تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس | تعمیر جلوبندی رنو فلوئنس

تعمیرگاه اسکالا

تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس این چیزی است که در این مقاله میخوانیم، بعد از این که فیس لیفت خودرو فلوئنیس در سال ۲۰۱۴ معرفی شد، تغییراتی از جمله جلو پنجره، چراغ‌ها، سپر و اضافه شدن دی لایت‌های LED شد، این خودرو با نسخه‌ی اتوماتیک عرضه شد اما با توجه به نیاز مصرف کنندگان نسخه‌ی غیر اتوماتیک این خودرو نیز وارد بازار شد. گفتنی است که خودرو فلوئنس دنده‌ای بیشتر ویژگی‌های تیپ E2 را ندارد که مهم‌ترین این ویژگی‌ها عبارتنداز:

مه‌شکن‌ها، ایربگ‌های جانبی و پرده‌ای، دکمه‌های کنترلی فرمان و روکش آن، کروز کنترل، استارت دکمه‌ای و کنترل کشش را نام برد.

آپشن‌های اضافه‌ای از جمله سنسورهای عقب و باران، گرمکن صندلی‌های جلو و ترمز پارک برقی است که ما در ادامهٔ این مقاله تمامی خصوصیات این خودرو را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس

بعضی اوقات خودروهایی به تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس مراجعه میکنند که به علت به موقع تعویض نکردن لنت ترمز ، دیسک های ترمز آنها آسیب دیده است.

همچنین ما مراجعه کنندگانی داریم که متاسفانه به علت دیر تعویض کردن روغن موتور ، موتور خودرو دچار مشکل شده است.

در این حالت ها فرد مالک خودرو باید هزینه های ایجاد شده که به علت انجام ندادن سرویس های دوره ای در زمان مناسب می باشد را برای تعمیر خودروی خود بپردازد.

به همین دلیل است که ما در تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس ، همیشه توصیه میکنیم برای افزایش عمر قطعات خودرو خود ، سرویس ها و بازدید های دوره ای خودرو را به موقع و به صورت منظم انجام بدهید.

تنظیم موتور به صورت منظم نیز باعث کاهش مصرف بنزین خودرو شما می شود.

در مراحل انجام تنظیم موتور ، تمام قسمت ها و بخش های مرتبط با عملکرد موتور ، مانند فیلتر هوا ، شمع ها ، فیلتر بنزین ، سوزن های انژکتور و … مورد بازدید و بررسی دقیق قرار می گیرند.

اگر شما احساس میکنید مصرف بنزین خودرو شما افزایش پیدا کرده است و یا اینکه شتاب خودرو شما کاهش پیدا کرده است ، این موضوع ممکن است به دلیل تنظیم نبودن موتور خودروی شما باشد.

زمانی که موتور خودرو به درستی کار نکند ، راندمان و بازده واقعی آن پایین می آید که نتیجه آن بیشتر شدن مصرف سوخت و کمتر شدن قدرت و شتاب خودرو می باشد.

ما در تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس ، خدمات تعمیر جلوبندی و سیستم تعلیق جلو و عقب خودرو را نیز به صورت حرفه ای و ویژه انجام می دهیم.

یکی از قطعات بسیار مهم سیستم تعلیق ، کمک فنر ها می باشند.

در صورت خراب شدن کمک فنر ها ، خودرو دیگر راحتی قبل خود را هنگام عبور از پستی و بلندی های خیابان و جاده ندارد.

مشاهده  تعمیر جلوبندی رنو فلوئنس

شما می توانید روز و ساعت دلخواه خود را برای مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس از طریق شماره تلفن های نوشته شده در انتهای همین صفحه با ما هماهنگ و تنظیم نمایید.

توصیه مهم دیگر ما به شما ، تعویض روغن موتور در زمان مناسب خود است.

همان طور که اطلاع دارید روغن موتور بعد از مدتی کار کردن داخل موتور ، خاصیت ها و ویژگی های بسیار مهم خود را تا حد زیادی از دست میدهد و در صورتی که خیلی دیر اقدام به تعویض روغن موتور نمایید ، به احتمال زیاد قطعات داخل موتور آسیب خواهند دید.

تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس

 

یکی از دلایلی که باعث می شود خودروها در میان راه خاموش بشوند و دیگر نتوانند به مسیر خود ادامه بدهند ، خراب شدن یا به اصطلاح سوختن پمپ بنزین برقی می باشد.

در این حالت سوخت به موتور نمی رسد و طبیعی است که موتور خاموش شود.

تعویض نکردن فیلتر بنزین برای مدت زمان طولانی می تواند یکی از مواردی باشد که در از کار افتادن پمپ بنزین نقش داشته باشد.

پمپ بنزین برقی

دلیل این موضوع این است که زمانی که فیلتر بنزین برای مدت زیاد تعویض نشود ، به دلیل کثیف شدن آن ، مانع عبور بنزین از فیلتر بنزین می شود و این موضوع باعث میشود به پمپ برقی بنزین فشار بیشتری وارد شود تا بتواند سوخت را از داخل فیلتر بنزین کثیف عبور بدهد.

این موضوع به ویژه در فصل تابستان باعث گرم شدن بیش از اندازه موتور الکتریکی پمپ بنزین می شود.

زمانی که شما به تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس مراجعه میکنید ، اگر برای انجام تعمیرات تشریف آورده باشید ما ابتدا از شما درباره عیب خودرو سوال هایی میپرسیم تا بتوانیم راحت تر و سریع تر عیب یابی را انجام بدهیم.

در مرحله بعدی با شناسایی عیب و قطعاتی که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند ، این موضوع را به همراه هزینه آن به شما اطلاع میدهیم و در صورت رضایت شما ، آن قطعه یا قطعات را تعویض میکنیم.

تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس

 

نکته مهم :

در صورتی که خودروی شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد ، ما در تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس ، فقط از قطعات اصلی و شرکتی که مورد تایید شرکت سازنده خودرو هستند استفاده میکنیم.

برای ارتباط با ما می توانید همین حالا با شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

همچنین آدرس تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است که می توانید به صورت حضوری مراجعه نمایید.

ممکن است شما به تازگی خودروی خود را به صورت دست دوم خریداری کرده باشید و از این موضوع که آخرین بار چه زمانی تعویض روغن موتور انجام شده است اطلاعی نداشته باشید.

مشاهده  تعمیرگاه رنو فلوئنس | تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس

در صورتی که شما در چنین وضعیتی هستید می توانید به راحتی و در اولین فرصت ممکن به تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس به آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه مراجعه نمایید.

با مراجعه شما به مجموعه ما ، خودروی شما به صورت کامل مورد بررسی و کنترل قرار می گیرد و اگر به تعمیر یا سرویس نیاز داشته باشد ، ما این موضوع را به شما اطلاع میدهیم تا در صورت تمایل شما ، آن را برای شما انجام بدهیم.

تاریخچه خودرو رنو فلوئنس

رنو فلوئنس یک خودرو جمع‌وجور است که توسط کارخانه خودروسازی فرانسوی یعنی رنو تولید می‌شود. تا سال ۲۰۱۶ این خودرو در کارخانه Oyak-Renault در بورسا ترکیه تولید می‌شد. تا اخرای سال ۲۰۱۸ در سانتا ایزابل، آرژانتین، برای بازار آمریکای لاتین تولید شد. همچنان نسخه الکتریکی رنو فلوئنس در بوسان کره جنوبی برای بازار آسیا و اقیانوسیه تولید می‌شود. عمده این خودرو وارداتی در بازار ایران از کره جنوبی وارد ایران می‌شوند.

 

رنو فلوئنس ابتدا در آگوست ۲۰۰۹ عرضه شد، این خودرو برطبق پلت فرم رنو/نیسان C است، اما اندازه آن بین بخش C سالون خانواده جمع و جور و بخش متوسط ​​بالا است. سری مگان تا پایان سال ۲۰۰۸ دارای یک نوع سدان ناچ بک “سه جعبه” بود، اما این خودرو هرگز فروش زیادی نداشت و هنگامی که در پایان آن سال، مگان III معرفی شد، نسخه ناچ بک در دسترس نبود.

 

وضعیت خودرو فلوئنس در بازار ایران به چه صورت است؟

این خودرو در دوره‌های مختلف فروش خود به آن صورت که باید به فروش می‌رفت نشد، دلایلی مختلفی را می‌توان نام برد که باعث شد فلوئنس نتوانست جایگاه ویژه‌ای را در بازار ایران مانند رنو مگان کسب کند، اما به گذشت زمان و رویکرد نماینده‌ی رسمی این خودرو در ایران این خودرو توانست با نسخه‌های مختلف خودرو مشتریان زیادی را در ایران پیدا کند می‌توان گفت در اولین روزهای عرضه این خودرو آن هم نسخه‌ی دنده‌ای خود کسی فکرش را هم نمی‌کرد که این خودرو با این حجم از استقبال روبرو شود.

تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس آمادگی کامل برای ارائه ی خدمات عیب یابی ، سرویس دوره ای و تعمیر موتور ، تعمیر جلوبندی ، تعویض روغن ها به همراه فیلتر های مربوطه ، بازدید لنت ترمز ها و در صورت نیاز تعویض لنت ترمز چرخ های جلو و عقب ، رگلاژ ترمز دستی ، تنظیم موتور برای کاهش مصرف سوخت و … را دارد. برای ارتباط با تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس می توانید از شماره تلفن ها و آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

مشخصات فنی رنو فلوئنس E4

نام خودرو: رنو فلوئنس E4

کشور سازنده: فرانسه

سال (طراحی): ۲۰۱۰

مشخصات فنی

موتور: ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ

حجم موتور: ۲۰۰۰ سی‌سی

مشاهده  تعمیر جلوبندی رنو فلوئنس

تنفس موتور: تنفس طبیعی

انتقال نیرو: دیفرانسیل جلو

حداکثر قدرت: ۱۴۳ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه

حداکثر گشتاور: ۱۹۵ نیوتن متر در ۳۷۵۰ دور در دقیقه

جعبه‌دنده: خودکار CVT

شتاب ۰ تا ۱۰۰: ۱۰٫۴ ثانیه

حداکثر سرعت: ۱۹۵ کیلومتر در ساعت

وزن: ۱۲۸۸ کیلوگرم

اندازه (میلیمتر): ۴۶۲۰ طول – ۲۰۳۷ عرض – ۱۴۷۹ ارتفاع

فاصله بین دو محور: ۲۷۰۰ میلیمتر

مصرف سوخت و استانداردها

مصرف سوخت داخل شهر: لیتر در هر صد کیلومتر

مصرف سوخت خارج از شهر: لیتر در هر صد کیلومتر

مصرف سوخت ترکیبی: ۷٫۸ لیتر در هر صد کیلومتر

حجم باک: ۵۶ لیتر

استاندارد آلایندگی: یورو ۴

میزان تولید: CO2          ۱۸۵ گرم در هر کیلومتر

امکانات رنو فلوئنس E4

ترمز و پایداری: ABS – EBA – ESP

کیسه هوا: کیسه هوای جلو، جانبی جهت سرنشین جلو، پرده‌ای – مجموعاً ۶ کیسه هوا

سیستم صوتی: سیستم صوتی Arkamys – ورودی USB و iPod

دیگر تجهیزات: فعال شدن خودکار فلاشرها هنگام ترمز ناگهانی – سیستم شیشه بالابر عقب برقی – پشت سری ایمنی جهت جلوگیری از آسیب‌دیدگی گردن – پشت سری عقب با قابلیت تنظیم ارتفاع – قفل مرکزی خودکار درها هنگام حرکت – برف پاک‌کن اتوماتیک مجهز به سنسور باران – سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه – فرمان برقی – سیستم هشداردهنده موانع عقب – صندلی‌های چرمی – گرمکن صندلی‌های جلو – صندلی عقب با سیستم ایزو فیکس – آینه‌های جانبی برقی – سیستم استارت دکمه‌ای – سیستم مدیریت پیمایش – سیستم کروز کنترل – سیستم محدود کننده سرعت – سیستم نمایش میزان باد لاستیک – سانروف – چراغ چشمک زن (راهنما) بر روی آینه‌های جانبی – چراغ‌های زنون همراه با شیشه شور چراغ – استاندارد آلایندگی Euro4

راه های ارتباطی با رنوکار

مهم نیست که شما در کدام منطقه از تهران هستید ، با استفاده از آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه می توانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن به مجموعه ما مراجعه نمایید.

تعداد زیادی از مراجعه کنندگان به تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس این سوال را از ما دارند که چه زمانی باید تسمه تایم خودرو خود را تعویض نمایند.

ما همین جا به شما اطلاع میدهیم که خودروی رنو فلوئنس دارای تسمه تایم نمی باشد.

به عنوان نکته آخر یکی از مواردی که در سرویس دوره ای مورد بازدید و کنترل قرار می گیرد مقدار ضدیخ می باشد.

به خصوص در فصل زمستان که وجود داشتن ضدیخ در موتور بسیار مهم و ضروری می باشد.

تماس با ما

برای دریافت تعمیرگاه تخصصی رنو فلوئنس می‌توانید به آدرس :

تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس