تعمیرگاه رنو کپچر | تعمیرگاه تخصصی رنو کپچر | تعمیرگاه کپچر

تعمیرگاه رنو کپچر | تعمیرگاه تخصصی رنو کپچر | تعمیرگاه کپچر انواع خدمات عیب یابی ، تنظیم موتور ، شستشوی انژکتورها با دستگاه ، تعویض واشر سرسیلندر ، بازدید و در صورت لزوم تعویض لنت های ترمز ، رگلاژ ترمز دستی ، تعویض روغن موتور و فیلتر ها ، تعمیر جلوبندی و … را به شما ارائه می دهد. برای ارتباط با تعمیرگاه رنو کپچر می توانید همین حالا با مراجعه به پایین همین صفحه از تلفن های تماس و همچنین آدرس ما مطلع شوید.

تعمیرگاه رنو کپچر | تعمیرگاه تخصصی رنو کپچر | تعمیرگاه کپچر

یکی از بیشترین عیب هایی که افراد برای برطرف کردن آن به ما مراجعه می کنند ، خراب شدن یا سوختن پمپ بنزین برقی می باشد.

همان طور که اطلاع دارید پمپ بنزین وظیفه دارد تا سوخت را از باک به موتور برساند.

در زمانی که این پمپ از کار می افتد طبیعی است که موتور خودرو خاموش شود.

تعمیرگاه رنو کپچر

البته میتوان گفت که نیم سوز شدن پمپ بنزین برقی بیشتر در فصل تابستان که هوا بسیار گرم می باشد اتفاق می افتد.

یکی دیگر از قسمت های موتور که باعث می شود خودرو دیگر قادر به ادامه حرکت نباشد ، ایجاد مشکل در مدارهای الکتریکی می باشد.

در این وضعیت هم موتور خودرو ناگهان خاموش می شود.

به همین دلیل است که تعمیرگاه رنو کپچر همیشه به شما توصیه میکند که سرویس های دوره ای خودروی خود را در زمان مناسب که از سوی شرکت سازنده تعیین شده ، انجام بدهید.

مجموعه ما در تهران از افراد بسیار حرفه ای و با تجربه تشکیل شده است که می توانند با دیدن خودروی شما و انجام تست هایی ، به سرعت عیب خودروی شما را متوجه بشوند.

در صورتی که احساس میکنید مصرف بنزین خودروی شما به صورت غیر طبیعی زیاد شده است ، می توانید در اولین فرصت ممکن به تعمیرگاه رنو کپچر که آدرس و اطلاعات تماس آن به صورت دقیق و کامل در پایین همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید.

تعمیرگاه رنو کپچر | تعمیرگاه تخصصی رنو کپچر | تعمیرگاه کپچر

با مراجعه شما به تعمیرگاه رنو کپچر ، ما تمام قسمت های خودروی شما که مربوط به موتور ، تنظیم موتور ، شستشوی انژکتورها و … می باشد را بررسی میکنیم تا متوجه بشویم عیب در کدام بخش از سیستم سوخت رسانی خودروی شما می باشد.

تعمیرگاه رنو کپچر

 

یکی دیگر از مواردی که در مورد بد کار کردن موتور بسیار رایج می باشد ، خام سوزی و همچنین با لرزش کار کردن موتور می باشد.

زمانی که خودروی شما دچار خام سوزی بشود ، مهم ترین نشانه آن این است که از اگزوز بوی بنزین به بیرون می آید.

اگر خودروی شما این مشکل یا مسائلی مانند این موارد که توضیح داده شد را دارد ، می توانید به راحتی به تعمیرگاه رنو کپچر به آدرسی که در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است مراجعه نمایید.

البته به شما پیشنهاد میکنیم برای اینکه در کوتاه ترین زمان ممکن کار خودرو شما انجام شود ، قبل از اینکه به صورت حضوری تشریف بیاورید بهتر است که روز و ساعت مورد نظر خود را تنظیم نمایید.

در هر بار تعویض روغن موتور در تعمیرگاه رنو کپچر بهتر است فیلتر روغن و فیلتر هوا هم تعویض شود.

در صورتی که در زمان تعویض روغن موتور ، فیلتر تعویض نشود ، ممکن است به دلیل کثیف بودن فیلتر ، روغن با فشار و مقدار کافی به موتور نرسد و این موضوع باعث یاتاقان زدن یا روغن سوزی موتور خودروی شما شود.

سرویس های دوره ای خودرو

در سرویس های دوره ای که در تعمیرگاه کپچر انجام می شود ، در کنار موارد مهمی که بازدید می شوند ، فیلتر بنزین هم اهمیت بالایی دارد.

 

در صورتی که فیلتر بنزین بیش از اندازه کثیف شده باشد ، مانع عبور بنزین به مقدار کافی می شود و این موضوع ابتدا باعث می شود تا بنزین به اندازه لازم به موتور نرسد و در مرحله دوم کثیف بودن فیلتر بنزین باعث می شود به پمپ بنزین برقی فشار زیادی وارد شود تا بتواند بنزین را از فیلتر بنزین عبور بدهد.

تعمیرگاه رنو کپچر

ممکن است خودروی شما نیاز به عیب یابی با دستگاه دیاگ داشته باشد.

ما در تعمیرگاه کپچر ، دیاگ مخصوص به خودروی شما را در اختیار داریم و می توانیم با استفاده از آن خطاها و مشکلات خودرو شما را شناسایی و برطرف نماییم.

مهم نیست که شما در کدام منطقه از تهران هستید ، برای آمدن به مجموعه ما می توانید از نقشه و آدرس موجود در پایین همین صفحه استفاده کنید.

تسمه تایم داستر

تعمیرات و سرویس جعبه فرمان نیز یکی از خدمات ویژه ما می باشد.

در صورتی که احساس میکنید از جعبه فرمان خودروی شما صداهای غیر طبیعی شنیده می شود و یا روغن ریزی از قسمت جعبه فرمان دارید ، می توانید به تعمیرگاه رنو کپچر مراجعه نمایید.

لازم به توضیح است در صورتی که برای عیب یابی خودروی شما نیاز به استفاده از قطعات یدکی باشد ، ما فقط از قطعات اصلی و شرکتی که دارای کیفیت بسیار بالایی هستند استفاده میکنیم.

خراب شدن دیسک های ترمز جلو باعث لرزیدن فرمان در زمان ترمز گرفتن می شود.

یکی از مشکلاتی که در سیستم ترمز بوجود می آید خراب شدن دیسک های ترمز به علت های مختلف است.

معیوب شدن دیسک های ترمز علاوه بر اینکه باعث لرزیدن فرمان می شود ، باعث خوردگی بیش از اندازه لنت های ترمز هم می شود.

تعمیرگاه رنو کپچر

بنابراین به شما توصیه میکنیم در صورتی که فکر میکنید دیسک های ترمز یا لنت های خودرو شما نیاز به تعویض دارند حتما در اولین فرصت ممکن به تعمیرگاه رنو کپچر به آدرس نوشته شده در انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

سطح روغن ترمز نیز باید به صورت دوره ای کنترل شود تا در صورتی که مقدار آن از حد مجاز کمتر شده بود ، مقداری روغن ترمز استاندارد به آن اضافه کنیم.

برای مراجعه به تعمیرگاه تخصصی رنو کپچر می توانید از تلفن ها و آدرس های نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده کنید.

لازم به توضیح است در صورتی که به صورت غیر طبیعی سطح روغن ترمز خودرو شما کاهش می یابد این موضوع به احتمال زیاد می تواند به دلیل وجود نشتی روغن در مدار روغن ترمز خودروی شما باشد که موضوعی بسیار مهم و البته خطرناک است.

اگر خودروی شما در چنین حالتی بود حتما با ما تماس بگیرید و به تعمیرگاه رنو کپچر که آدرس آن در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *