تعمیرگاه رنو تالیسمان، به همراه نکات و بررسی خدمات

تعمیرگاه رنو تالیسمان | تعمیرگاه تخصصی رنو تالیسمان | تعمیرگاه تالیسمان | تعمیر جلوبندی تالیسمان

تعمیرگاه رنو تالیسمان  آماده است تا با تیم حرفه ای و دوره دیده خود خدمات تعمیر موتور، تعویض روغن موتور، تعمیر گیربکس اتوماتیک، تنظیم موتور، تعمیر جلوبندی، سرویس دوره ای و … را برای خودرو شما انجام دهد. برای ارتباط با تعمیرگاه رنو تالیسمان می توانید از آدرس و

شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

تعمیرگاه رنو تالیسمان

یکی از مواردی که به صورت کامل و در زمان های منظم باید انجام شود، سرویس دوره ای می باشد.

از مواردی که در سرویس های دوره ای در تعمیرگاه رنو تالیسمان مورد تست و بررسی قرار می گیرند میتوان به بازدید روغن موتور ، بازدید مقدار ضد یخ مدار خنک کاری ، کنترل ظاهری وضعیت شمع های موتور ، جعبه فرمان ، کنترل مقدار درصد لنت های ترمز جلو و عقب ، بازدید ترمز دستی و در صورت لزوم رگلاژ ترمز دستی ، بازدید سلامت قطعات جلوبندی مانند کمک فنر ها و طبق های جلو و … اشاره داشت.

تعمیرگاه رنو تالیسمان به شما این تضمین را می دهد که در صورتی که برای خودروی شما نیاز به استفاده از قطعات یدکی باشد ، فقط از قطعات اصلی و شرکتی که مورد تایید شرکت سازنده است استفاده نماید.

شما می توانید برای تنظیم روز و ساعت مورد نظر خود برای مراجعه به تعمیرگاه تخصصی تالیسمان همین حالا با شماره تلفن های نوشته شده در انتهای همین صفحه تماس حاصل نمایید.

همچنین در صورتی که درباره حدود هزینه های خدمات عیب یابی ، سرویس و تعمیرات سوال دارید هم می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 تعمیر جلوبندی رنو تالیسمان

همیشه توصیه می شود تا در کیلومتر های تعیین شده از سوی شرکت سازنده تسمه های موتور را تعویض کنید.

البته ممکن است الان که شما در حال خواندن این مطلب هستید ، خودروی خود را به صورت دست دوم خریداری کرده باشید و از این موضوع که آخرین بار چه زمانی تسمه های موتور خودرو شما تعویض شده ، اطلاع نداشته باشید.

تعمیرگاه رنو تالیسمان

در این وضعیت پیشنهاد ما به شما این است که در اولین فرصت ممکن به تعمیرگاه رنو تالیسمان ما تشریف بیاورید تا ما برای شما تسمه های دینام و … را بازدید کنیم و در صورتی که به تعویض نیاز داشت این مورد را برای شما به انجام برسانیم.

تعویض روغن موتور به موقع چه تاثیری در افزایش طول عمر قطعات داخلی موتور دارد؟

این سوالی است که همه روزه افراد مختلف که به تعمیرگاه تالیسمان مراجعه میکنند از ما می پرسند.

مشاهده  تعمیر جلوبندی رنو تالیسمان

توجه داشته باشید که پاسخ این سوال بسیار مشخص و واضح است.

زمانی که شما به صورت دوره ای و منظم تعویض روغن موتور به همراه فیلتر هوا و فیلتر روغن را انجام دهید ، این موضوع به اندازه بسیار زیادی باعث افزایش عمر قطعات اصلی موتور خودرو شما می شود.

خرابی کمک فنرها

خراب‌شدن کمک‌فنرها عامل مهمی در جلوبندی اتومبیل است. در صورت خرابی کمک‌فنر باید آن را تعمیر کنید. خراب‌شدن کمک‌فنرهای اتومبیل منجر به خراب‌شدن سیستم تعلق آن هم می‌شود.

مورد بعدی خراب‌شدن جلوبندی اتومبیل این است که در هنگام رانندگی فرمان اتومبیل به یک سمت از جاده کشیده می‌شود. در هر یک از این موارد فوراً به تعمیرگاه رنو تالیسمان مراجعه کنید تا مشکل به وجود آمده را رفع کنید.

اگر حس می‌کنید باد لاستیکتان بیش از حد نیاز است یعنی لاستیک‌ها سفت بودند حتماً به تعمیرگاه رنو تالیسمان مراجعه کنید و باد لاستیک خود را تنظیم کنید. در غیر این صورت زیاد بودن باد لاستیک منجر به خرابی جلوبندی خودرو شما می‌شود چون با عبور از دست‌اندازها و چاله‌های جاده ضربه بیشتری به خودرو وارد می‌شود.

رفع کوبش

از آن جایی که این خودرو اسپرت است هنگام حرکت اگر ممکن است دچار کوبش شود. با مراجعه به تعمیرگاه رنو تالیسمان و استفاده از قطعات اصلی می‌توانید این کوبش را حداقل برسانید.

تعمیرگاه رنو تالیسمان

سوختن روغن موتور

اما در صورتی که تعویض روغن را دیر تر از زمان مناسب آن انجام بدهید ، به دلیل آنکه روغن بعد از مدتی کارکرد خاصیت ها و ویژگی های مهم خود را از دست می دهد ، این موضوع باعث می شود تا روغن نتواند به صورت کامل از موتور خودرو شما در برابر اصطکاک و حرارت بالا محافظت کند.

و بعد از مدتی موتور خودرو دچار عیب هایی مانند روغن سوزی و … می شود.

که در این حالت دود آبی که ناشی از سوخته شدن روغن در موتور است از اگزوز خارج می شود و در وضعیت حتما باید به تعمیرگاه رنو تالیسمان مراجعه نمایید.

در تعمیرگاه تالیسمان در صورتی که نیاز به عیب یابی با دستگاه دیاگ باشد ، ما به دلیل اینکه دیاگ اصلی رنو را دارا می باشیم ، می توانیم این کار را برای شما انجام بدهیم.

شستشوی انژکتور ها نیز با دستگاه باعث بهتر کار کردن موتور خودرو می شود.

نکته مهم :

با اینکه بنزین وارد شده به داخل سوزن های انژکتور ، از فیلتر بنزین عبور می کند ، اما باز هم دارای ذرات ریز می باشد که ممکن است بعد از مدتی باعث بسته شدن سوراخ های انژکتور ها بشود.

مشاهده  تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو تالیسمان

در تعمیرگاه تخصصی رنو تالیسمان در زمان بازدید از موتور خودرو  ، تسمه های دینام و کولر هم بررسی می شوند تا در صورت لزوم ، این تسمه ها هم تعویض بشوند.

 

تعمیرگاه رنو تالیسمان

یکی از مواردی که باعث می شود دیسک های ترمز آسیب ببینند این است که لنت های ترمز به موقع تعویض نشوند.

در صورتی که لنت ها به مقدار زیادی مصرف شده باشند معمولا به آهن می رسند و برخورد این آهن با دیسک ترمز می تواند باعث ایجاد سایش بیش از اندازه بر روی دیسک ترمز شود.

آدرس تعمیرگاه رنو تالیسمان در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است.

که این موضوع معمولا با ایجاد صدای نامناسب در موقع ترمز گرفتن خودش را نشان می دهد.

 

اجزا داخلی موتور خودرو

پیستون موتور: از مهم‌ترین اجزا موتور خودرو است که شکل به استوانه است و داخل سیلندر قرار دارد. نحوهٔ کارکرد آن به‌صورت رفت و برگشتی است که پیستون بتواند در مقابل نیرو انبساطی حاصله از احتراق مقاومت کند.

شاتون: به میل‌لنگ و پیستون خودرو یک اهرم متصل است که به این شاتون می‌گویند و وظیفه آن در موتور خودرو منتقل کردن نیرو از پیستون به میل‌لنگ است که انتقال دادن این نیرو در حرکت خودرو یک امر بسیار مهمی است.

سیلندر: یکی دیگر از مهم‌ترین اجزا موتور خودرو سیلندر است که شکل آن به‌صورت استوانه‌ای توخالی است که متناسب با حرکت‌های رفت و برگشتی پیستون حجم خود را تغییر می‌دهد و از سوی دیگر به سر سیلندر هم متصل است.

میل‌لنگ: محور موتور را که شکل میله‌ای دارد و حرکت آن به‌صورت گشتاور است میل‌لنگ می‌گویند. میل‌لنگ با حرکات گشتاوری دارد می‌تواند قدرت موتور را به سیستم انتقال قدرت منتقل کند.

 

مشخصات فنی رنو تالیسمان

با باز کردن کاپوت خودرو رنو تلیسمان ابتدا یک پیشرانه کوچک ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ ۶/۱ لیتری به چشم می‌خورد که توسط پرخوران توربو شارژ می‌تواند به قدرتی مناسب (۱۹۰ اسب بخار) و گشتاور عالی (۲۶۰ نیوتن متر) برسد. این قدرت و گشتاور خوب برای خودرو رنو تالیسمان که وزنی حدود (۱۴۴۴ کیلوگرم) دارد عالی است و باعث رضایت راننده از رانندگی می‌شود.

جعبه‌دنده ۷سرعته جدید و مدرن و دو کلاچ برای منتقل کردن سرعت در این خودرو استفاده شده و نتیجه به‌کاربردن این قطعات در خودرو به هنگام استفاده، شتاب صفر تا صد خوب و عالی ۷/۷ ثانیه‌ای برای خودرو رنو تلیسمان می‌شود.

از همه مهم‌تر این که شتاب ۷/۷ ثانیه‌ای با مصرف سوخت پایین (۲/۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) است که خبر از پرفورمنس بالای انجین یورو ۶ شرکت رنو دارد.

مشاهده  تعمیر جلوبندی رنو تالیسمان

خودرو رنو تالیسمان

رنو تالیسمان یکی از محصولات محبوب این کمپانی است. این خودرو بسیار با محبوب و سریع است. این خودرو موتور بیسار قوی و ظاهری زیبا دارد.

درصورتی‌که از خودرو سواری استفاده می‌کنید ممکن است اتومبیل شما خراب شود و مجبور شوید آن را به تعمیرگاه ببرید. پیشنهاد ما به شما این است که هرگاه خودرو رنو تالیسمان شما خراب شد آن‌گاه به تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید و هرگز به یک تعمیرگاه متفرقه نروید.

تسمه تایم داستر

جمع بندی :

همان طور که توضیح داده شد ما در تعمیرگاه رنو تالیسمان ، تمامی خدمات سرویس ، بازدید ، عیب یابی و تعمیرات قسمت های مختلف خودرو شما را انجام می دهیم.

از موارد مهم که باید به آنها توجه ویژه ای شود به تعویض روغن موتور به همراه فیلتر ها ، لنت های ترمز چرخ های عقب و جلو ، قطعات سیستم تعلیق جلو و عقب خودرو و … اشاره داشتیم و توضیحات هر کدام به شما ارائه شد.

تعمیرگاه تالیسمان فقط از قطعات یدکی ارجینال و اصلی شرکت برای خودروی شما استفاده می کند.

از مهم ترین امکانات این خودرو به موارد زیر میتوان اشاره داشت :

  • سنسور نور
  • سنسور باران
  • ترمز پارک برقی
  • سیستم تهویه مطبوع دوگانه
  • کروز کنترل
  • دوربین ۳۶۰ درجه
  • سقف پانوراما
  • سنسور پارک در جلو و عقب خودرو
  • کیسه هوا راننده ، سرنشین جلو ، جانبی و پرده ای
  • و …

در صورتی که در هر کدام از بخش های بالا خودرو شما دچار عیب شده است می توانید همین حالا با تعمیرگاه رنو تالیسمان از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

خودرو رنو تالیسمان یکی از محصولات باکیفیت و محبوب است. در صورت مواجه با هرگونه مشکل در این خودرو باید به تعمیرگاه تخصصی رنو کار مراجعه کنید. تا مشکل را رفع کنند. تعمیرگاه رنو تالیسمان خدمات گوناگونی را به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید برای تعویض روغن ترمز، روغن‌موتور، لنت ترمز، تعمیر سیستم تعلیق، گیربکس و تمام خدماتی را که به آن ها نیاز دارید به تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید.

تماس با ما

برای دریافت تعمیرگاه رنو تالیسمان می‌توانید به آدرس :

تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

5/5 - (3 امتیاز)

2 دیدگاه برای “تعمیرگاه رنو تالیسمان، به همراه نکات و بررسی خدمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ در واتس اپ بپرسید!