفران بررسی خدمات و مواردی که باید بدانید.

تعمیرگاه تخصصی رنو سفران

تعمیرگاه تخصصی رنو سفران با بهره گیری از ابزار های تخصصی و همچنین استفاده از تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده آمادگی انجام کلیه خدمات عیب یابی ، تعمیر جلوبندی ، بازدید و سرویس دوره ای و … را برای خودرو شما دارد. شما می توانید با استفاده از آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه و همچنین هماهنگی تلفنی ، در زمان دلخواه و مورد نظر خود که از قبل تنظیم کرده اید به تعمیرگاه رنو سفران مراجعه نمایید.

از مهم ترین خدمات ما میتوان به تعمیرات اساسی موتور و همچنین تعویض واشر سرسیلندر اشاره کرد.

تعویض روغن در زمان های مناسب خود نیز یکی دیگر از مواردی است که افراد هر روزه برای آن به مجموعه ما مراجعه می کنند.

تعمیرگاه تخصصی رنو سفران

خیلی از مواقع عیب هایی برای خودرو ایجاد می شود که بهتر است در آن زمان دیگر خودرو را حرکت ندهیم و فقط با استفاده از خودروبر آن را برای انجام تعمیرات جابجا کنیم.

یکی از این موارد ایجاد مشکل در گیربکس اتوماتیک می باشد و معمولا افراد برای برطرف کردن این عیب به تعمیرگاه رنو سفران مراجعه میکنند.

البته ممکن است مشکلی که برای گیربکس اتوماتیک خودرو شما ایجاد شده مانع حرکت خودرو شما هم بشود.

بنابراین یک توصیه مهم ما به شما این است که خطاهای گیربکس و موتور خودرو خود را که در پشت آمپر نشان داده می شوند را بسیار جدی بگیرید.

اگر به صورت منظم در زمان های مشخص برای انجام تنظیم موتور و سرویس دوره ای به تعمیرگاه رنو سفران مراجعه کنید ، ما این اطمینان را به شما می دهیم که عملکرد خودرو شما در بهترین حالت ممکن و با بالاترین راندمان باشد.

همچنین این موضوع باعث می شود تا مصرف سوخت خودرو شما کم شود.

اگر اتومبیل شما خراب شود آن را به تعمیرگاه می‌برید و با کمک تعمیرکاران آن را اصلاح می‌کنید. تعمیرگاه تخصصی رنو سفران خدماتی را به شما ارائه می‌دهند. آن‌ها تعمیر موتور، تعمیر گیربکس، تعمیرات جلوبندی رنو سفران، تعویض روغن‌موتور، تعویض فیلتر روغن، تعویض لنت ترمز، تعویض شمع موتور و فرمان اتومبیل شما را بررسی می‌کنند و در صورت نیاز آن‌ها را تعویض می‌کنند.

شما ممکن است در حین رانندگی با مشکلات متفاوتی مواجه شوید می‌توانید تمامی آن‌ها را با مراجعه به تعمیرگاه رفع کنید.

قطعات با کیفیت

رنو سفران یکی از اتومبیل‌های محبوب و باکیفیت است. با این وجود مشکلی که در این خودرو است این است که تعمیرکاران و قطعات آن به‌سختی پیدا می‌شوند. می‌توانید با مراجعه به تعمیرگاه‌های معتبر از بررسی و سرویس اتومبیل خود مطمئن شوید. در هنگام انتخاب تعمیرگاه حتماً تعمیرگاه تخصصی مربوط به رنو سفران مراجعه کنید. هرگز جهت تعمیر خودرو رنو سفران به تعمیرگاه‌های متفرقه مراجعه نکنید. چون تعمیرکاران باید با اصول تعمیر رنو سفران آگاه باشند و بتوانند مشکلات را به بهترین صورت رفع کنند تا در آینده مشکل دیگری رخ ندهد و به قطعات دیگر خودرو شما آسیبی نرساند.

تعمیرگاه سفران

تنظیم موتور 

در تنظیم موتور که در تعمیرگاه رنو سفران انجام می شود در صورت نیاز ، سوزن های انژکتور ها با دستگاه مخصوص شستشو می شوند و همچنین اگر زمان تعویض فیلتر بنزین رسیده باشد ، آن هم تعویض می شود.

اگر خودروی خود را به صورت دست دوم خریداری کرده اید به احتمال زیاد از زمان آخرین سرویس انجام شده برای خودرو با خبر نیستید.

 

هیچ مسئله ای نیست ، شما می توانید به همراه خودرو خود در اولین فرصت به تعمیرگاه رنو سفران به آدرس نوشته شده در انتهای همین صفحه مراجعه کنید تا ما طی بازدیدی که از ماشین شما به عمل می آوریم به شما توضیح بدهیم که چه خدماتی برای خودرو شما لازم است.

درباره رنو سفران بیشتر بدانید

گیربکس اتوماتیک این خودرو از نوع ۶ سرعته و تیپترونیک می باشد.

یکی از سوال هایی که افراد از ما در تعمیرگاه رنو سفران می پرسند این است که زمان تعویض روغن موتور چه موقع است؟

ما برای پاسخ به این سوال بسیار مهم توصیه میکنیم که به دفترچه خودرو خود که توسط شرکت سازنده ارائه شده است مراجعه نمایید.

مشاهده  تعمیر جلوبندی رنو سفران

برای تماس با تعمیرگاه رنو سفران در تهران می توانید از شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

اما نکته مهم در تعویض روغن به موقع این است که حتما در هر بار تعویض روغن موتور ، فیلتر روغن هم تعویض شود.

معمولا فیلتر هوا هم به اندازه ای کثیف شده است که بهتر است برای جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل موتور آن را هم تعویض نماییم.

تعمیرگاه سفران

درباره سیستم تعلیق در جلو و عقب خودرو باید اهمیت سالم بودن کمک فنر ها را در نظر گرفت.

در صورتی که عملکرد کمک فنر ها که وظیفه آنها خنثی کردن نوسانات فنرها در زمان عبور از پستی و بلندی های سطح جاده می باشد ، دچار اختلال شود ، آن زمان خودرو پایداری لازم را نخواهد داشت.

لازم به توضیح است که شما می توانید برای برطرف کردن عیب ها و مشکلات جلوبندی خودرو خود به تعمیرگاه رنو سفران به آدرس نوشته شده در انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

خراب شدن یا به اصطلاح سوختن پمپ بنزین برقی باعث می شود تا موتور خاموش شود و دیگر نتوانیم با خودرو به مسیر خود ادامه بدهیم.

خرابی گیربکس اتوماتیک

معمولاً در هنگام خراب‌شدن اتومبیل آن را به تعمیرگاه می‌بریم و از خدماتی که آن تعمیرگاه در اختیار قرار می‌دهد استفاده می‌کنیم. اما گاهی برای اتومبیل شما ایراداتی ایجاد می‌شود که ترجیحاً آن را نباید جابه‌جا کنید بلکه بهتر است یا تعمیرکاری را به آنجا ببرید یا اینکه اتومبیل را با کمک یدک‌کش به تعمیرگاه ببریم.

از جمله مهم‌ترین مشکلات که ممکن است موجب خرابی اتومبیل شما شود خرابی گیربکس اتوماتیک آن است. اگر خودرو شما در گیربکس مشکلی پیدا کرد به‌هیچ‌وجه نباید آن را تکان دهید اگر این کار را انجام دهید به خودرو شما آسیب‌های بیشتر و جدی‌تری وارد می‌شود. درصورتی‌که گیربکس اتومبیل شمت دچار خرابی شود می‌تواند مانع از حرکت کردن آن شود. حتماً باید برای رفع آن باید به تعمیرگاه مناسب مراجعه کنید.

یکی از نکاتی که باید در حین تعویض روغن گیربکس رنو سفران آن را در نظر بگیرید این است که روغن گیربکس توسط دستگاه عوض شود چون اگر به‌صورت دستی این کار را انجام دهید احتمالاً به آن کیفیت نخواهد بود.

اما پیشنهاد ما به شما این است که پیش از خراب‌شدن گیربکس اتوماتیک اتومبیلتان از آن پیشگیری کنید. در پشت آمپر اتومبیل خطای گیربکس برای شما نمایش داده می‌شود و حتماً به‌صورت منظم برای سرویس به تعمیرگاه مراجعه کنید.

اگر خودرو شما نیاز به تغییر روغن گیربکس داشته باشد باید نشانه‌هایی را در آن مشاهده کنید. یکی از نشانه‌های زمان تعویض روغن گیربکس دیر جا افتادن دنده است. اگر دنده خودرو شما سخت جا می‌افتد و به‌راحتی نمی‌توانید آن را تعویض کنید احتمالاً زمان تعویض روغن گیربکس است و برای تعویض آن اقدام کنید.

سرویس خودرو

در هنگام سرویس خودرو در تعمیرگاه تخصصی از اتومبیل شما بازدید می‌شود و تعمیرکاران تمام‌کارهای لازم برای اتومبیل را به شما اطلاع می‌دهند.

 

تعمیرگاه سفران

تعویض فیلتر

بهتر است هنگام مراجعه به تعمیرگاه فیلتر هوا و فیلتر روغن را تعویض کنید. این کار از ورود گردوخاک و اشغال به موتور اتومبیل شما جلوگیری می‌کند.

پس از مدتی فیلتر هوا کثیف می‌شود تعویض به‌موقع فیلتر هوا در عملکرد خودرو تأثیر بسیار مهمی دارد. اگر فیلتر هوای خودرو شما کثیف باشد و هوا را از خود عبور نمی‌دهد، احتمالاً موجب افزایش مصرف سوخت می‌شود و در نتیجه آن به موتور خودرو شما فشار وارد می‌شود.

پمپ بنزین اتومبیل

پمپ‌بنزین اتومبیل شما عنصر مهمی از خودرو شما است و اگر ایرادی در آن ایجاد شود بنزین به انژکتور اتومبیل نمی‌رسد و موجب خرابی خودرو شما می‌شود. بهتر است باک بنزین خود را قبل از اینکه کاملاً خالی شود پر از بنزین کنید. اما اگر این مشکل برای اتومبیل شما رخ داد برای رفع آن به تعمیرگاه مراجعه کنید.

تعویض فیلتر بنزین رنو سفران

فیلتر بنزین اتومبیل از ورود ذرات ریز و ناخالصی که در بنزین وجود دارد به موتور و انژکتور جلوگیری می‌کند و آن‌ها را در خود نگه می‌دارد. به همین دلیل باید پس از مدتی اقدام به تعویض آن کنید تا عمل جلوگیری از ورود ذرات به موتور به‌خوبی انجام شود و اگر این کار را انجام ندهید این کار به موتور شما فشار میاورد و از درست کارکردن آن جلوگیری می‌کند.

مشاهده  نمایندگی رنو سفران

تعویض کمک‌فنرها

در سیستم تعلیق خودرو کمک‌فنرها در هنگام گذشتن از دست‌اندازها و گودال‌های جاده نوساناتی که به فنر خودرو شما وارد می‌شود را خنثی می‌کند از آسیب رسیدن آن‌ها جلوگیری می‌کند. حتماً به کمک‌فنرها و جلوبندی خودرو توجه داشته باشید.

اگر کمک‌فنر شما نیاز به تعویض داشته باشد احتمالاً هنگام عبور از برجستگی‌ها اتومبیل شما شروع به پرش می‌کند. اگر کمک‌فنر خودرو را در زمان مناسب عوض نکنید به سیستم ترمز خودرو شما آسیب وارد می‌شود و پس از گرفتن ترمز مسافت طولانی را طی می‌کند تا توقف کند.

تعویض لنت ترمز

لنت ترمز با ایجاد اصطکاک با کاسه ترمز موجب توقف خودرو در حال حرکت می‌شود. لنت ترمز در معرض گرما و اصطکاک است و این موضوع موجب خراب‌شدن آن می‌شود.

ممکن است لنت ترمز اتومبیل شما تمام شود این موجب خرابی ترمز دستی شما می‌شود. در هنگام سرویس خودرو برای بررسی از سالم بودن لنت ترمز خود اقدام کنید و اگر لازم بود آن‌ها را تعویض کنید.

اگر در هنگام رانندگی برخی نشانه‌ها را مشاهده کردید باید به فکر تعویض لنت ترمز خود بیفتید برای مثال قدرت ترمز کاهش پیدا می‌کند، از لنت بوی سوختگی خارج شود یا لنت ترمز شکسته باشد. توجه داشته باشید که هرگز لنت ترمز خودرو رنو سفران را خودتان تعویض نکنید بلکه به تعمیرگاه رنو سفران مراجعه کنید.

اگر لنت ترمز خودرو را عوض نکنید آن‌گاه آهن لنت اتومبیل با دیسک ترمز برخورد می‌کند و ترمز شما را از بین می‌برد.

تعویض ضد یخ

ضد یخ بر روی سیستم ترمز رنو سفران شما تأثیر مستقیم دارد. حتماً برای تعویض به‌موقع آن اقدام کنید. ضد یخ از زنگ‌زدگی و خوردگی محل عبور آب جلوگیری می‌کند. اگر این موضوع را جدی نگیرید ممکن است در سیستم ترمز اتومبیل شما مشکل ایجاد شود. بهتر است برای بررسی روغن ترمز اتومبیل خود به طور سالیانه به تعمیرگاه مراجعه کنید و برای تعویض آن اقدام کنید. بدانید که وجود ضد یخ محدود به زمستان نمی‌شود.

تعویض روغن‌موتور

وظیفه محافظت از موتور خودرو بر عهده روغن‌موتور است. دمای بالا می‌تواند موجب ازبین‌رفتن کیفیت روغن‌موتور شود و رانندگی با اتومبیلی که روغن‌موتور آن کیفیت لازم را ندارد می‌تواند به خودروی شما آسیب برساند.

اگر روغن‌موتور خودرو شما دچار افت سطح شده باشد احتمالاً چراغ آن روشن می‌شود و احتمالاً صدای کارکردن موتور هم تغییر می‌کند. زمان مناسب برای تعویض روغن‌موتور اتومبیل بستگی به مسافت طی شده دارد.

تعویض واشر سر سیلندر

با داغ شدن موتور خودرو ممکن است واشر سر سیلندر آسیب ببیند و خراب شود. دلایل بیساری برای ازبین‌رفتن واشر سر سیلندر وجود دارد برای مثال، کم شدن آب رادیاتور، مسدود شدن مجرای آب در موتور، خراب‌شدن ترموستات، خراب‌شدن فن خنک‌کننده، پیچ خوردگی شلنگ و رانندگی طولانی‌مدت در گرما.

تعمیرگاه رنو سفران | تعمیر جلوبندی رنو سفران

یک پیشنهاد بسیار ساده و آسان برای افزایش عمر پمپ بنزین این است که سعی کنیم هیچ موقع اجازه ندهیم که باک خودرو به نزدیک خالی شدن برسد.

زیرا در این حالت پمپ بنزین برقی دیگر در بنزین شناور نیست و بنابراین از خنک شوندگی قبل که از طریق تماس با بنزین ایجاد میشد استفاده نمی شود.

در این وضعیت موتور الکتریکی پمپ بنزین بیش از اندازه داغ می شود و ممکن است گرمای بیش از اندازه باعث نیم سوز شدن پمپ بنزین شود.

زمانی که موتور الکتریکی پمپ بنزین نیم سوز شود ، دیگر نمی تواند فشار لازم را برای انتقال بنزین به سیستم سوخت رسانی ایجاد نماید.

تعمیر جلوبندی رنو سفران

و در این وضعیت یا موتور خودرو خاموش می شود و یا اینکه به اصطلاح بد کار میکند.

اگر ماشین شما دچار چنین عیب هایی شد حتما به تعمیرگاه رنو سفران ما مراجعه نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن این مشکل را برای شما برطرف نماییم.

در سرویس های دوره ای که ما در تعمیرگاه سفران انجام می دهیم ، مقدار درصد لنت ترمز های چرخ های جلو و عقب ، سطح آب و ضدیخ رادیاتور ، مقدار و کیفیت روغن ترمز ، شمع های موتور ، جعبه فرمان ، فرمان برقی یا فرمان هیدرولیک و … را به صورت کامل و تخصصی بررسی و کنترل میکنیم.

مشاهده  نمایندگی رنو سفران

در صورتی که نیاز به قطعه ای یدکی باشد ، اول اینکه ما فقط از قطعات یدکی اصلی و شرکتی استفاده میکنیم و دوم آنکه قبل از تعویض هر قطعه ای ، از طریق تماس تلفنی با شما هماهنگی های لازم را انجام می دهیم.

تعمیر جلوبندی رنو سفران

با توجه به توضیحات ارائه شده ما در تعمیرگاه رنو سفران انواع خدمات بازدید ، سرویس دوره ای و تعمیرات را برای تمام بخش های خودرو انجام می دهیم.

و همان طور که می دانید از موارد مهم که باید به آنها توجه زیادی شود میتوان به زمان تعویض روغن موتور به همراه فیلتر روغن و فیلتر هوای موتور ، لنت های ترمز چرخ های جلو و عقب ، جلوبندی و سیستم تعلیق جلو و عقب خودرو اشاره داشت.

در صورتی که خودروی شما در هر کدام از بخش های بالا دارای عیب یا مشکلی می باشد ، می توانید همین حالا با شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه با تعمیرگاه رنو سفران تماس حاصل نمایید.

رنو سفران

رنو سفران یک اتومبیل سواری است که توسط کمپانی تولیدکننده فرانسوی رنو طراحی و ساخته شده است. در طول مدت حضور خود یکی از لوکس‌ترین و گران‌ترین خودروهای رنو بود.

رنو سفران خالی از مشکلات کیفیت ساخت است. این اتومبیل فضای داخلی راحت و جادار، عایق‌بندی صدا و هندلینگ بسیار خوبی دارد.

شرکت رنو برای تولید سفران از شرکت‌های lrmsche و Hartge کمک گرفت. ساخت موتورهای دو توربو به  Hartge سپرده شد. برای نمای بیرونی رنو به یکی دیگر از شرکت‌های معروف المانی lrmscher  رفت. این شرکت یک کیت بدنه محکم و چرخ‌های ۱۷ اینچی اضافه کرد. ابتدا رنو سفران با گیربکس دستی در دسترس بود اما پس از مدتی گیربکس اتوماتیک هم به بازار عرضه شد.

رنو پس از مدتی سفران را به‌روزرسانی کرد. انتها جلو و عقب اتومبیل به شکل بسیار مدرن‌تری طراحی شد و سطح تجهیزات هم به‌روز شدند.

رنو سفران نسبتاً اتومبیل سنگینی است و دلیل این سنگینی این است.

رنو تلاش کرد تا سفران را یک ماشین مؤثر در کاهش سروصدا معرفی کند.

قابلیت‌های رنو سفران

از قابلیت‌ها و آپشن های این خودرو می‌توان به گیربکس رنو سفران CVT , رینگ ۱۸ اینچی آلیاژی، سیستم هشدار موانع جلو و عقب، سیستم نمایش باد چرخ‌ها، سیستم تشخیص نقطه کور بر روی آینه های جانبی، چراغ زنون همراه با شیشه شور چراغ جلو خودرو

رنو سفران به دلیل قابلیت بالایی که داشت توانست به‌عنوان تاکسی فرودگاه انتخاب شود

رنو سفران به عنوان تاکسی فرودگاه استفاده می‌شود چون دارای قابلیت‌ها و کارایی‌های بالایی است و برای تاکسی فرودگاه بودن مناسب هستند زیرا تاکسی های فرودگاه باید مسافت های طولانی را طی کنند.

 

رنو سفران در سال ۲۰۱۵ به تعداد محدودی توسط شرکت نگین خودرو به بازار کشور ایران وارد شود.

نتیجه‌گیری نهایی درباره تعمیر رنو سفران

خودرو رنو سفران یکی از باکیفیت‌ترین و بهترین اتومبیل‌های رنو است. شما ممکن است هنگام استفاده از آن به تعمیرگاه نیاز پیدا کنید. خودرو شما گاهی خراب می‌شود و نیاز به تعمیرگاه دارید. باید با مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو سفران خرابی اتومبیل خود را رفع کنید. حتماً گاهی برای بررسی اتومبیل به تعمیرگاه مراجعه کنید و اتومبیل خود را سرویس کنید تا از خرابی احتمالی آن جلوگیری کنید. اگر اتومبیل شما خراب شد برای حل مشکل حتماً اقدام کنید در غیر این صورت ممکن است خرابی موجب ازبین‌رفتن قطعات دیگر خودرو شما شود و آسیب‌های بیشتری به خودرو شما وارد کند.

تماس با ما

برای دریافت تعمیرگاه تخصصی رنو سفران می‌توانید به آدرس :

تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

5/5 - (3 امتیاز)

1 دیدگاه برای “تعمیرگاه تخصصی رنو سفران بررسی خدمات و مواردی که باید بدانید.

  1. اسد گفته:

    تعویض ضد یخ
    ارتباط ضد یخ را با ترمز و روغن ترمز را نتوانستم درک کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ضد یخ بر روی سیستم ترمز رنو سفران شما تأثیر مستقیم دارد. حتماً برای تعویض به‌موقع آن اقدام کنید. ضد یخ از زنگ‌زدگی و خوردگی محل عبور آب جلوگیری می‌کند. اگر این موضوع را جدی نگیرید ممکن است در سیستم ترمز اتومبیل شما مشکل ایجاد شود. بهتر است برای بررسی روغن ترمز اتومبیل خود به طور سالیانه به تعمیرگاه مراجعه کنید و برای تعویض آن اقدام کنید. بدانید که وجود ضد یخ محدود به زمستان نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ در واتس اپ بپرسید!