نمایندگی رنو کولیوس

نمایندگی رنو کولیوس با استفاده از قطعات یدکی اصلی و شرکتی آمادگی انجام کلیه ی خدمات عیب یابی ، سرویس دوره ای و تعمیرات تخصصی را برای خودرو شما دارد. از جمله مهم ترین خدمات نمایندگی رنو کولیوس میتوان به سرویس و عیب یابی موتور ، تعمیر جلوبندی و سیستم فنر بندی جلو و عقب خودرو ، تعویض روغن و فیلتر ها ، تنظیم موتور ، مشاهده خطا ها و هشدار ها با استفاده از دیاگ اصلی شرکت رنو ، تعویض واشر سرسیلندر ، تعویض لنت ترمز برای چرخ های جلو و عقب ، رگلاژ ترمز دستی در صورت نیاز و … اشاره داشت.

نکته مهم این است که در خودرو رنو کولیوس از تسمه تایم استفاده نشده است.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره خدمات تخصصی مجموعه ما و همچنین اطلاع از هزینه ها همین حالا از طریق شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه با ما تماس حاصل نمایید و یا از طریق آدرس نوشته شده در انتهای همین صفحه به صورت حضوری به نمایندگی رنو کولیوس مراجعه نمایید.

نمایندگی رنو کولیوس | تعمیر جلوبندی رنو کولیوس

برای انجام سرویس دوره ای طبق آنچه در دفترچه خودروی شما نوشته شده بهتر است اقدام نمایید.

اگر دفترچه راهنمای استفاده از خودرو را در اختیار ندارید برای اطلاع از زمان و کیلومتر های انجام سرویس دوره ای می توانید با ما در ارتباط باشید.

زمانی که شما برای انجام بازدید و سرویس دوره ای به نمایندگی رنو کولیوس مراجعه می فرمایید ما سطح آب رادیاتور به همراه مقدار ضد یخ ، سطح روغن ترمز ، کیفیت و همچنین مقدار روغن موتور ، فیلتر هوای ورودی به موتور ، لنت های ترمز ، تسمه های موتور مانند تسمه دینام و کولر ، جلوبندی و کمک فنر ها و … را کنترل و بررسی می کنیم.

در صورتی که در هر کدام از بخش های بالا نیاز به سرویس یا تعویض قطعه ای باشد ، ابتدا ما از طریق تماس تلفنی با شما هماهنگ میکنیم و هزینه و زمان را به شما اطلاع می دهیم ، سپس در صورت رضایت و تایید شما اقدام به انجام کار میکنیم.

لازم به توضیح است که برای قطعات یدکی و همچنین قطعات مصرفی مانند لنت ترمز ، فیلتر های روغن و هوا و … ما در نمایندگی رنو کولیوس فقط از قطعات اصلی و شرکتی که مورد تایید شرکت سازنده خودرو می باشد ، استفاده میکنیم.

نمایندگی رنو کولیوس | تعمیر جلوبندی رنو کولیوس

خیلی از مواقع افراد به دلیل مشکل در فرمان مانند سفت شدن فرمان ، لرزیدن فرمان و … به مجموعه ما در تهران مراجعه میکنند.

ما بعد از بررسی متوجه می شویم که عیب در پمپ فرمان است یا در جعبه فرمان و اهرم بندی فرمان و بعد از اینکه فهمیدیم مسئله در کدام بخش و قطعه است ، با هماهنگی با شما اقدام به انجام تعمیرات لازم میکنیم.

نمایندگی رنو کولیوس

اگر مدتی است که مصرف بنزین خودرو شما از مقدار طبیعی بیشتر شده است ، این موضوع می تواند به دلیل تنظیم نبودن موتور ماشین شما باشد.

نمایندگی رنو کولیوس | تعمیر جلوبندی رنو کولیوس

 

شما می توانید به صورت تلفنی از طریق شماره تلفن های نوشته شده در انتهای همین صفحه ، روز و ساعت دلخواه خودتان را هماهنگ کنید و خودرو خود را برای انجام تنظیم موتور به نمایندگی رنو کولیوس بیاورید.

تیم تخصصی و با تجربه ما قدم به قدم بخش های مختلف موتور مانند فیلتر هوا ، سوزن های انژکتور ، فیلتر بنزین ، پمپ بنزین و … را بررسی میکنند تا بتوانند خیلی سریع مشکل مصرف زیاد سوخت را پیدا کنند.

توصیه های مهم درباره نگهداری از خودرو :

همیشه سعی کنید قبل از شروع فصل زمستان ، خودرو خود را برای بازدید ضد یخ به نمایندگی رنو کولیوس بیاورید.

روغن موتور ، فیلتر روغن و فیلتر هوا را حتما در زمان های مناسب که توسط شرکت سازنده پیشنهاد شده ، تعویض نمایید.

در صورتی که روغن موتور را دیر تر از زمان مناسب خود تعویض کنید به دلیل از دست دادن خواص روغن ، قطعات داخلی موتور ممکن است صدمه ببینند و هزینه های تعمیرات زیادی را برای شما ایجاد کنند.

تعمیر جلوبندی رنو کولیوس

نمایندگی رنو کولیوس

اگر در زمان ترمز گرفتن صدای غیر طبیعی که مانند صدای سایش آهن به آهن می باشد را شنیدید ، این صدا به احتمال زیاد برای تمام شدن لنت های ترمز می باشد.

بهتر است در این وضعیت زیاد با خودرو رانندگی نکنید. زیرا ممکن است باعث خراب شدن دیسک ترمز شود.

مطلب مرتبط با نمایندگی رنو کولیوس

تسمه تایم داستر

در سیستم ترمز مشکل دیگری که معمولا ایجاد می شود ضعیف شدن قدرت ترمز می باشد.

یعنی با فشار دادن پدال ترمز ، قدرت ترمز خودرو به اندازه طبیعی و کافی نیست تا بتواند به خوبی سرعت خودرو را کاهش بدهد.

نمایندگی رنو کولیوس

در این مواقع توصیه ویژه میکنیم که در اولین فرصت ممکن خودرو را به نمایندگی رنو کولیوس بیاورید.

رانندگی با خودرویی که در قسمت ترمز مشکل دارد بسیار خطرناک می باشد.

جمع بندی :

همان طور که توضیح داده شد ما در نمایندگی رنو کولیوس کلیه ی خدمات مربوط به موتور ، تعمیر جلوبندی ، سرویس های دوره ای ، تنظیم موتور ، تعویض قطعات مصرفی مانند لنت ترمز و تسمه های موتور ، تعویض روغن و … را به صورت تخصصی و با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت انجام می دهیم.

برای ارتباط با ما کافی است به انتهای همین صفحه مراجعه کنید تا به آدرس ، نقشه و شماره تلفن های ما دسترسی پیدا کنید.

در صورتی که سوال یا سوال هایی در زمینه هزینه تعمیرات ، قطعات یدکی و … دارید می توانید همین حالا با نمایندگی رنو کولیوس تماس حاصل نمایید.

مسئله ای که در صورت دیر تعویض کردن روغن موتور بوجود می آید ، بعضی اوقات روغن سوزی موتور می باشد.

در این حالت دود آبی رنگ از اگزوز خودرو خارج می شود که ناشی از سوختن روغن در موتور است.

همچنین در این وضعیت سطح روغن موتور به صورت مرتب کم می شود و باید روزانه به مقدار کافی در داخل موتور روغن ریخته شود.

اگر خودرو شما هم دارای روغن سوزی می باشد ، حتما در اولین زمان ممکن به نمایندگی رنو کولیوس به آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه مراجعه نمایید.

تعمیر جلوبندی رنو کولیوس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *