تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا

تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا

تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا با داشتن ابزار ها و تجهیزات کامل و حرفه ای کلیه ی خدمات مربوط به موتور، جلوبندی، سرویس دوره ای، تنظیم موتور، تعویض روغن و فیلتر ها، بازدید و در صورت لزوم تعویض لنت های ترمز چرخ های جلو و عقب،

بازدید تسمه های موتور، شستشوی سوزن انژکتورها با دستگاه، تعویض صافی بنزین، تعویض پمپ بنزین برقی و … را به شما ارائه می دهد. شما می توانید از هر نقطه از شهر تهران به راحتی و در کمترین زمان ممکن به تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا به آدرس نوشته شده در انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

همان طور که اطلاع دارید شما می توانید با انجام سرویس های دوره ای خودرو از سالم ماندن قطعات اصلی خودرو خود اطمینان داشته باشید.

تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا

تعویض روغن موتور ، تعویض فیلتر روغن و فیلتر هوا ، بازدید و در صورت لزوم تعویض فیلتر بنزین ، بررسی مقدار لنت ترمز چرخ ها ، کنترل مقدار ضدیخ در مدار خنک کاری موتور ، بازدید از قطعات سیستم تعلیق جلو و عقب مانند کمک فنر ها ، بررسی سلامت جعبه فرمان و سیستم فرمان ، مقدار روغن ترمز ، رگلاژ ترمز دستی و … از جمله مهم ترین مواردی هستند که در هر بار سرویس دوره ای انجام می شوند.

تعدادی از افرادی که به تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا مراجعه می کنند درباره زمان تعویض تسمه تایم از ما سوال می پرسند.

ما در همین بخش به اطلاع شما می رسانیم که خودروی رنو اسکالا دارای تسمه تایم نمی باشد.

به شما توصیه ویژه میکنیم که در زمان های تعیین شده و کیلومتر های مشخص شده از سوی شرکت سازنده خودرو که در دفترچه خودرو شما نوشته شده است برای تعویض روغن موتور و دیگر بازدید ها به تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا به آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه مراجعه نمایید.

همان طور که به احتمال زیاد می دانید تعویض به موقع روغن موتور نقش بسیار زیادی در سالم ماندن قطعات اصلی و مهم داخل موتور دارد.

تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا

اگر تعویض روغن را به تاخیر بیندازید ممکن است بعد از مدتی به دلیل کم شدن روغن در داخل موتور و یا به دلیل اینکه روغن موجود در داخل موتور خودروی شما خاصیت های خودش را از دست داده است ، موتور دچار روغن سوزی شود.

در این حالت دود آبی رنگ از اگزوز خارج می شود.

در شروع فصل زمستان حتما برای بازدید مقدار ضدیخ به تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا مراجعه نمایید.

تلفن های تماس و آدرس ما در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است.

 

کم شدن مصرف بنزین و بهتر و آرام تر کار کردن موتور از جمله مهم ترین تاثیر های انجام تنظیم موتور می باشد.

مشاهده  تعمیرگاه رنو اسکالا و تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا

اگر احساس میکنید شتاب خودروی شما کاهش پیدا کرده است و همزمان مصرف سوخت شما زیاد شده است ، این موضوع ممکن است به دلیل تنظیم نبودن موتور خودرو شما باشد.

به شما پیشنهاد میکنیم در اولین زمان که فرصت داشتید برای انجام تنظیم موتور به تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا به آدرس پایین همین صفحه مراجعه نمایید.

اگر هنگام عبور از دست انداز های خیابان احساس میکنید خودرو شما انعطاف پذیری طبیعی خودش را ندارد ، این موضوع ممکن است به دلیل وجود عیب در یکی از قطعات سیستم تعلیق و جلوبندی باشد.

معمولا در بیشتر مواقع این موضوع به دلیل خراب شدن کمک فنر ها اتفاق می افتد.

شما می توانید برای بررسی این مشکل همین حالا با ما در ارتباط باشید و در روز و ساعت مناسب که هماهنگ میکنید به تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا تشریف بیاورید.

مشکل رایج و متداولی که افراد متاسفانه به دلیل بی توجهی به آن دچار می شوند خراب شدن دیسک ترمز می باشد.

تمام شدن لنت

زمانی که لنت ترمز به اتمام می رسد ، در حقیقت آهن پشت لنت با دیسک ترمز برخورد میکند و این موضوع باعث صدمه دیدن دیسک ترمز می شود.

برای جلوگیری از ایجاد این مسئله به شما پیشنهاد میکنیم به صورت منظم و دوره ای خودرو خود را به تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا در تهران به آدرسی که در پایین همین صفحه نوشته شده است بیاورید تا بررسی ها و بازدید های لازم از جمله کنترل مقدار لنت ترمز برای شما انجام شود.

در صورتی که برای انجام عیب یابی و تعمیر خودروی شما نیاز به استفاده از قطعات یدکی باشد ما فقط از قطعات اصلی و شرکتی که استاندارد هستند و همچنین مورد تایید شرکت سازنده خودرو می باشند استفاده میکنیم.

همه چیز در موردتسمه تایم ال۹۰

یکی از دلایلی که باعث خاموش شدن خودرو در میان راه می شود ، سوختن و یا به اصطلاح نیم سوز شدن موتور الکتریکی پمپ بنزین می باشد.

 

تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا

لنت ترمز رنو اسکالا

ترمز یکی از قطعات مهم در خودرو است که مسئولیت امنیت خودرو و جان سرنشینان را برعهده دارد زیرا خودرو برای توقف به ترمز و لنت ترمز نیاز دارد. با فشردن پدال ترمز لنت‌ها روی دیسک قرار می‌گیرند و به آن فشار وارد می‌کنند و این فشار باعث کاهش سرعت چرخ‌ها شده و در نهایت توقف خودرو می‌شود.

لنت ترمز باید همانند دیگر قطعات یدکی خودرو طی فواصل زمانی معین کنترل گردد و در صورت نیاز تعویض شود زیرا لنت ترمز نقش مهم و اساسی در خودرو دارد. تعویض دیربه‌دیر لنت ترمز آسیب‌های زیادی به خودرو وارد می‌کند. بهتر است هر ۱۵ هزار کیلومتر لنت ترمز خودرو خود را کنترل کنید و برای تعویض آن به تعمیرگاه‌های رنو اسکالا مراجعه کنید

مشاهده  تعمیرگاه رنو اسکالا و تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا

 

زمان مناسب تعویض لنت ترمز رنو اسکالا

کم‌شدن قدرت ترمز

در صورت آسیب‌دیدگی و یا فرسودگی لنت ترمز، قدرت ترمز ماشین کم شده و دیرتر ماشین متوقف می‌شود.

صدای ناهنجار

صدای ناهنجار هنگام ترمز گرفتن ناشی از سابیده شدن لنت فرسوده بر روی دیسک خودرو است.

لرزیدن پدال

از دیگر نشانه‌های فرسودگی لنت ترمز لرزیدن پدال هنگام ترمز کردن است.

نامیزانی فرمان

اگر بعد از ترمز گرفتن فرمان خودرو به یک سمت کشش پیدا کند و تمایل به حرکت در همان مسیر داشته باشد خبر از فرسودگی لنت ترمز می‌دهد.

حسگر تعویض لنت ترمز

در بعضی از خودروها حسگری در نزدیکی لنت ترمز قرار دارد که این حسگر در زمان اتمام لنت ترمز و یا کم‌شدن ضخامت آن از حد استاندارد از طریق هشدار صوتی و یا روشن شدن چراغ مربوطه پشت آمپر راننده را مطلع می‌سازد تا دراسرع‌وقت لنت ترمز را تعویض کند.

دلیل سوختن پمپ برقی بنزین

در این وضعیت بهتر است که خودرو به محل تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا آورده شود تا علت سوختن پمپ برقی بنزین مشخص شود و بعد این قطعه تعویض شود.

توجه بفرمایید که رعایت این نکته که ابتدا دلیل عیب پیدا کردن پمپ بنزین پیدا شود و بعد از رفع این عیب ، اقدام به تعویض موتور الکتریکی کنیم خیلی مهم و ضروری است.

چون اگر بدون برطرف کردن عیب و مشکل اصلی ، قطعه را تعویض کنیم ، ممکن است دوباره بعد از چند روز این مشکل برای خودرو ایجاد شود.

چند نکته فنی و آموزشی برای افزایش اطلاعات فنی شما :

خراب شدن دسته موتور ها باعث می شوند که لرزش و صداهای اضافی و غیر طبیعی به داخل اتاق خودرو منتقل بشوند.

در صورت وجود عیب در یکی از شمع ها یا کوئل های موتور این موضوع باعث می شود یکی از سیلندر های موتور به درستی کار نکند.

دیسک ترمز در رنو اسکالا

این موضوع باعث افت توان و قدرت مفید موتور می شود.

در صورتی که هنگام ترمز گرفتن ، فرمان خودرو شما به سمت راست یا چپ کشیده می شود ، این موضوع نشان دهنده وجود عیب در بخش نگه دارنده لنت ها و به ویژه این موضوع است که قدرت ترمز در بین چرخ های جلو به درستی تقسیم نمی شود.

و یا اینکه تماس سطح لنت ها با دیسک ترمز به صورت برابر و مساوی انجام نمی شود.

به شما پیشنهاد میکنیم در صورتی که هر کدام از مشکلات بالا در خودرو شما وجود دارد همین حالا برای مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا برنامه ریزی بفرمایید.

مشاهده  تعمیرگاه رنو اسکالا و تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا

مشخصات فنی رنو اسکالا

نام خودرو: رنو اسکالا

کشور سازنده: فرانسه

سال (طراحی): ۲۰۰۹

مشخصات فنی

موتور: ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ

حجم موتور: ۲۰۰۰ سی‌سی

تنفس موتور: تنفس طبیعی

انتقال نیرو: دیفرانسیل جلو

حداکثر قدرت: ۱۴۳ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه

حداکثر گشتاور: ۱۹۵ نیوتن متر در ۳۷۵۰ دور در دقیقه

جعبه دنده: خودکار CVT

شتاب ۰ تا ۱۰۰: ۱۰٫۴ ثانیه

حداکثر سرعت: ۱۹۵ کیلومتر در ساعت

وزن: ۱۲۸۳ کیلوگرم

اندازه (میلیمتر): ۴۲۹۵ طول – ۲۰۳۷ عرض – ۱۴۹۱ ارتفاع

فاصله بین دو محور: ۲۶۳۹ میلیمتر

 

مصرف سوخت و استانداردها

مصرف سوخت داخل شهر: ۱۰٫۲ لیتر در هر صد کیلومتر

مصرف سوخت خارج از شهر: ۶٫۱ لیتر در هر صد کیلومتر

مصرف سوخت ترکیبی: ۷٫۶ لیتر در هر صد کیلومتر

حجم باک: ۶۰ لیتر

استاندارد آلایندگی: یورو ۴

میزان تولید: CO2          ۱۷۵ گرم در هر کیلومتر

امکانات رنو اسکالا:

ترمز و پایداری:   ABS – EBA – ESP

کیسه هوا: کیسه هوای جلو، جانبی جهت سرنشین جلو، پرده‌ای – مجموعاً ۶ کیسه هوا

سیستم صوتی: سیستم صوتی Arkamys- ورودی USB و iPod

دیگر تجهیزات:   استاندارد آلایندگی EURO4 – فرمان متغیر برقی – دارای بالاترین امتیاز استاندارد اروپا ۵ ستاره Euro Ncap – فعال شدن اتوماتیک فلاشرها در هنگام ترمز ناگهانی – سنسور هشدار دهنده موانع عقب – پشت سری ایمنی جهت جلوگیری از آسیب‌دیدگی گردن – پشت سری عقب با قابلیت تنظیم ارتفاع در سه نقطه – قفل مرکزی اتوماتیک درها هنگام حرکت – برف پاک‌کن خودکار مجهز به سنسور باران – سیستم استارت دکمه‌ای – سانروف – فرمان برقی فوق‌العاده نرم – صندلی‌های چرمی – گرمکن صندلی‌های جلو – صندلی عقب با سیستم ایزو فیکس – آینه‌های جانبی برقی – چراغ چشمک زن (راهنما) بر روی آینه‌های جانبی – سیستم کمکی پارک خودرو (سیستم هشدار دهنده موانع عقب خودرو) – سیستم مدیریت پیمایش – سیستم کروز کنترل – سیستم محدود کننده سرعت – سیستم نمایش میزان باد لاستیک – سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه – چراغ‌های زنون همراه با شیشه‌شور چراغ.

برای مشاهده و خواندن مقاله نمایندگی رنو اسکالا کلیک کنید.

مزایا

کیفیت بالای ساخت

فضای خوب کابین

ایمنی مناسب

کیفیت سواری مطلوب

طراحی خوب

معایب

بازار خرید و فروش محدود

قیمت بالا

قطعات کمیاب

تماس با ما

برای دریافت تعمیرگاه تخصصی رنو اسکالا می‌توانید به آدرس :

تهران، بزرگراه فتح – بعد از پل شیر پاستوریزه -لاین کندرو – فتح ۲۱ – پلاک ۱۶- مرکز تعمیرات تخصصی رنو مراجعه کنید.

تلفن های تماس :

۰۲۱ ۶۶۸۰۸۶۵۹
۰۲۱ ۶۶۸۱۸۴۲۳
موبایل: ۰۹۱۲۷۸۸۴۴۰۵

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس