تعمیرگاه رنو تالیسمان

تعمیرگاه رنو تالیسمان | تعمیرگاه تخصصی رنو تالیسمان | تعمیرگاه تالیسمان آماده است تا با تیم حرفه ای و دوره دیده خود خدمات تعمیر موتور ، تعویض روغن موتور ، تعمیر گیربکس اتوماتیک ، تنظیم موتور ، تعمیر جلوبندی ، سرویس دوره ای و … را برای خودرو شما انجام دهد. برای ارتباط با تعمیرگاه رنو تالیسمان می توانید از آدرس و شماره تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه استفاده نمایید.

تعمیرگاه رنو تالیسمان | تعمیرگاه تخصصی رنو تالیسمان | تعمیرگاه تالیسمان | تعمیر جلوبندی

یکی از مواردی که به صورت کامل و در زمان های منظم باید انجام شود ، سرویس دوره ای می باشد.

از مواردی که در سرویس های دوره ای در تعمیرگاه رنو تالیسمان مورد تست و بررسی قرار می گیرند میتوان به بازدید روغن موتور ، بازدید مقدار ضد یخ مدار خنک کاری ، کنترل ظاهری وضعیت شمع های موتور ، جعبه فرمان ، کنترل مقدار درصد لنت های ترمز جلو و عقب ، بازدید ترمز دستی و در صورت لزوم رگلاژ ترمز دستی ، بازدید سلامت قطعات جلوبندی مانند کمک فنر ها و طبق های جلو و … اشاره داشت.

تعمیرگاه رنو تالیسمان به شما این تضمین را می دهد که در صورتی که برای خودروی شما نیاز به استفاده از قطعات یدکی باشد ، فقط از قطعات اصلی و شرکتی که مورد تایید شرکت سازنده است استفاده نماید.

شما می توانید برای تنظیم روز و ساعت مورد نظر خود برای مراجعه به تعمیرگاه تخصصی تالیسمان همین حالا با شماره تلفن های نوشته شده در انتهای همین صفحه تماس حاصل نمایید.

همچنین در صورتی که درباره حدود هزینه های خدمات عیب یابی ، سرویس و تعمیرات سوال دارید هم می توانید با ما در ارتباط باشید.

تعمیرگاه رنو تالیسمان | تعمیر جلوبندی رنو تالیسمان

همیشه توصیه می شود تا در کیلومتر های تعیین شده از سوی شرکت سازنده تسمه های موتور را تعویض کنید.

البته ممکن است الان که شما در حال خواندن این مطلب هستید ، خودروی خود را به صورت دست دوم خریداری کرده باشید و از این موضوع که آخرین بار چه زمانی تسمه های موتور خودرو شما تعویض شده ، اطلاع نداشته باشید.

تعمیرگاه رنو تالیسمان | تعمیرگاه تخصصی رنو تالیسمان | تعمیرگاه تالیسمان

در این وضعیت پیشنهاد ما به شما این است که در اولین فرصت ممکن به تعمیرگاه رنو تالیسمان ما تشریف بیاورید تا ما برای شما تسمه های دینام و … را بازدید کنیم و در صورتی که به تعویض نیاز داشت این مورد را برای شما به انجام برسانیم.

تعویض روغن موتور به موقع چه تاثیری در افزایش طول عمر قطعات داخلی موتور دارد؟

این سوالی است که همه روزه افراد مختلف که به تعمیرگاه تالیسمان مراجعه میکنند از ما می پرسند.

توجه داشته باشید که پاسخ این سوال بسیار مشخص و واضح است.

زمانی که شما به صورت دوره ای و منظم تعویض روغن موتور به همراه فیلتر هوا و فیلتر روغن را انجام دهید ، این موضوع به اندازه بسیار زیادی باعث افزایش عمر قطعات اصلی موتور خودرو شما می شود.

تعمیرگاه رنو تالیسمان | تعمیرگاه تخصصی رنو تالیسمان | تعمیرگاه تالیسمان

اما در صورتی که تعویض روغن را دیر تر از زمان مناسب آن انجام بدهید ، به دلیل آنکه روغن بعد از مدتی کارکرد خاصیت ها و ویژگی های مهم خود را از دست می دهد ، این موضوع باعث می شود تا روغن نتواند به صورت کامل از موتور خودرو شما در برابر اصطکاک و حرارت بالا محافظت کند.

و بعد از مدتی موتور خودرو دچار عیب هایی مانند روغن سوزی و … می شود.

که در این حالت دود آبی که ناشی از سوخته شدن روغن در موتور است از اگزوز خارج می شود و در وضعیت حتما باید به تعمیرگاه رنو تالیسمان مراجعه نمایید.

تعمیر جلوبندی رنو تالیسمان

در تعمیرگاه تالیسمان در صورتی که نیاز به عیب یابی با دستگاه دیاگ باشد ، ما به دلیل اینکه دیاگ اصلی رنو را دارا می باشیم ، می توانیم این کار را برای شما انجام بدهیم.

شستشوی انژکتور ها نیز با دستگاه باعث بهتر کار کردن موتور خودرو می شود.

تعمیر جلوبندی رنو تالیسمان

نکته مهم :

با اینکه بنزین وارد شده به داخل سوزن های انژکتور ، از فیلتر بنزین عبور می کند ، اما باز هم دارای ذرات ریز می باشد که ممکن است بعد از مدتی باعث بسته شدن سوراخ های انژکتور ها بشود.

در تعمیرگاه تخصصی رنو تالیسمان در زمان بازدید از موتور خودرو  ، تسمه های دینام و کولر هم بررسی می شوند تا در صورت لزوم ، این تسمه ها هم تعویض بشوند.

یکی از مواردی که باعث می شود دیسک های ترمز آسیب ببینند این است که لنت های ترمز به موقع تعویض نشوند.

در صورتی که لنت ها به مقدار زیادی مصرف شده باشند معمولا به آهن می رسند و برخورد این آهن با دیسک ترمز می تواند باعث ایجاد سایش بیش از اندازه بر روی دیسک ترمز شود.

آدرس تعمیرگاه رنو تالیسمان در انتهای همین صفحه برای شما نوشته شده است.

که این موضوع معمولا با ایجاد صدای نامناسب در موقع ترمز گرفتن خودش را نشان می دهد.

تعمیر جلوبندی رنو تالیسمان

تسمه تایم داستر

جمع بندی :

همان طور که توضیح داده شد ما در تعمیرگاه رنو تالیسمان ، تمامی خدمات سرویس ، بازدید ، عیب یابی و تعمیرات قسمت های مختلف خودرو شما را انجام می دهیم.

از موارد مهم که باید به آنها توجه ویژه ای شود به تعویض روغن موتور به همراه فیلتر ها ، لنت های ترمز چرخ های عقب و جلو ، قطعات سیستم تعلیق جلو و عقب خودرو و … اشاره داشتیم و توضیحات هر کدام به شما ارائه شد.

تعمیرگاه تالیسمان فقط از قطعات یدکی ارجینال و اصلی شرکت برای خودروی شما استفاده می کند.

از مهم ترین امکانات این خودرو به موارد زیر میتوان اشاره داشت :

  • سنسور نور
  • سنسور باران
  • ترمز پارک برقی
  • سیستم تهویه مطبوع دوگانه
  • کروز کنترل
  • دوربین ۳۶۰ درجه
  • سقف پانوراما
  • سنسور پارک در جلو و عقب خودرو
  • کیسه هوا راننده ، سرنشین جلو ، جانبی و پرده ای
  • و …

در صورتی که در هر کدام از بخش های بالا خودرو شما دچار عیب شده است می توانید همین حالا با تعمیرگاه رنو تالیسمان از طریق تلفن های نوشته شده در پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید.

تعمیر جلوبندی رنو تالیسمان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *