تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کولیوس

شما می توانید برای تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کولیوس خود به تعمیرگاه تخصصی رنو به آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه مراجعه نمایید.

همچنین می توانید برای هماهنگی دقیق تر روز و ساعتی که می خواهید خودرو خود را به مجموعه ما بیاورید را از طریق تماس تلفنی با شماره های نوشته شده در انتهای همین صفحه تنظیم نمایید.

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کولیوس

بعضی از عیب هایی که برای گیربکس های اتوماتیک خودروهای رنو ایجاد می شود به علت این است که تعویض روغن گیربکس اتوماتیک را در زمان مورد نیاز انجام نمی دهند.

عیب هایی مانند صدا دادن گیربکس در موقع تعویض دنده ها ، تعویض نشدن به موقع دنده ها با توجه به سرعت و مقدار فشرده شدن پدال گاز توسط راننده و …

توصیه همیشگی ما به شما این است که تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کولیوس را به موقع انجام بدهید تا از هزینه های خراب شدن این بخش بسیار مهم از خودرو جلوگیری شود.

اگر در مورد زمان مناسب تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو کولیوس اطلاعات کافی ندارید هیچ مسئله ای نیست ، شما می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به همراه خودرو به تعمیرگاه تخصصی ما که آدرس به صورت کامل در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید.

زمانی که شما خودروی خود را به مجموعه ما می آورید بعد از پذیرش ، ما بازدید های لازم را از خودروی شما انجام می دهیم و در صورتی که نیاز به تعویض روغن داشته باشد با هماهنگی شما این کار را انجام می دهیم.

استفاده از روغن اصلی که توسط شرکت رنو توصیه شده است

نکته بسیار مهم دیگر در زمینه این خدمات این است که حتما از روغن اصلی که توسط شرکت سازنده خودرو توصیه شده برای خودرو شما استفاده بشود.

زمانی که شما به تعمیرگاه تخصصی رنو ما مراجعه میکنید می توانید این اطمینان را داشته باشید که برای خودروی شما از روغن اصلی و استاندارد استفاده می شود.

اگر خودروی خود را به تازگی و به صورت دست دوم خریداری کرده اید حتما به شما توصیه ویژه داریم که در اولین فرصت ممکن به تعمیرگاه ما تشریف بیاورید تا یک بازدید کلی از قسمت های مختلف خودروی شما داشته باشیم و اگر به انجام سرویس دوره ای و یا تعویض قطعات مصرفی نیاز داشت ما این کار را به صورت تخصصی و ویژه برای شما انجام بدهیم.

تسمه تایم داستر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *