تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو تالیسمان

بسیار مهم و ضروری است تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو تالیسمان به موقع انجام شود. در صورتی که تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو تالیسمان در کیلومتر تعیین شده از سوی شرکت سازنده خودرو تعویض نشود ، این موضوع باعث می شود عمر مفید این قطعه اصلی از خودرو کاهش یابد.

نکته مهم دیگر این است که باید حتما از روغن اصلی برای این کار استفاده شود.

علاوه بر این موضوعات ما تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو تالیسمان را با دستگاه اتوماتیک که از دقت بسیار بالایی برخوردار می باشد انجام میدهیم.

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو تالیسمان

در ادامه این مطلب چند مورد از عیب هایی که در صورت نگهداری نامناسب از جعبه دنده اتوماتیک بوجود می آید را برای شما توضیح داده ایم.

در هنگام حرکت و سبقت گرفتن ، زمانی که راننده پدال گاز را فشار میدهد و موتور خودرو قدرت زیادی را تولید میکند ، گیربکس اتوماتیک با تاخیر دنده را تعویض میکند.

موقع تعویض دنده ها احساس ضربه می شود.

بعضی اوقات در بعضی از دنده ها تعویض انجام نمی شود.

این ها فقط نمونه هایی هستند که در بعضی اوقات علت آنها نگهداری نامناسب و انجام نشدن به موقع سرویس های دوره ای خودرو می باشد.

زمانی که تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو تالیسمان توسط دستگاه مخصوص این کار انجام می شود ، شما می توانید مطمئن باشید که روغن کثیف قبلی که در داخل بخش های مختلف گیربکس بوده است به طور کامل تخلیه شده و با روغن جدید و با کیفیت جایگزین می شود.

لازم به توضیح است که ما در مجموعه تخصصی خودمان خدمات دیگری مانند تعمیر جلوبندی ، تعمیر موتور ، انجام سرویس های دوره ای ، تعویض واشر سرسیلندر ، تعویض لنت ترمز چرخ های جلو و عقب ، شستشوی انژکتورها با دستگاه و … را نیز انجام میدهیم.

زمانی که شما خودروی خودتان را برای سرویس ، تعمیرات و یا تعویض قطعه ای به تعمیرگاه ما می آورید ، ما ابتدا خودرو شما را پذیرش میکنیم و از شما میخواهیم تا عیب ها یا مشکلات خودرو را توضیح بدهید تا ما هر چه سریع تر برای انجام کار بر روی خودرو شما دست به کار شویم.

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو تالیسمان

البته باید این نکته مهم را ذکر کنیم که قبل از انجام هر گونه تعمیرات یا عیب یابی ، حتما هزینه تعمیرات و قطعاتی که نیاز به تعویض دارند را به شما از طریق تماس تلفنی اطلاع میدهیم و تنها در صورت رضایت و تایید شما کار تعمیرات را بر روی خودرو شما انجام میدهیم.

از دنده پارک خارج نشدن ، یکی از عیب هایی است که برای خودروهای دارای جعبه دنده اتوماتیک ایجاد می شود.

همان طور که می دانید جعبه دنده های هوشمند از سه بخش مکانیکی ، هیدرولیک و الکترونیکی تشکیل شده اند.

ایجاد مشکل در هر کدام از این بخش ها می تواند باعث این شود که بخش انتقال قدرت خودرو به درستی کار نکند.

تماس با ما

برای دریافت پاسخ سوالات خود در مورد توضیحاتی که در این مطلب ارائه شد می توانید از شماره تلفن های نوشته شده در انتهای همین صفحه استفاده نمایید و یا در صورتی که تمایل دارید این خدمات را برای خودروی شما به صورت تخصصی انجام بدهیم ، می توانید به همراه خودروی خود به محل تعمیرگاه ما که آدرس دقیق آن در پایین همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید.

البته پیشنهاد میکنیم قبل از اینکه به صورت حضوری تشریف بیاورید ، از طریق تماس تلفنی روز و ساعت دلخواه خودتان را تنظیم نمایید تا موقعی که به مجموعه ما مراجعه میکنید در کمترین زمان ممکن خودروی شما پذیرش شود و کار عیب یابی و یا سرویس های دوره ای آن سریع تر انجام شود.

تسمه تایم داستر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *