تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کپچر

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کپچر بهتر است در زمان ها و کیلومتر های تعیین شده از طرف شرکت سازنده خودرو انجام شود. شما می توانید برای تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کپچر خود به تعمیرگاه تخصصی ما که آدرس آن در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید.

همچنین بهتر است قبل از اینکه به صورت حضوری تشریف بیاورید ، از طریق تماس تلفنی با شماره های نوشته شده در پایین همین صفحه روز و ساعت دلخواه و مورد نظر خودتان را با ما تنظیم بفرمایید تا زمانی که خودروی خود را به تعمیرگاه ما می آورید ، کارهای آن در کمترین زمان ممکن برای شما انجام شود.

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کپچر

متاسفانه خیلی از افراد تعویض به موقع روغن گیربکس را مسئله ای مهم در نظر نمی گیرند و از این موضوع اطلاع ندارند که یکی از مواردی که باعث کاهش عمر مفید گیربکس اتوماتیک می شود این است که با روغنی کار کند که کیفیت و ویژگی های خود را از دست داده است.

روغن در داخل گیربکس اتوماتیک علاوه بر وظیفه کاهش اصطکاک ، وظیفه خنک کردن قطعات داخلی گیربکس و همچنین تمیز کاری را بر عهده دارد.

بنابراین طبیعی است زمانی که تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کپچر به موقع انجام نشود ، برای این بخش از خودرو مشکلات مهم ایجاد بشود.

در مجموعه تخصصی ما تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کپچر به وسیله دستگاه انجام می شود.

البته در صورتی که شما سرویس های دوره ای خودرو را به موقع انجام بدهید دیگر هیچ گونه جای نگرانی وجود ندارد زیرا می توانید تاکید بفرمایید که ما برای شما روغن گیربکس را هم بررسی بکنیم تا در صورتی که نیاز به تعویض داشت با هماهنگی شما کار آنرا انجام بدهیم.

با ضربه تعویض شدن دنده ها

یکی از مشکلاتی که برای گیربکس های اتوماتیک ایجاد می شود ، با ضربه تعویض شدن دنده ها است.

یعنی زمانی که به طور مثال میخواهیم از دنده ۲ به دنده ۳ برویم ، مشاهده می شود که این تعویض دنده توسط گیربکس با مقداری ضربه انجام می شود.

یکی دیگر از مسائلی که برای جعبه دنده های اتوماتیک بوجود می آید با تاخیر تعویض شدن دنده ها است.

در این وضعیت که شاید آن را تجربه کرده باشید ، در زمان تعویض دنده ها مثلا از دنده ۱ به ۲ زمان بیشتری از حالت طبیعی باید منتظر باشیم تا تغییر دنده انجام بشود.

به شما پیشنهاد میکنیم تا در صورتی که سوال یا سوال هایی در رابطه با زمان و یا مقدار هزینه انجام این خدمات دارید همین حالا از طریق تلفن های نوشته شده در انتهای همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کپچر

لازم به توضیح است که ما در مجموعه تخصصی خودمان خدمات دیگری مانند تنظیم موتور ، تعمیر جلوبندی ، تعمیر موتور و … را نیز انجام میدهیم.

کم بودن مقدار روغن در داخل جعبه دنده می تواند به این بخش مهم خودرو آسیب برساند ، بنابراین همواره دقت داشته باشید تا به صورت دوره ای سطح روغن داخل جعبه دنده را کنترل بفرمایید.

لازم به توضیح است که در صورتی که خودروی شما به تنظیم موتور ، شستشوی انژکتور ها ، تعویض لنت های ترمز جلو و عقب ، رگلاژ ترمز دستی ، تعمیرات جلوبندی و … دارد می توانید به تعمیرگاه تخصصی ما مراجعه نمایید.

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کپچر

آدرس تعمیرگاه ما در پایین همین صفحه برای شما نوشته شده است.

در صورتی که برای عیب یابی یا تعمیر هر بخش از خودرو شما نیاز به تعویض قطعه ای باشد ما در مجموعه خودمان فقط از قطعات اصلی و شرکتی که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است استفاده میکنیم.

همان طور که می دانید جعبه دنده اتوماتیک از سه بخش مکانیکی ، هیدرولیکی و الکترونیکی تشکیل شده است که بوجود آمدن عیب در هر کدام از این بخش ها باعث می شود این قسمت از سیستم انتقال قدرت خودرو به درستی کار نکند.

به همین دلیل است که ما همیشه توصیه میکنیم تا در صورتی که کوچکترین صدایی که غیر طبیعی است را شنیدید حتما برای بازدید و بررسی به تعمیرگاه ما مراجعه نمایید.

با این مراجعه سریع امکان دارد مشکل ایجاد شده با هزینه ای بسیار کم درست شود.

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کپچر

اما در صورتی که زمان زیادی از ایجاد شدن خرابی گذشته باشد و بعد شما خودرو را برای انجام تعمیرات به تعمیرگاه ما بیاورید ، آن زمان ممکن است قطعات و بخش های بیشتری آسیب دیده باشند و بنابراین هزینه بیشتری برای تعمیرات لازم باشد.

تسمه تایم داستر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *