نمایندگی رنو اسکالا

نمایندگی رنو اسکالا در تهران خدمات متنوعی برای خودرو شما ارائه می دهد که از جمله آنها میتوان به تنظیم موتور برای بهتر کار کردن موتور و همچنین کاهش مصرف بنزین ، تعمیرات جلوبندی و سیستم تعلیق ، تعویض روغن موتور به همراه فیلتر هوا و فیلتر روغن ، شستشوی انژکتورها با دستگاه اشاره داشت. برای مراجعه به نمایندگی رنو اسکالا بهتر است ابتدا از طریق شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه با ما تماس حاصل نمایید و روز و ساعتی که مایل هستید خودرو خودتان را به مجموعه ما بیاورید را تنظیم نمایید.

نمایندگی رنو اسکالا

بعضی از افراد در زمان ها و کیلومتر های مشخص شده در دفترچه راهنمای خودرو که باید برای انجام سرویس دوره ای به نمایندگی رنو اسکالا مراجعه کنند ، این کار را انجام نمیدهند و این موضوع یعنی انجام نشدن سرویس های دوره ای به صورت منظم باعث می شود اگر خودروی شما دارای عیب کوچک باشد آن عیب را متوجه نشوید و این موضوع باعث ایجاد شدن عیب های دیگر در بخش های دیگر خودرو شود و اگر در زمانی که عیب جزئی بود آنرا برطرف میکردیم با هزینه ای بسیار کم این موضوع برطرف میشد اما حالا که عیب بزرگتر شده احتمال زیاد نیاز به هزینه بیشتری باشد.

به همین دلیل ما در نمایندگی رنو اسکالا همیشه به مشتریان خودمان توصیه میکنیم که حتما برای بازدید دوره ای و انجام سرویس دوره ای به مجموعه ما که آدرس دقیق آن در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده مراجعه کنید.

در زمان بازدید از قطعات جلوبندی در صورتی که قطعه ای مانند طبق ، کمک فنر و … خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد حتما ما قبل از تعویض قطعه این موضوع را از طریق تماس تلفنی به شما اطلاع میدهیم و در صورت موافقت شما این کار را انجام میدهیم.

نمایندگی رنو اسکالا

همچنین لازم به توضیح است که ما در نمایندگی رنو اسکالا فقط از قطعات اصلی و مورد تایید شرکت سازنده خودرو استفاده میکنیم.

در رابطه با تنظیم موتور یک موضوع مهم شستشوی انژکتورها با دستگاه می باشد که این اقدام می تواند تا اندازه زیادی باعث افزایش راندمان موتور خودرو شما شود و همچنین مصرف بنزین را کاهش میدهد.

زمانی که شما خودروی خود را به نمایندگی رنو اسکالا می آورید ما با بازدید و بررسی کاملی که از قسمت های مختلف خودروی شما انجام میدهیم اگر عیب یا مشکلی در یکی از بخش های خودروی شما وجود داشته باشد و نیاز به انجام تعمیرات یا تعویض قطعه ای باشد ما حتما این موضوع را با شما مطرح میکنیم و در صورت رضایت شما این اقدام را انجام میدهیم.

ما در نمایندگی رنو اسکالا همیشه توصیه میکنیم که در هر بار تعویض روغن موتور حتما فیلتر روغن هم تعویض شود.

 

این موضوع تاثیر بسیار زیادی در افزایش طول عمر موتور خودروی شما دارد.

 

تعویض لنت ترمز

لازم به توضیح است که اگر لنت های ترمز خودروی شما تمام شده است و یا ترمز دستی خودروی شما به درستی عمل نمیکند میتوانید برای تعویض لنت های ترمز چرخ های عقب و جلو و همچنین رگلاژ ترمز دستی به نمایندگی رنو اسکالا که آدرس به صورت دقیق در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید.

عیب دیگری که معمولا در فصل تابستان بیشتر ایجاد میشود خراب شدن پمپ بنزین می باشد. در این حالت معمولا موتور الکتریکی پمپ بنزین نیم سوز می شود و یا به طور کامل از کار می افتد.

چون در این وضعیت دیگر بنزین به انژکتورها نمی رسد طبیعی است که موتور خودرو خاموش شود و هر چقدر استارت هم بزنیم روشن نشود.

اگر خودروی شما هم دچار این عیب شد میتوانید به نمایندگی رنو اسکالا که آدرس آن به صورت دقیق در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

همان طور که اطلاع دارید در صورتی که لنت های ترمز را به موقع تعویض نکنید این موضوع باعث میشود آهن انتهای لنت ها با دیسک ترمز برخورد کند و این وضعیت باعث خراب شدن دیسک های ترمز خودروی شما میشود. بنابراین حتما به شما توصیه میکنیم که برای بازدید از لنت های ترمز به نمایندگی رنو اسکالا که آدرس آن در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

 

تعویض به موقع ضدیخ

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشیم تعویض به موقع ضدیخ می باشد.

یکی از مواردی که تعدادی از مشتریان ما به آن اشاره میکنند این است که در زمان ترمز گرفتن خودرو و فرمان خودرو به یک سمت کشیده میشود.

این موضوع به احتمال زیاد به سیستم ترمز ارتباط دارد و به شما پیشنهاد میکنیم که اگر خودروی شما هم دارای این مشکل می باشد حتما در اولین فرصت ممکن به نمایندگی رنو اسکالا به آدرس نوشته شده در انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

نکته مهم دیگری که در رابطه با نگهداری بهتر از خودرو میتوانیم به آن اشاره داشته باشیم جابجایی لاستیک ها در کیلومترهای مشخص می باشد که این موضوع باعث میشود فرسایش لاستیک ها به صورت یکسان انجام شود چون همان طور که اطلاع دارید لاستیک های جلو خودرو نسبت به لاستیک های عقب بیشتر مصرف می شوند و با دانستن این موضوع بهتر است بعد از مدتی لاستیک های جلو و عقب را جابجا نماییم.

نمایندگی رنو اسکالا

 

اگر مدتی است که احساس میکنید شتاب خودروی شما کم شده است و همچنین مصرف بنزین خودروی شما زیاد شده است این موضوع نشان دهنده این است که موتور خودروی شما به درستی و با راندمان بالا کار نمیکند و نیاز به تنظیم موتور دارد.

شما می توانید برای انجام تنظیم موتور به نمایندگی رنو اسکالا که شماره تلفن ها و آدرس در پایین همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید.

تعمیر جلوبندی رنو تالیسمان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *