تعمیرگاه رنو سفران

تعمیرگاه رنو سفران | تعمیرگاه تخصصی رنو سفران | تعمیرگاه سفران با بهره گیری از ابزار های تخصصی و همچنین استفاده از تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده آمادگی انجام کلیه خدمات عیب یابی ، تعمیر جلوبندی ، بازدید و سرویس دوره ای و … را برای خودرو شما دارد. شما می توانید با استفاده از آدرس نوشته شده در پایین همین صفحه و همچنین هماهنگی تلفنی ، در زمان دلخواه و مورد نظر خود که از قبل تنظیم کرده اید به تعمیرگاه رنو سفران مراجعه نمایید.

از مهم ترین خدمات ما میتوان به تعمیرات اساسی موتور و همچنین تعویض واشر سرسیلندر اشاره کرد.

تعویض روغن در زمان های مناسب خود نیز یکی دیگر از مواردی است که افراد هر روزه برای آن به مجموعه ما مراجعه می کنند.

تعمیرگاه رنو سفران | تعمیرگاه تخصصی رنو سفران | تعمیرگاه سفران

خیلی از مواقع عیب هایی برای خودرو ایجاد می شود که بهتر است در آن زمان دیگر خودرو را حرکت ندهیم و فقط با استفاده از خودروبر آن را برای انجام تعمیرات جابجا کنیم.

یکی از این موارد ایجاد مشکل در گیربکس اتوماتیک می باشد و معمولا افراد برای برطرف کردن این عیب به تعمیرگاه رنو سفران مراجعه میکنند.

البته ممکن است مشکلی که برای گیربکس اتوماتیک خودرو شما ایجاد شده مانع حرکت خودرو شما هم بشود.

بنابراین یک توصیه مهم ما به شما این است که خطاهای گیربکس و موتور خودرو خود را که در پشت آمپر نشان داده می شوند را بسیار جدی بگیرید.

اگر به صورت منظم در زمان های مشخص برای انجام تنظیم موتور و سرویس دوره ای به تعمیرگاه رنو سفران مراجعه کنید ، ما این اطمینان را به شما می دهیم که عملکرد خودرو شما در بهترین حالت ممکن و با بالاترین راندمان باشد.

همچنین این موضوع باعث می شود تا مصرف سوخت خودرو شما کم شود.

تعمیرگاه رنو سفران | تعمیرگاه تخصصی رنو سفران | تعمیرگاه سفران

در تنظیم موتور که در تعمیرگاه رنو سفران انجام می شود در صورت نیاز ، سوزن های انژکتور ها با دستگاه مخصوص شستشو می شوند و همچنین اگر زمان تعویض فیلتر بنزین رسیده باشد ، آن هم تعویض می شود.

اگر خودروی خود را به صورت دست دوم خریداری کرده اید به احتمال زیاد از زمان آخرین سرویس انجام شده برای خودرو با خبر نیستید.

"تعمیرگاه

هیچ مسئله ای نیست ، شما می توانید به همراه خودرو خود در اولین فرصت به تعمیرگاه رنو سفران به آدرس نوشته شده در انتهای همین صفحه مراجعه کنید تا ما طی بازدیدی که از ماشین شما به عمل می آوریم به شما توضیح بدهیم که چه خدماتی برای خودرو شما لازم است.

درباره رنو سفران بیشتر بدانید

گیربکس اتوماتیک این خودرو از نوع ۶ سرعته و تیپترونیک می باشد.

یکی از سوال هایی که افراد از ما در تعمیرگاه رنو سفران می پرسند این است که زمان تعویض روغن موتور چه موقع است؟

ما برای پاسخ به این سوال بسیار مهم توصیه میکنیم که به دفترچه خودرو خود که توسط شرکت سازنده ارائه شده است مراجعه نمایید.

برای تماس با تعمیرگاه رنو سفران در تهران می توانید از شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

اما نکته مهم در تعویض روغن به موقع این است که حتما در هر بار تعویض روغن موتور ، فیلتر روغن هم تعویض شود.

معمولا فیلتر هوا هم به اندازه ای کثیف شده است که بهتر است برای جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل موتور آن را هم تعویض نماییم.

تعمیرگاه رنو سفران

درباره سیستم تعلیق در جلو و عقب خودرو باید اهمیت سالم بودن کمک فنر ها را در نظر گرفت.

در صورتی که عملکرد کمک فنر ها که وظیفه آنها خنثی کردن نوسانات فنرها در زمان عبور از پستی و بلندی های سطح جاده می باشد ، دچار اختلال شود ، آن زمان خودرو پایداری لازم را نخواهد داشت.

لازم به توضیح است که شما می توانید برای برطرف کردن عیب ها و مشکلات جلوبندی خودرو خود به تعمیرگاه رنو سفران به آدرس نوشته شده در انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

خراب شدن یا به اصطلاح سوختن پمپ بنزین برقی باعث می شود تا موتور خاموش شود و دیگر نتوانیم با خودرو به مسیر خود ادامه بدهیم.

تعمیرگاه رنو سفران | تعمیر جلوبندی رنو سفران

یک پیشنهاد بسیار ساده و آسان برای افزایش عمر پمپ بنزین این است که سعی کنیم هیچ موقع اجازه ندهیم که باک خودرو به نزدیک خالی شدن برسد.

زیرا در این حالت پمپ بنزین برقی دیگر در بنزین شناور نیست و بنابراین از خنک شوندگی قبل که از طریق تماس با بنزین ایجاد میشد استفاده نمی شود.

تعمیرگاه تخصصی رنو سفران

تسمه تایم داستر

در این وضعیت موتور الکتریکی پمپ بنزین بیش از اندازه داغ می شود و ممکن است گرمای بیش از اندازه باعث نیم سوز شدن پمپ بنزین شود.

زمانی که موتور الکتریکی پمپ بنزین نیم سوز شود ، دیگر نمی تواند فشار لازم را برای انتقال بنزین به سیستم سوخت رسانی ایجاد نماید.

تعمیر جلوبندی رنو سفران

و در این وضعیت یا موتور خودرو خاموش می شود و یا اینکه به اصطلاح بد کار میکند.

اگر ماشین شما دچار چنین عیب هایی شد حتما به تعمیرگاه رنو سفران ما مراجعه نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن این مشکل را برای شما برطرف نماییم.

در سرویس های دوره ای که ما در تعمیرگاه سفران انجام می دهیم ، مقدار درصد لنت ترمز های چرخ های جلو و عقب ، سطح آب و ضدیخ رادیاتور ، مقدار و کیفیت روغن ترمز ، شمع های موتور ، جعبه فرمان ، فرمان برقی یا فرمان هیدرولیک و … را به صورت کامل و تخصصی بررسی و کنترل میکنیم.

در صورتی که نیاز به قطعه ای یدکی باشد ، اول اینکه ما فقط از قطعات یدکی اصلی و شرکتی استفاده میکنیم و دوم آنکه قبل از تعویض هر قطعه ای ، از طریق تماس تلفنی با شما هماهنگی های لازم را انجام می دهیم.

تعمیر جلوبندی رنو سفران

با توجه به توضیحات ارائه شده ما در تعمیرگاه رنو سفران انواع خدمات بازدید ، سرویس دوره ای و تعمیرات را برای تمام بخش های خودرو انجام می دهیم.

و همان طور که می دانید از موارد مهم که باید به آنها توجه زیادی شود میتوان به زمان تعویض روغن موتور به همراه فیلتر روغن و فیلتر هوای موتور ، لنت های ترمز چرخ های جلو و عقب ، جلوبندی و سیستم تعلیق جلو و عقب خودرو اشاره داشت.

در صورتی که خودروی شما در هر کدام از بخش های بالا دارای عیب یا مشکلی می باشد ، می توانید همین حالا با شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه با تعمیرگاه رنو سفران تماس حاصل نمایید.

تعمیر جلوبندی رنو سفران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *