تعمیرگاه رنو کولیوس

تعمیرگاه رنو کولیوس | تعمیرگاه تخصصی رنو کولیوس | تعمیرگاه کولیوس با تیم متخصص و حرفه ای خود در تهران آماده ارائه خدمات عیب یابی موتور ، جلوبندی ، سرویس های دوره ای شامل تعویض روغن ها و فیلتر ها ، بازدید تسمه های موتور ، کنترل سطح ضد یخ مدار خنک کاری موتور ، تعویض لنت های ترمز ، تنظیم موتور و شستشوی سوزن های انژکتور و … به شما می باشد. برای ارتباط با تعمیرگاه رنو کولیوس می توانید همین حالا با استفاده از اطلاعات تماس نوشته شده در پایین همین صفحه که شامل آدرس و تلفن های تماس می باشد اقدام نمایید.

به شما توصیه میکنیم حتما برای انجام سرویس های دوره ای در زمان مناسب خود به مجموعه ما تشریف بیاورید.

تعمیرگاه رنو کولیوس | تعمیرگاه تخصصی رنو کولیوس | تعمیرگاه کولیوس

در صورتی که همیشه برای انجام سرویس های دوره ای در کیلومتر های تعیین شده از سوی شرکت سازنده که در دفترچه خودروی شما نوشته شده است به تعمیرگاه رنو کولیوس مراجعه نمایید با این کار می توانید از هزینه های زیاد ناشی از انجام نشدن به موقع تعمیرات خودرو جلوگیری نمایید.

تعویض روغن موتور به همراه فیلتر هوا و فیلتر روغن یکی از مواردی است که در هر بار سرویس دوره ای انجام می شود.

البته بعضی اوقات ممکن است فیلتر هوا خودرو شما تمیز باشد و نیاز به تعویض نداشته باشد.

بازدید و کنترل مقدار درصد باقی مانده لنت های ترمز جلو و عقب خودروی شما نیز یکی دیگر از خدمات تعمیرگاه رنو کولیوس می باشد.

پیشنهاد میکنیم قبل از مراجعه حضوری از طریق تماس تلفنی ، روز و ساعت مورد نظر خودتان را با ما تنظیم نمایید تا در زمان مراجعه شما به مجموعه ما ، در کمترین زمان ممکن کارهای لازم برای خودروی شما انجام شود.

در صورتی که درباره هزینه و قیمت قطعات و یا خدمات سوال دارید نیز می توانید همین حالا با ما تماس حاصل نمایید.

لازم به توضیح است که تلفن های تعمیرگاه رنو کولیوس در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است.

تعمیرگاه رنو کولیوس | تعمیرگاه تخصصی رنو کولیوس | تعمیرگاه کولیوس

یکی از قطعات جلوبندی که معمولا بیشتر از بخش های دیگر سیستم تعلیق دچار عیب می شود ، کمک فنر ها هستند.

خراب شدن کمک فنر ها معمولا خودش را با نوسان بیش از اندازه خودرو بعد از عبور از دست اندازها نشان می دهد.

مورد دیگری که خراب شدن آن باعث می شود خودرو در میان راه یا جاده خاموش شود و دیگر توان حرکت کردن نداشته باشد ، پمپ بنزین برقی می باشد.

تعمیرگاه کولیوس

تعمیرگاه رنو کولیوس | تعمیرگاه تخصصی رنو کولیوس | تعمیرگاه کولیوس

معمولا توصیه می شود اجازه ندهید تا حد امکان باک بنزین خیلی خالی شود ، به اندازه ای که هشدار کم بودن بنزین در صفحه پشت آمپر روشن شود.

دلیل این موضوع این است که زمانی که بنزین در باک خودروی شما کم باشد ، موتور الکتریکی پمپ بنزین برقی دیگر با بنزین در تماس نخواهد بود و این موضوع باعث عدم خنک کاری موتور الکتریکی می شود.

برای ارتباط با تعمیرگاه رنو کولیوس همین حالا می توانید از شماره تلفن ها و آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

البته این به آن صورت نیست که بلافاصله بعد از کم شدن بنزین در باک ، پمپ بنزین بسوزد و از کار بیفتد.

اما توصیه می شود این موضوع را تا حد امکان رعایت کنیم.

با این حال اگر پمپ برقی بنزین خودروی شما دچار مشکل شد ، می توانید برای تعمیر یا تعویض آن به تعمیرگاه رنو کولیوس ما در تهران که آدرس آن در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه بفرمایید.

نکته مهم :

خیلی از افرادی که خودروی رنو کولیوس دارند وقتی به مجموعه تخصصی ما در تهران مراجعه میکنند درباره زمان تعویض تسمه تایم سوال می پرسند ، توجه بفرمایید که این خودرو دارای تسمه تایم نمی باشد.

مسئله ی بسیار مهم دیگر درباره زمان تعویض لنت های ترمز می باشد.

تعمیرگاه رنو کولیوس به شما پیشنهاد میکند همیشه در زمان مناسب اقدام به تعویض لنت های ترمز نمایید.

دلیل این تاکید این موضوع آن است که در صورتی که لنت ترمز خودروی شما به اتمام برسد و همچنان به رانندگی با خودرو خود ادامه بدهید ، این اقدام می تواند باعث خراب شدن دیسک های ترمز شود که تعویض دیسک های ترمز هم هزینه ی اضافی برای شما ایجاد خواهد کرد.

برای کاهش مصرف سوخت یکی از کارهایی که بسیار تاثیر گذار است ، تنظیم موتور و شستشوی انژکتور ها می باشد.

برای انجام تنظیم موتور تخصصی در تعمیرگاه رنو کولیوس همین امروز اقدام نمایید.

تعمیرگاه رنو کولیوس

تلفن های تماس و آدرس ما در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است.

تسمه تایم داستر

در مراحل انجام تنظیم موتور ، فیلتر بنزین که وظیفه جدا کردن ناخالصی های داخل بنزین را قبل از ورود به موتور بر عهده دارد ، مورد کنترل و بررسی قرار می گیرد تا اگر زمان تعویض آن فرا رسیده است ، با هماهنگی با شما آن را تعویض نماییم.

نکته مهم دیگر این است که ما در تعمیرگاه رنو کولیوس در صورتی که برای انجام تعمیرات و عیب یابی خودروی شما نیاز به استفاده از قطعات یدکی باشد ، فقط از قطعات اصلی و شرکتی که مورد تایید شرکت سازنده خودرو می باشد ، استفاده میکنیم.

جمع بندی :

همان طور که توضیح داده شد در تعمیرگاه تخصصی رنو کولیوس به صورت تخصصی انواع خدمات برای خودروی شما ارائه می شود.

برای مراجعه حضوری می توانید از آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

انجام سرویس دوره ای به صورت منظم و به موقع در تعمیرگاه رنو کولیوس می تواند هزینه های تعمیرات و عیب یابی را بسیار کاهش دهد.

تعویض روغن موتور مطابق با کیلومتر های تعیین شده از سوی شرکت سازنده که در دفترچه ی راهنمای خودروی شما به آن اشاره شده است می تواند نقش بسیار زیاد و موثری در افزایش طول عمر موتور خودروی شما داشته باشد.

در صورتی که در سیستم تعلیق جلو و یا عقب خودرو شما مشکلی وجود دارد می توانید برای رفع آن به تعمیرگاه رنو کولیوس در تهران که آدرس دقیق آن در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه نمایید.

در صورتی که نیاز به استفاده از قطعات یدکی برای خودرو شما باشد ما فقط از قطعات اصلی و مورد تایید شرکت سازنده خودرو استفاده میکنیم.

بنابراین اگر در هر قسمت از خودروی خود مانند ترمز دستی و … مشکلی مشاهده کردید حتما با ما در ارتباط باشید.

تعمیرگاه کولیوس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *