تعمیرگاه مجاز رنو

در تعمیرگاه مجاز رنو انواع خدمات تخصصی مانند تعمیر موتور ، تعمیر گیربکس اتوماتیک ، تعویض روغن گیربکس اتوماتیک با دستگاه ، بازدید و سرویس دوره ای ، تنظیم موتور و شستشوی انژکتورها با دستگاه ، دیاگ ، تعویض لنت چرخ های جلو و عقب ، تعمیر جلوبندی و در صورت نیاز تعویض قطعات جلوبندی مانند طبق ، کمک فنر ، میل موجگیر ، تعویض واشر سرسیلندر ، تعویض روغن موتور به همراه فیلتر روغن و فیلتر هوا برای انواع خودروهای رنو مانند رنو سیمبل ، داستر ، ساندرو ، ال ۹۰ یا همان تندر نود ، مگان و … انجام می شود.

برای مراجعه به تعمیرگاه مجاز رنو می توانید همین حالا با مراجعه به پایین همین صفحه با شماره تلفن های نوشته شده تماس حاصل نمایید و در زمان مناسب خودروی خود را برای عیب یابی ، سرویس دوره ای و یا انجام تعمیرات تخصصی به تعمیرگاه مجاز رنو بیاورید.

تعمیرگاه مجاز رنو

لازم به توضیح است که ما در تعمیرگاه مجاز رنو در صورتی که خودروی شما به قطعات یدکی نیاز داشته باشد فقط از قطعات اصلی و شرکتی استفاده میکنیم.

به شما توصیه میکنیم برای اینکه بهتر از خودروی خود استفاده کنید و هزینه های تعمیرات و عیب یابی را کاهش دهید به صورت منظم به تعمیرگاه مجاز رنو مراجعه کنید تا سرویس های دوره ای خودرو شما انجام شود.

در سرویس های دوره ای تمام قسمت های مهم و اصلی خودرو مانند روغن موتور و فیلتر ها ، روغن گیربکس اتوماتیک و فیلتر آن ، لنت ترمز چرخ های جلو و عقب ، قطعات جلوبندی و سیستم تعلیق جلو و عقب ، فیلتر بنزین ، مایع خنک کننده رادیاتور از نظر مقدار کافی بودن و درصد لازم ضد یخ ، سیستم کولر و بخاری و … بررسی و کنترل می شود.

تعدادی از خدمات تعمیرات که در تعمیرگاه مجاز رنو انجام می شود :

  • تنظیم موتور مگان
  • تعمیر موتور ال ۹۰ یا همان تندر نود
  • تعویض روغن موتور ساندرو ، داستر ، ال نود ، رنو سیمبل ، مگان و …
  • تعمیر گیربکس اتوماتیک ال۹۰ ، ساندرو ، رنو سیمبل ، مگان و …
  • تعویض فیلتر بنزین برای تندر ۹۰ ، مگان ، داستر ، رنو سیمبل ، ساندرو و …
  • تعویض تسمه تایم و …

همان طور که اطلاع دارید انجام تنظیم موتور به صورت دوره ای و منظم باعث می شود موتور خودروی شما عملکرد بهتری داشته باشد و مصرف بنزین هم کاهش پیدا کند.

تعمیرگاه مجاز رنو

در تعمیرگاه مجاز رنو تعویض و یا در صورت امکان تعمیر هیدرولیک فرمان ال ۹۰ ، ساندرو هم به صورت تخصصی انجام می شود.

بنابراین در صورتی که احساس میکنید فرمان خودروی شما سفت شده است می توانید با ما در ارتباط باشید.

تسمه تایم داستر

تعمیر گیربکس اتوماتیک

مواردی مانند تعویض دنده با ضربه ، کم شدن قدرت و شتاب خودرو به خصوص در سربالایی ها و … از جمله رایج ترین مسائلی هستند که برای گیربکس های اتوماتیک به وجود می آیند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *